Máme něco kupovat na Vánoce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.13 12:54
máme něco kupovatna Vánoce???

Jdu za váma se poradit nebo chtěla bych vědět váš názor.
jde o to jestli byst kupovaly dárek prarodičům/od mýho chlapa rodiče/když byste věděly že nekoupí nic vaším dětem? dcrka měla v listopadu narozky a nekoupily ji nic doted. a vypadá to že ani o vánocích nic nedostanou-nemají furt peníze :zed: tvrdí, ale přitom jezdí za / nejoblíbenějši/ dcerou x km n víkendy a kupujou jenom jejich malýmu. jako já nechci aby kupovaly kdoví co, ale přijde mi to trochu smutný. holkám stačí blbůstka. Ptala jsem se mýho muže a on mi narovinu řekl že by se na ně vys..Ale věřím tomu že bych u nich byla nejhorší já. raději anonymně páč nvím jestli jsem švagrová chodí

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ali-Ali
Extra třída :D 11133 příspěvků 19.12.13 12:56

Pro ciste svedomi a pro pocit, ze ja jsem „ta lepsi“, bych koupila nejakou drobnost nebo treba lahev vina a dal neresila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.13 12:57

Nekupovala bych. Doteď se snažím prosadit, abysme si s rodičema nedávali nic, že si budem hrát na Jehovisty. Z jejich strany vždycky dostanem nějaký číčoviny, který pak končí na Aukru :roll: Většinou něco, co doma X krát máme nebo co se nám absolutně nehodí. Naštěstí my jim taky už jen kupujem nějakou mýdlovou kazetu a tím to končí

29
Extra třída :D 10220 příspěvků 19.12.13 12:57

Souhlasím s mužem, ať okusí sama jaké to je.

sněhurka a nelinka
Nadpozemská drbna 28882 příspěvků 19.12.13 12:57

Tak to teda nekoupila :cert: Pokud nedají nic dětem :roll:

AstraG
Závislačka 4520 příspěvků 19.12.13 12:58

Ne nic bych jim nekoupila a ani by mi to nepřišlo blbý, a kdyby náhodou něco koupili, tak bych stejně nic nedokoupila, aby taky věděli jaké to je. vůči dětem je to opravdu smutné, klidně bych jim řekla, že ježíšek chodí jen k nám domů, a babičce, že nechodí

kometa32
Extra třída :D 13148 příspěvků 19.12.13 12:58

Já myslela, že dárky se dávají protože chci a ne z povinnosti.

LenaNell
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 19.12.13 12:59

Já bych jim poslala nějaky krásny vánoční přání, kde bych nechala podepsát všechny členy rodiny a možná tam přidala i nějakou fotku z rodinného alba. Vzpoměli jste si, popřáli vše nej na Vánoce a Nový rok a to je hlavní.

Riky69
Závislačka 4975 příspěvků 19.12.13 12:59
@kometa32 píše:
Já myslela, že dárky se dávají protože chci a ne z povinnosti.

Také můj názor, nic bych nekoupila :kytka:

Ali-Ali
Extra třída :D 11133 příspěvků 19.12.13 13:01

@kometa32
existuje neco jako spolecenske povinnosti… koupe darku vnoucatum k narozeninam tam patri :nevim: ale samozrejme trestne to neni.

zoubky
Neúnavná pisatelka 17225 příspěvků 19.12.13 13:01

Pokud manžel stojí na tvé straně a ještě ti sám řekl, že se na to máš vykašlat, tak bych to udělala takhle - koupila bych třeba malý potravinový balíček nebo víno nebo kosmetický balíček (záleží, kolik chceš investovat). Vzala bych to sebou na návštěvu, ale vyndala z tašky až v případě, že něco dají dcerce. Jinak bych jim to nedávala :jazyk: A když koupíš něco, co by se vám v případě nepředání hodilo, tak ještě lépe :lol:

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 19.12.13 13:02
@AstraG píše:
Ne nic bych jim nekoupila a ani by mi to nepřišlo blbý, a kdyby náhodou něco koupili, tak bych stejně nic nedokoupila, aby taky věděli jaké to je. vůči dětem je to opravdu smutné, klidně bych jim řekla, že ježíšek chodí jen k nám domů, a babičce, že nechodí
@Anonymní píše:
Jdu za váma se poradit nebo chtěla bych vědět váš názor.
jde o to jestli byst kupovaly dárek prarodičům/od mýho chlapa rodiče/když byste věděly že nekoupí nic vaším dětem? dcrka měla v listopadu narozky a nekoupily ji nic doted. a vypadá to že ani o vánocích nic nedostanou-nemají furt peníze :zed: tvrdí, ale přitom jezdí za / nejoblíbenějši/ dcerou x km n víkendy a kupujou jenom jejich malýmu. jako já nechci aby kupovaly kdoví co, ale přijde mi to trochu smutný. holkám stačí blbůstka. Ptala jsem se mýho muže a on mi narovinu řekl že by se na ně vys..Ale věřím tomu že bych u nich byla nejhorší já. raději anonymně páč nvím jestli jsem švagrová chodí

Jen jim kup, něco malého, a buď na ně milá-ukaž jim, že Ty jsi lepší a nauč je, aby se chovali líp! Neoplácej nikdy zlo zlem, to říkám obecně :-)Snaž se o dobré vztahy, i manžel. Nikdy se Ti dobré vztahy neztratí!

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 19.12.13 13:03

Koupila bych jim nějakou drobnost - dárky se dávají, protože chceš obdarovat, ne podle toho, kolik toho oni dají tobě. No a i když necchceš obdarovat, tak v některých případech je to aspoň slušnost. Kupte bonbošku s vánočním motivem a je to :-)

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 19.12.13 13:04

Nějakou maličkost bych koupila :nevim:

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 19.12.13 13:05

@AstraG Já si myslím, že se Vánoce přeceňují - napsat, že je to vůči dětem opravdu smutné, je možná důvod, proč si pořád dost lidí nedá pokoj a bere si na Vánoce třeba půjčky! Podle mě nemá nikdo povinnost obdarovávat - a to ani děti, když na to nejsou peníze, tak se to prostě holt musí náklady, které nejsou nutné, omezit. U nás v práci je třeba člověk, co sotva vyjde, ale na Vánoce si vzal půjčku 20 tis., jen aby pokoupil dárky vnoučatům a ostatním v rodině, to mi přijde naprosto ujeté. Když zakladatelka píše, že nemají peníze, tak se to snad dá pochopit - i když jsou věci, co moc nestojí a v rozpočtu díru neudělají - omalovánky, levná knížka atd., sponky nebo jiné blbosti. Druhá věc je, že očividně druhému vnoučeti asi něco dají, takže je to spíš nespravedlnost. Já osobně bych jim koupila maličkost, i kdyby pro vnoučata nakonec nic mít neměli - není to o tom, že když dáte vy, dáme i my.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama