Mamce našli nádor na L vaječníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 00:36
Mamce našli nádor na L vaječníku

Ahoj, mojí mamce (49) brali z preventivních důvodů celý spodek (děloha, vaječníky…). Vyoperované orgány odeslali na histologii. Za pár dní šla na dovyšetření do nemocnice, kde jí oznámili, že na levém vaječníku měla zhoubný nádor o prumeru 5mm. Děloha, druhý vaječník byl bez nálezu. Pani primářka ji ujištovala, že pravděpodobně vyoperovali vše špatné a měla by být ok. Příští týden jede na kontrolu do Prahy k Apolináři, kde se dozví víc, ale jsem nervozni. V papírech, které si odnesla z nemocnice má větu ZNÁMKY INVAZE DO LYMFATICKÝCH CÉV. Což mě vyděsilo. Jak byste tu větu pochopili? Strašně se bojím, aby se jí rakovina nerozjela dál. Děkuji za reakce

Reakce:
Martassek
Kecalka 251 příspěvků 03.12.18 08:33

Ahoj, moc mě mrzí co teď prožíváte. Mojí mamce našli před léty agresivní zhoubný nádor kůže. Bylo to děsivé období, ale zvládla to. Zprávu bych pochopila tak, že našli rakovinné buňky na cestě k lymfatickým uzlinám, což je běžné. Mamka měla nádor na hýždích a vyndali jí potom tříselné uzliny. Pokud jsou lékaři optimističtí, neplašila bych. Drž se a buď mamince oporou… :hug: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >