Máme šanci, že se udrží?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KristýnaHavlová
Povídálka 27 příspěvků 03.07.19 08:44
Máme šanci, že se udrží?

Dobre rano,
Předevčírem mi vyšel krásný těhotenský test po 5 dnech zpoždění, ale dneska jsem začala slabě krvácet.
Máte někdo zkušenost? Je nějaká šance, že se udrží?
U prvního bylo všechno v pořádku, tak mám trochu strach, můj gynekolog má na 2 týdny dovolenou :(

Reakce:
KKatka23
Echt Kelišová 9242 příspěvků 03.07.19 08:48

To vám nikdo nepoví, někdo trošku zašpiní a těhotenství je mrtvé, a korát to nechce odejít a někdo krvácí jak píchlý prase a vše je ok…asi bych počkala, jestli se to krvácení nerozjede a buď to vydržet a za dva t ýdny teda ke svýmu doktorovi anebo od toho ukončeného pátého týdne už by aspoŇ dutinku možná mohli vidět na pohotovosti no - ale je to risk, jestli je to trošku mladší, tak riskujete, že vás ještě vyděsijou mimoděložním. nejlepší počkat :nevim:

ludmilaadamkova
Závislačka 2763 příspěvků 03.07.19 08:49

Slabe krvaceni muze signalizovat zahnizdovani vajicka ja to tak mela.

Uživatel je onlineDemi
Závislačka 4037 příspěvků 03.07.19 08:49

Slabší krvácení být asi může, u druhého těhotenství jsem to zpočátku měla taky. Pokud by se zhoršovalo a přidaly se bolesti, tak asi pohotovost.

Uživatel je onlineRavedd
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 03.07.19 08:51

Taky jsem slabě krvacela na začátku a všechno bylo v pořádku :)

veselamuchomurka
Stálice 70 příspěvků 03.07.19 09:20

Slabě jsem špinila, nakonec jsem měla hematom, ale dopadlo to happy endem

Uživatel je onlineKaci89
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 03.07.19 09:38

Ja krvacela tak, ze jsem si myslela, ze je po vsem. nakonec to byl prasklej hematom

KristýnaHavlová
Povídálka 27 příspěvků 03.07.19 09:43

Děkuji za informace :), je pravda, že mě břicho nebolí, špatně mi není, jen mě to zaskočilo, protože u prvního jsem nic takového neměla :nevim:

Váš příspěvek
Reklama