Mamatest a falešná pozitivita

16.4.21 21:39

mamatest a falešna pozitivita

Dobrý den, jsme tu nová a chtěla bych se zeptat zda máte zkušenosti GS mamatest 10?
Nevím jestli se mám radovat nebo to jsou jen tak zvaný falešné duchové?! Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8266
16.4.21 21:42

Pokud uz ti vynechala menstruace tak se můžeš potichu radovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 21:43

@JancaS84 No mám dva dny zpoždění 😁 děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
16.4.21 21:45

@Michaela1306
Jsi těhotná, udělala bych za dva dny další test a objednala se na gynekologii, ale má to ještě čas minimálně 14dni ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 21:50

@Pepinka23 děkuji mockrát za odpověď. Na gynekologii jdu ve čtvrtek na kontrolu tak uvidíme 😁 dost jste mě teď potěšila ❤️ snad to bude všechno v pořádku ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
16.4.21 21:59

Testy jsou pozitivní, tak gratuluji a preji, at je vše v pořádku. Ale počítej s tím, že ve čtvrtek toho doktor ještě moc neuvidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8266
16.4.21 22:00
@Michaela1306 píše:
@Pepinka23 děkuji mockrát za odpověď. Na gynekologii jdu ve čtvrtek na kontrolu tak uvidíme 😁 dost jste mě teď potěšila ❤️ snad to bude všechno v pořádku ❤️

To je hrozně brzo. Doktor nejspíš ještě ani nic neuvidi. Pokud to není akutní, tak bych se preobjednala až o 14 dní později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
16.4.21 22:01

@Michaela1306
Není vůbec za co ❤ přeji krásné a pohodové těhotenství i následný porod 😄 ❤
Tak dej pak vědět, jak si dopadla každopádně fakt tam ještě nemusí jít nic vidět, ale z toho si nic nedělej 🙂 na příští kontrole už určitě půjde ❤

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 22:03

@Pepinka23 jeden porod už mám za sebou 😁 ale u něho sem zadny testy ani nepotřebovala 😂

Děkuji vám mockrat❤️❤️ malyho viděl v 5 týdnu když sem byla a ani o tom nevedela😁 ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 22:05

@JancaS84 jdu na nějaký testy pravidelný nevím jak se to jmenuje😁 🤦‍♀️
Což mi myslím že asi není akutny… Ale ikdyby mi vzal krev a potvrdil mi to tak by to bylo fajn😁 ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 22:07

❤️❤️❤️❤️

Ale musím vám říct že jste mě neskutečně potesili😁 ❤️ já už si říkala že mám určitě nějaký špatný testy a že to není možný když už se snažíme rok a nic.. 😶 ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3851
16.4.21 22:08

@Michaela1306 falešný duch je zdejší fenomén, který neexistuje. Opakuji- neexistuje.
Test signalizuje přítomnost hcg, čili v této chvíli jsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
16.4.21 22:09

@Michaela1306
Rok je strašně krátká doba, máš v podstatě 12 šanci a trefit se je docela náročné, nejlepší je to vypustit.. My to tak udělali no a teď si tu dudla 🐐 naše roční štěstí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 22:12

@Pepinka23 ano je..
Předtím jsme se snažili 4 roky. A teď mám doma dvouleteho syna.
Ono se to lehce řekne abych to vypustila je to těžké ale😶 🤦‍♀️ já sem takovéj blázen že když si něco do ty hlavy dám tak to prostě ven nejde 🤦‍♀️ 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 22:13

@JOHNDENVER děkuji za odpoved❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie