Mamatest 6 dní před MS, bude to falešné?

Anonymní
29.11.19 22:58

Mamatest ale 6 dní před MS, bude to falešné?

.Holky zlaté, prosím řekněte, jediný nechránený sex byl 17.11., bylo to 13DC, cyklus 28-29 dnu. Mamatesty prej delaji i uplne falešné duchy, toto je z večerního moče, MS ma dojít až za 6 dnu. To je nejake moc divne takto brzo ne? Může to být blbost- ten duch, vadný test? V balení je ještě jeden, tak mam skusit hned zítra ráno? Su uplne v rozpakoch, já si ho delala jen kvuli zvláštní únave (ale ted se toho na mne sesypalo fakt dost)… Moc dekuju za nazor, info..

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1560
29.11.19 23:03

To už moc jako duch nevypadá, spíš jako pěkně pozitivní test. Testuj dal obden a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5628
29.11.19 23:08

Pokud máš cykly 28 - 29 dnů, tak ten 13DC jste se trefili asi do ovulace. Dnes jsi 12. den po styku? Tak to už by citlivý test mohl zaznamenat a na tom tvém není duch, ta čárka je pěkně vidět. Test je pozitivní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 23:11

Dekuju. Tak v nedelu jdu na to. Stejnym testem porad? Jen to nechapu. To muze byt tak silne hcg? Je patek, ms ma dojit ve ctvrtek. Po prve v zivote jsem testovala jen ze zvedavosti, Kvuli te unave a ted toto. Tri deti pred tim az v den vynechane ms, kde ta carka byla podobna jak zde. Predtim zadny nechraneny styk nebyl krom tohoto (jako po tech trech detech :-), z jineho dne to tedy byt nemuze)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.11.19 23:13

@bartsch Ano presne tak to vychazi… Ovulace mi dle "aplikace :roll: "ale vychazela spis pozdeji, 15.-17.den. Toto je klasicky mamatest za 60kc, dva prouzky.

• Nahlásit
  • Citovat
2177
29.11.19 23:17

Verim ze jsi tehotna. Mas celkem peknou / zadnyho dusika :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
29.11.19 23:18

Taky jsem měla pozitivní test asi týden před MS, nějaký levnější, myslím Dr. Max. A teď vedle mě spí náš dvouleťák… Asi to tak může být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5628
29.11.19 23:20
@Anonymní píše:
@bartsch Ano presne tak to vychazi… Ovulace mi dle "aplikace :roll: "ale vychazela spis pozdeji, 15.-17.den. Toto je klasicky mamatest za 60kc, dva prouzky.

Aplikace ti neřekne, kdy je opravdu ovulace, je to jen hrubý odhad podle statistiky. Ale tvé tělo není stroj a tak si jede podle svého programu a to ani nemusí být v každém cyklu stejné ;) Ovulace se může posunout. Obecně je ovulace 12 - 16 dnů před koncem cyklu. U cyklu 28 dnů by to bylo mezi 12 - 16DC ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 23:30

Ojha..tak to bude jeste sranda pokud to je tehotenstvi, ale vse se zvladne:-), i kdyz neplanovane… no tak uvidim, trochu sok. testnu za dva dny a dam vedet.moc dekuju vsem. tri deti a pritom takova neznalá testovacka :-)..

• Nahlásit
  • Citovat
9368
29.11.19 23:46

Ne takto fakt nedělá..navic me mamatest nikdy neukázal // pokud jsme nebyla tehu…tak jako pokud už si kolem 12 dpi tak je to určitě možné asi jste se trefili přímo do ovu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
30.11.19 21:44

Já měla test pozitivní taky týden před MS, z večerní moči. Pak jsem zjistila, že prostě asi mívám dřív ovulaci, tak kolem 10 - 11 DC

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.11.19 21:49

Tak jestli ti ovulace vycházela na 15-17 DC a 13 DC byl nechráněný sex, tak to je dobré časování, spermie si na vajíčko jsou schopny až několik dní počkat.
A jestli píšeš, že 17.11. jsi byla 13 DC a cyklus máš 28-29 dní, tak to vychází, že MS by měla přijít ne za 6 dní, ale za dřív.
A jestli ovulace byla třeba ten 15 DC, tak test už by podle mě pozitivní mohl být i teď.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.12.19 14:55

Holky tak fotka z dneska odpoledne. Tak toto asi uz moc falesny duch není, ze. Nejak ta ovulace musela dojst fakt driv, jak obvykle, normalne som mala cyklus dlhodobo 30-31 dni, pak se skratil na 28.-29.dni tak sem si porad rikala ze ovulka chodi naky 17den. Ta MS, to vychazim zase jen z kalendare jak mne to chodilo skoro vzdy ten samy den v mesici, treba 4.9. a pak 5.10…Spermie teda opravdu asi vyckavali… No.. 4.dite, 3 deti s muzem s kterym se rozvadim a jeste rozvedena nejsu. Toto bude jeste neco… Ale tak.. Je tady mozná pokud se ti nepokazi nový zivot. Tak at ty okolnosti jsou jak chcou uz… Snad to bude zdravé :-). Dakujem pekne za prispevky.

• Nahlásit
  • Citovat
5628
1.12.19 15:32
@Anonymní píše:
Holky tak fotka z dneska odpoledne. Tak toto asi uz moc falesny duch není, ze. Nejak ta ovulace musela dojst fakt driv, jak obvykle, normalne som mala cyklus dlhodobo 30-31 dni, pak se skratil na 28.-29.dni tak sem si porad rikala ze ovulka chodi naky 17den. Ta MS, to vychazim zase jen z kalendare jak mne to chodilo skoro vzdy ten samy den v mesici, treba 4.9. a pak 5.10…Spermie teda opravdu asi vyckavali… No.. 4.dite, 3 deti s muzem s kterym se rozvadim a jeste rozvedena nejsu. Toto bude jeste neco… Ale tak.. Je tady mozná pokud se ti nepokazi nový zivot. Tak at ty okolnosti jsou jak chcou uz… Snad to bude zdravé :-). Dakujem pekne za prispevky.

Gratulace :D Ale už ten první test není žádný duch, ale pozitivní test. A pochybuji, že spermie čekaly. S největší pravděpodobností jsi měla ovulaci k tomu 13DC, protože 12 dnů po styku už byl pozitivní test. A ne žádný duch ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.19 22:01

To teda je možný asi, po trech detech jsem ted takovej amatér :roll:..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama