Mamatest - Vaše zkušenosti?

Anonymní
11.2.10 14:31

Mamatest - Vaše zkušenosti?

Zdravím ..
zajímalo by mě jaké máte zkusenosti s mamatestem, vím ze se vsude pise ze je nejspolehlivejsi atd atd..
presto by me zajímalo zda vám nektere udelal ci nikoliv „falešný“ stín (viditelný) druhé čárky.. té testovací samo :lol:
a jestli z toho ducha pak něco bylo, nebo přišla mrcha.Nebo ho mate proste uplne „čistej“ kdyz nejste těhotná a jen v pripade velice ranného tehotenství se objeví ten náznak druhé čárky? (v limitu, i po něm)
díky za vaše postřehy! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29049
11.2.10 14:36
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.10 14:42

díky ale ani v jedne jsem nenasla to co me zajimá.. zajimá mě obecný názor tech co mamatest pouzívají.

• Nahlásit
  • Citovat
12300
11.2.10 14:51

Tak mě mamatest nikdy ducha neukázal pokud jsem opravdu těhu nebyla. U obou těhotenství mi ukázal ducha a to fakt sotva viditelnýho po jednom dni zpoždění menzes. Já v obou případech měla ovulaci až později, mám krátkou luteální fázi, tak proto asi ukazoval mamatest jen ducha až při zpožděné menzes. Znám holky kterým to ukázal už třeba několik dní před plánovanou menzes.
Opravdu je spolehlivý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neczuz
11.2.10 15:04

Já měla týden po vynechání MS ducha. Pak už jsem se netestovala, udělala jsem si hcg z krve a bylo to těhu.

• Nahlásit
  • Citovat
311
11.2.10 15:05

Ahoj, taky myslím, že je spolehlivý - jednou mi ukázal ducha i před ms a já ji pak dostala, asi se mimi neudrželo..opravdu myslím, že mamatest nelže. Podruhé se duch ukázal nedávno a jsem těhu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13101
11.2.10 15:31
NikaNiki píše:
Ahoj, taky myslím, že je spolehlivý - jednou mi ukázal ducha i před ms a já ji pak dostala, asi se mimi neudrželo..opravdu myslím, že mamatest nelže. Podruhé se duch ukázal nedávno a jsem těhu…

úplně stejné dvě zkušenosti. Jinak vždy sněhobílý :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
11.2.10 15:40

Absolutně spolehlivej testík. Ukázal mi slaboulilinkou čárku po delší době, asi až po 7 minutách (byla jsem mezitím ve sprše) a to jsem měla zpoždění jen 2 dny. Radila jsem se s kámoškou, zda to mám oznámit manželovi a ona řekla, že je to jasný, že to taky tak měla s tímhle testem. A kontrola u gyn byla až za tři, pro mě neskutečně dlouhé, týdny, že dřív to nemá smysl a bylo to těhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16799
11.2.10 15:52

Spolehlivy, navic za slusnou cenu dva testiky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8049
11.2.10 16:13

Tak u mě bohužel ducha ukázal a nic z něj nakonec nebylo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.10 16:18

Holk moc díky.. koukám většina pozitivní zprávy no a ty negativní, bylo jasný že taky budou :-)
klidne piste dál, zajímají me vase zkusenosti :-)
nezbývá mi nez jen doufat ze ten můj „duch“ bude znamenat těhotenství :lol: díky!!!

• Nahlásit
  • Citovat
191
11.2.10 16:41

Když jsem nebyla těhotná, tak byl čistej.
Když jsem otěhotněla, tak první týden byla vidět jen opravdu slaboulinká čárka, že jsem opravdu nevěděla, jestli 100% jsem těhotná. Ale i náznak té druhé čárky bylo těhotenství v raném počátku s nízkou hladinou HCG :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15406
11.2.10 16:43

U mě naprosto spolehlivý, 2 dny po vynechání ukázal slaboučkou, pak už jen sílila a sílila… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13101
11.2.10 16:50

máš foto?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.10 16:59

Verus
já se obávám ze by to na ty fotce vubec nebylo videt. :roll: navic se mi kousek ter bile casti odloupl, ale jako porad tam cosi vidím :-))) zkusim to vyfotit, ale fakt myslim ze tam nic neuvidíte je to fakt duch :-))
jdu to zkusit.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama