Mamatest Comfort 10 nebo Mamatest 10?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tezz9
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 27.01.11 13:45
Mamatest comfort 10 nebo mamatest 10??

Ahojky holky, tak už jsem z toho opravdu blázen a už nevím co si myslet v úterý 25.1 jsem si dělala těhu test mamatest comfort 10 a vyšel mi 1min po limitu pozitivně, druhá čárka je slabá, takový dobře z dálky viditelný dušík. Ale dnes jsem si dělala těhu test mamatest 10 a na něm pomalu nic, jen po zaschnutí taková neviditelná slabá čárečka. Tak jsem se chtěla zeptat na zkušenosti. Jinak jsem týden od vynechané ms. Prsa mě bolí neuvěřitelně, jsou napnutá , bradavky citlivé a pobolívá mě v podbřišku. Máte s tímto nějaké zkušenosti??? Moc děkuji za odpovědi

Jak maminky hodnotí Green Swan GS Mamatest

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tezz9
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 27.01.11 13:47

ještě vám sem dám fotku toho mama comfort 10 toho mamatestu 10 to nemá cenu, protože to je foceno mobilem a není tam tím pádem vidět nic.

fikina
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 27.01.11 14:00
Tezz9 píše:
ještě vám sem dám fotku toho mama comfort 10 toho mamatestu 10 to nemá cenu, protože to je foceno mobilem a není tam tím pádem vidět nic.

no,to nemusí nic znamenat,testi by se mělo stejným testem,tak si ho zkus udělat znova tím samým,co byl ten první a také záleží,jestli jsi ho dělala ve stejnou dobu.zajdi na krev a uvidíš :kytka:

Tezz9
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 27.01.11 14:32
fikina píše:
Tezz9 píše:
ještě vám sem dám fotku toho mama comfort 10 toho mamatestu 10 to nemá cenu, protože to je foceno mobilem a není tam tím pádem vidět nic.
no,to nemusí nic znamenat,testi by se mělo stejným testem,tak si ho zkus udělat znova tím samým,co byl ten první a také záleží,jestli jsi ho dělala ve stejnou dobu.zajdi na krev a uvidíš :kytka:

tak ale když jsou oba od stejné značky a s citlivostí 10,tak jsem si myslela, že by měly ukazovat stejně. No uvidím co zítra, zkusím testnout hned ráno zbyl mi tu ještě jeden ten proužkový. Ne nedělala ten první byl kolem páté večer a ten dnešní kolem půl druhé odpoledne.

fikina
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 27.01.11 14:37
Tezz9 píše:
fikina píše:
Tezz9 píše:
no,to nemusí nic znamenat,testi by se mělo stejným testem,tak si ho zkus udělat znova tím samým,co byl ten první a také záleží,jestli jsi ho dělala ve stejnou dobu.zajdi na krev a uvidíš :kytka:
tak ale když jsou oba od stejné značky a s citlivostí 10,tak jsem si myslela, že by měly ukazovat stejně. No uvidím co zítra, zkusím testnout hned ráno zbyl mi tu ještě jeden ten proužkový. Ne nedělala ten první byl kolem páté večer a ten dnešní kolem půl druhé odpoledne.

a na krev jít nechceš? :wink:

Míša8808
Extra třída :D 13338 příspěvků 27.01.11 14:44

Dělala jsem nejdřív obyč. - odpoledne a vyšel slabě, ale jednoznačně pozitivně (v den očekávané menstr.). Ráno jsem si dělala ten comfort a tam ta čárka už svítila. Být tebou zajdu na krev, protože takhle zbytečně budeš v nejistotě a utratíš zbytečně peníze za testy :palec: . Držím palce.

Aknel
Kecalka 226 příspěvků 27.01.11 14:56

Ahojky, presne tento vysledek se mi vcera na stejnem testu zobrazil take. A ted babo rad…
Ja jsem zkusila vic testu a na vsech se mi duch po nejake dobe ukazal. Dnes dokonce i na clearblue (koupila jsem ten digitalni - vysledek sice ukazal negativni minus, ale kdyz jsem ho rozebrala - jsem blazen, ja vim :-) ), tak na testovacim prouzku byla take slaba druha carka.

Tezz9
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 27.01.11 15:04
Aknel píše:
Ahojky, presne tento vysledek se mi vcera na stejnem testu zobrazil take. A ted babo rad…
Ja jsem zkusila vic testu a na vsech se mi duch po nejake dobe ukazal. Dnes dokonce i na clearblue (koupila jsem ten digitalni - vysledek sice ukazal negativni minus, ale kdyz jsem ho rozebrala - jsem blazen, ja vim :-) ), tak na testovacim prouzku byla take slaba druha carka.

Ty jo ty jsi stejný blázen jak já, taky rozebírám testy:))),abych výsledek lépe viděla. No já právě přemýšlím jestli mám ještě dnes zavolat doktorovi a objednat se, ale bojím se, že by ještě mohla ms přijít, protože jsem dnes naměřila teplotu 36,9 a jinak od pondělka byla 37, 37, 37,2 a dnes těch 36,9 a navíc minulý týden taky okolo 37,ale jelikož jí měřím jen asi 10 dní,tak to nic asi neznamená. No každopádně nevím zda se objednat, ptz jsem dnes zjistila že mám měkký čípek,ale uzavřený a produkuje bílý hojný hlen.

Aknel
Kecalka 226 příspěvků 27.01.11 15:19

Ja pockam do pondeli, jeste jednou zkusim testnout a v pondeli kdyztak zavolam Dr. a domluvim se s nim na odberu krve. Ja tu druhou carku nemam o moc silnejsi nez na tech predchozich testech. Zase na druhou stranu ten clearblue mi dava trochu nadeji. Bud zacne carka silit nebo se duch zobrazuje kvuli cyste ci necemu jinemu.

Andik333
Neúnavná pisatelka 15562 příspěvků 27.01.11 18:29

Tezz, když rozebereš ten mamatest comfort, tak uvidíš, že je uvnitř víceméně ten samý test jako obyčejný mamatest. Takže bych to brala, že jsi testovala téměř stejným testem. Rozdíl v intenzitě čárky dost ovlivňuje, jestli to bylo z první ranní moči a jak byla koncentrovaná. Pokud by to sláblo, tak by to spíš vypadalo, že se embryo neuhnízdilo dostatečně a odejde s MS.
Každopádně každé těhotenství začíná duchem, takže nezbývá než držet palce, ať ti vaši duchové sílí :kytka:

jitkabokule
Závislačka 3272 příspěvků 02.02.11 16:31

Tezz :mavam:
ahoj :mavam: tak co jak to s tebou vypadá?držím :palec:

Tezz9
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 06.02.11 14:03
jitkabokule píše:
ahoj :mavam: tak co jak to s tebou vypadá?držím :palec:

Ahojky jitkabokule :mavam: :mavam: , opět to nedopadlo. 28.1 přišla MS,takže to je zase v čudu a můžeme se snažit dál. Ale už jsem z toho tak nervní, že jsem to nevydržela a objednala se k Dr. Jdu tam zítra, tak jsem na to zvědavá co se mnou udělá, docela se i trochu bojim,ale uvidim co tedy zítra. A jak to vypadá s tebou?

jitkabokule
Závislačka 3272 příspěvků 06.02.11 19:03
Tezz9 píše:
jitkabokule píše:
Ahojky jitkabokule :mavam: :mavam: , opět to nedopadlo. 28.1 přišla MS,takže to je zase v čudu a můžeme se snažit dál. Ale už jsem z toho tak nervní, že jsem to nevydržela a objednala se k Dr. Jdu tam zítra, tak jsem na to zvědavá co se mnou udělá, docela se i trochu bojim,ale uvidim co tedy zítra. A jak to vypadá s tebou?
Tezz to je mě líto :zed:
to není poprvé co jsi měla dušíka na testu a stejně nic. :nevim: To je vážně divný a je dobře že jdeš k mudrovi a že jdeš hned zítra.Alespon se to začne řešit.Navíc je to nejlepší doba na to aby ti udělal hormon profil.Být na tvém místě tak na něm trvám.Jo a nevím sice jak dlouho se snažíte,ale řekla bych že přibližně rok,protože někteří mudr to nechtějí řešit dřív.
No se mnou to vypadá tak,že jsem po 2.dávce clostíku,ted začínám testovat jestli bude ovu.V úterý jdu na utz na kontrolu jestli mám nějaký folík.
Radši v to moc nedoufám a tak trochu se připravuju že tam nic nenajde,neb když se daří,tak se daří. :zed:
Každopádně tobě držím pěsti a palce :palec: at teda něco najdou proč to nejde a začne se něco dít. :mavam:
zítra dej prosím vědět co a jak :mavam:
Tezz9
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 06.02.11 19:31
jitkabokule píše:
Tezz9 píše:
jitkabokule píše:
Tezz to je mě líto :zed:
to není poprvé co jsi měla dušíka na testu a stejně nic. :nevim: To je vážně divný a je dobře že jdeš k mudrovi a že jdeš hned zítra.Alespon se to začne řešit.Navíc je to nejlepší doba na to aby ti udělal hormon profil.Být na tvém místě tak na něm trvám.Jo a nevím sice jak dlouho se snažíte,ale řekla bych že přibližně rok,protože někteří mudr to nechtějí řešit dřív.
No se mnou to vypadá tak,že jsem po 2.dávce clostíku,ted začínám testovat jestli bude ovu.V úterý jdu na utz na kontrolu jestli mám nějaký folík.
Radši v to moc nedoufám a tak trochu se připravuju že tam nic nenajde,neb když se daří,tak se daří. :zed:
Každopádně tobě držím pěsti a palce :palec: at teda něco najdou proč to nejde a začne se něco dít. :mavam:
zítra dej prosím vědět co a jak :mavam:

Snažíme se rok a 2měsíce,měla jsem k mudrovi jít v prosinci a byla jsem nemocná a pak jsme si s přítelem řekli, že to ještě další měsíc zkusíme a pak se objednám k dr. Tak jsem na to zítra zvědavá co mi řekne a co se mnou udělá. Každopádně tobě držím pěsti,aby ti to už konečně vyšlo a bylo to tak jak chceš ty!! :palec: :palec: JJ určitě dám vědět

Tezz9
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 07.02.11 12:10

Ahojky jitkabokule :mavam: , tak jsem si dnes návštěvou u dr moc nepohla, je mi řekl, že rozházené cykly nevadí, že jsem moc mladá a nějaká vyšetření teď na mě nebude zkoušet. 6e se máme snažit tak každý 3den,pak si lehnout na břicho a 15min tak vydržet. Jinak kdyby se stále nedařilo, tak se tam mám objednat v červnu znovu a to už by se nějaká vyšetření dělala a první by šel partner. tak to jsem tedy zvědavá jestli to k něčemu pomůže.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama