Máme hezkej vztah ale přesto chodí do showparku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 18:10
Máme hezkej vztah ale přesto chodí do showparku

Ahoj, s přítelem jsme spolu 2 roky, a máme 8 měsíčního syna. Byla jsem zvědavá a koukla mu do mobilu a zjistila sem ze chodil do bordelu, a pořád chodí. Na prac. ceste se vyspal na pokoji s kolegyní. To jsem taky vyčetla ze zprav. Odmítá semnou spát, už nejeví známky ze ho přitahuju. Vymlouvá se na to ze je unavenej s prace a dítěte. Domlouvá si rande s jinýma holkama, než aby se snažil nás dostat z ty partnerský krize ktera trvá uz od narození mimča. Jak se mám vyrovnat s jeho chováním?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ludmilaadamkova
Závislačka 2606 příspěvků 11.06.19 18:11

Normalne zadupes veskerou sebeuctu a budes soupat nohama 8o

Nora2
Kecalka 229 příspěvků 11.06.19 18:12

Soustředit se na dítě, aby netrpělo, aby necítilo, že se něco děje. Najít si nějaký zábavny koníček nebo klidně jen něco v dománosi, co Vás zabaví. A vyčkat, čas to zlepší.

Tichošlápek
Extra třída :D 14693 příspěvků 11.06.19 18:15

Já bych ho konfrontovala. Podle toho, co z nej vypadne bych se rozhodla, zda dat vztahu šanci byť třeba s pomoci odborníka nebo to zabalit a jít od nej dokud je dítě malé a nebude to vnímat tak intenzivně jako později

vonajebohyne2
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 11.06.19 18:16

Chodi do showparku, vyspi se s kolegyni, domlouva si rande a na partnerku kasle. To je fakt hezky vztah :roll:.

@Nora2 píše:
Soustředit se na dítě, aby netrpělo, aby necítilo, že se něco děje. Najít si nějaký zábavny koníček nebo klidně jen něco v dománosi, co Vás zabaví.A vyčkat, čas to zlepší.

Casem ji mozna necim nakazi, pri nejlepsim.

Kde mate zensky nejakou sebeuctu?

Nora2
Kecalka 229 příspěvků 11.06.19 18:19

Odpovídala jsem autorce na to, jak se s tím vyrovnat a na to čas určitě zabere. Časem se podívá zpět a řekne si třeba, že chápe proč se to stalo a že je ráda, kam jí to zaneslo např.
Neříkám, ať je s ním, na to se zakladatelka ani neptá.

Příspěvek upraven 11.06.19 v 18:20

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 11.06.19 18:20

Řekla bych mu, že od něj odcházím, že s dobytkem žít nebudu!

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 4808 příspěvků 11.06.19 18:27

To je tak, kdyz si lidi po pul roce znamosti udelaj dite :roll:

pikola
Generální žvanilka 21080 příspěvků 11.06.19 18:28

No uvedomit si, že je s tebou asi jen kvůli dítěti… A ty s nim asi taky

A název „máme hezkej vztah“ na ten popis moc nesedí :mrgreen:

Příspěvek upraven 11.06.19 v 18:33

BrnackaM
Kecalka 423 příspěvků 11.06.19 18:33

Ty jo, tohle úplně na hezkej vztah nevypadá. Neřeknu, kdyby jednou někde ujel, ale pokud to dělá pravidelně, chodí do bordelu, spí s kolegyní a kdesi cosi, tak už o tebe moc zájem nemá.
Vykašli se na něj. Pokud má takovou velkou potřebu sexu s jinýma ženskýma, tak toho se jen tak nezbaví a ideální partner z něj prostě nebude.

Za mě osobně, já bych se štítila chlapa, kterej chodí do bordelu. To je fakt tak akorát dobrý na to, abys něco od něj chytla.

Vikkk
Povídálka 21 příspěvků 11.06.19 18:34

Tohle jsem okopirovala z clanku, je to ale fakt pravda:

Vedou se spory o to, zda dr. Plzák řekl či neřekl větu: „Zatloukat, zatloukat, zatloukat.“ Každopádně já říkám: „Nezjišťovat, nezjišťovat, nezjišťovat.“ A když už zjistíte, tak z něho nemamte přiznání. Proč? Protože to není ve Váš prospěch. Mnohokrát jsem slyšel větu: „Myslela jsem, že když na něho udeřím, že se chytne za nos a přestane s tím, ale jemu jako by se ulevilo a začal se mi svěřovat, co k ní cítí. Teď mi říkal, že jede na víkend s kamarády. Zeptala jsem se, zda jede s ní. Řekl mi: ‚Když už se ptáš, tak ti nebudu lhát - ano, ale o tom jsme se přeci již bavili…‘“ Od okamžiku přiznání se totiž milenka stává víceméně členem domácnosti a žena je bezmocná, může jí tak akorát ustlat na kanapi v obýváku.

Dokud totiž muž milenku zapírá, je manželka ve výhodě. Ona je řádná a milenka jako by neexistovala. Jakmile se milenka přizná a třeba navíc se i oficiálně rozhlásí mezi přátele, rodiče ap., tak víceméně začíná bigamie - dvouženství

Uživatel je onlineMonchichik
Echt Kelišová 8665 příspěvků 11.06.19 18:35

Jediný co bych vyrovnala by byly jeho saky paky ke dveřím. Tohle bych teda nesnesla a neměla bych zájem vůbec cokoliv urovnávat. A nechápu název diskuze " máme hezkej vztah", to jako spočívá v čem? že se vyspí se vším, co potká?

Králičice
Extra třída :D 13421 příspěvků 11.06.19 18:40

Dítě má 8 měsíců plus 9 měsíců těhotenství, jste spolu 2 roky.. :zed: Nicméně k tématu - jen ty víš, jestli máš kam jít, když se rozhodneš, jestli ti to, že jsi jen matka jeho dítěte a spolubydlící, stačí.. Takže mé doporučení - napsat si na papír plusy a mínusy vztahu a z toho vycházet.. Jestli, to že tě živí, převáží to, že se k tobě chová jako k onuci, zůstaň… Ale uvědom si, že on tě asi za rovnocenou partnerku nepovažuje.. Nebo mysliš, že by mu nevadilo, kdybys ty měla něco s jinýma?

pikola
Generální žvanilka 21080 příspěvků 11.06.19 18:41

To je zase nejaky troll, napíše jednou a pak bude 10 stranek hadky bez nej :P

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 11.06.19 18:42

Mame hezky vztah, ale chodi do bordelu a vyspal se s kolegyni?? Nakrmime trolla :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama