Mamatest 10 potřebuji poradit

Anonymní
26.2.20 19:07

Mamatest 10 potřebuji poradit

Dobrý den chtěla bych se zeptat pokud máte zkušenost s tímto testem… ukáže výsledek v tajném těhotenství (cca 3 týdny po styku) a také jestli se musí test provést ráno a nebo může i během dne. Díky za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26.2.20 19:09

Návod tam není? Promiň, ale já myslím, ze tam je takový papír a tam je vysvětleno vše. Když to prectes, je to rychlejší než zakládat úplně zbytečnou diskuzi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 19:11

@Verurizeckova ještě jsem ho nekoupila nemusíte hned být nepříjemná bohužel jsou i takový lidi jako já co s tím nemají zatím zkušenost:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
602
26.2.20 19:20
@Anonymní píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat pokud máte zkušenost s tímto testem… ukáže výsledek v tajném těhotenství (cca 3 týdny po styku) a také jestli se musí test provést ráno a nebo může i během dne. Díky za odpověď

Test prováděj ráno, nejlépe v den nebo po vynechání MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 19:23

@Nikol294 hele já byla těhotná 2× a nikdy jsem k tomu nepotřebovala asistenci cizích lidi. Ale samozřejmě je tady málo diskuzi na toto tema. Až tady budes nějaký pátek, tak uvidíš, každopádně držím palce, ať to dopadne jak si přeješ…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13821
26.2.20 19:43
@Anonymní píše:

Tři týdny po styku už by to měl ukázat celkem spolehlivě. Nejlepší je to ráno (koncentrovaná moč), ale pokud vyloženě nepiješ hektolitry, tak takhle citlivý test už to ukáže pravděpodobně i během dne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10631
26.2.20 21:09
@Anonymní píše:

Tajné těhotenství a 3 týdny od styku? Toto je cca 14 -15dní po ovu první a druhý byl myslím o 3 dny později ale to už byl první vybledli… Druhý už nebyl z ranní moči a clearblue 2-3 taky z odpolední

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Micky174
28.2.20 11:39
@Anonymní píše:
@Anonymní píše:

Po 3 tydnech muzes klidne z odpoledni. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.2.20 21:16

12dpo

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na názor

Jsem 12dpo (ovu ověřena i ji poznám) ale od cca 9dpo sem tam najdu jakoby bilkovy hlen. Dnes jsem ho našla taky jak před ovu…nechápu :nevim: skočila jsem pro ovu testy a je krasne pozitivní 8o tak jsem zkusila fialový mamatest 10 a je na něm duch..viz foto - ale na Dr max není vůbec nic… nemáte někdo zkušenost, ze by třeba mamatest mohl ukázat ovu? Nebo je tu někdo kdo to měl podobně v začátku tehu? Díky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
Micky174
29.2.20 06:49

Ja mam ovul test pozitivni / testovaci
Silnejsi nez kontrolni obcas pred ms / ne vzdy.

@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na názorJsem 12dpo (ovu ověřena i ji poznám) ale od cca 9dpo sem tam najdu jakoby bilkovy hlen. Dnes jsem ho našla taky jak před ovu…nechápu :nevim: skočila jsem pro ovu testy a je krasne pozitivní 8o tak jsem zkusila fialový mamatest 10 a je na něm duch..viz foto - ale na Dr max není vůbec nic… nemáte někdo zkušenost, ze by třeba mamatest mohl ukázat ovu? Nebo je tu někdo kdo to měl podobně v začátku tehu? Díky moc!
  • Nahlásit
  • Citovat
10631
29.2.20 07:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na názorJsem 12dpo (ovu ověřena i ji poznám) ale od cca 9dpo sem tam najdu jakoby bilkovy hlen. Dnes jsem ho našla taky jak před ovu…nechápu :nevim: skočila jsem pro ovu testy a je krasne pozitivní 8o tak jsem zkusila fialový mamatest 10 a je na něm duch..viz foto - ale na Dr max není vůbec nic… nemáte někdo zkušenost, ze by třeba mamatest mohl ukázat ovu? Nebo je tu někdo kdo to měl podobně v začátku tehu? Díky moc!

Tak ovulační může ukázat tehu ale naopak ne.. takže si těhotná udělej test za pár dní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 07:54
@Micky174 píše:
Ja mam ovul test pozitivni / testovaci
Silnejsi nez kontrolni obcas pred ms / ne vzdy.

To já jsem prave neměla nikdy když jsem to zkusila.. :think: ale děkuji za reakci :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.2.20 07:55
@Kajka9 píše:
Tak ovulační může ukázat tehu ale naopak ne.. takže si těhotná udělej test za pár dní

Děkuji za info :) snad to vyjde :dance: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
404
29.2.20 10:56
@Anonymní píše:

Takový duch jak máš ty na testu mě teď ve 26tt okopava:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 18:52
@Tynule76 píše:
Takový duch jak máš ty na testu mě teď ve 26tt okopava:)

Jeeee:heart:️ Tak snad zatím to vypadá nadejne :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama