Máme se rádi, ale nemůžeme spolu být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
reznikova12
Stálice 70 příspěvků 18.11.18 09:31
Máme se rádi, ale nemůžeme spolu být?

Ahoj Všem..začínám být celkem zoufalá. Minulý pátek, jsem byla v práci povýšena na vedoucí pozici a půl hodiny před odchodem slavit do restaurace s blízkými přáteli mi přítel řek, že chce pauzu a buď já půjdu k našim a nebo on k jeho rodičům. V tom šoku jsem se začala balit a šla jsem…přítel mi řek, že neví co chce, že není chyba ve mě, ale v něm, že já dělám všechno co můžu, ale z jeho strany se to vytratilo…celej víkend když jsem byla v práci, tak jsme si psali, a on že chce být sám, že je velkej sobec, ale nechce na někoho brát ohledy, řešit kde byl apod. Naši (máma s manželem) mi už od druhýho dne dávali najevo, že už k nim
nepatřím, že zase chtějí svůj prostor atd. Během toho týdne jsem si uvědomila, že jsem na přítele furt čekala až příjde pozdě v noci z práce, chodila na srazy s kamarádama sama protože kvůli práci a podnikání neměl čas…ve čtvrtek jsme si promluvili a já sama navrhla rozchod…nechtěla jsem, abych byla na tom hrozně, když se mnou první kluk po 3 letech se rozešel v hádce a řvaní a dodnes si nemůžem přijít na jméno…na všem jsme se slušně domluvili, i jsme si řikali jak jsme se těšili na společný vánoce, jak nás spojovalo, že máme oba rozvedený rodiče a naši tátové nešli v dětství pro facku daleko..za vším jsme si vždycky šli sami…drželi jsme se za ruku a řek mi ať mu dám pusu, takže jsme se líbali..řek mi, že mě má rád, ale nemiluje už, a že na mě jentak taky nezapomene…včera jsem u něj byla na bytě, protože tam mám ještě věci a jsme domluveni, že než si najdu byt tak tak můžu zůstat, maximálně do půlky prosince…a objímali jsme se v leže na posteli a sem tam si dali pusu, vzpomínali na všechno to hezký, a řekl mi, že kdybych minulý pátek se nezeptala co se děje, tak bysme spolu byli dál, ale že by tohle přišlo pozdějc…byl naštvaný, že se mi nelíbilo, že chodil plavat s mojí ségrou, na jaře jsme se kvůli tomu chytli, ale vysvětlil mi, že chce něco dělat sám, já to brala, ale před měsícem a půl začal chodit se ségrou i na sqaush a to už mě naštvalo…vím, že by mě trápilo kdyby s ní chodil za mími zády, se ségrou nemáme idylický vztah, a nikdy nenapsala ahoj nechceš jít plavat nebo tak něco…a já si pak myslela bůh ví co…nevím co mám dělat, mám ho ráda, nejradši bych všechno vrátila zpět, řekl mi, že kdyby před 4 lety věděl jak to dopadne stejnak by do toho vztahu šel, bojím se, že jsem se připravila o toho pravýho…že už nikdy s nikým nebudu…je mi 24 let a myslela jsem si, že to s ním bude na furt i když nechce svatbu, děti apod…a do toho se potřebuji soustředit na vedoucí pozici, na kterou jsem rok a půl čekala :-( co mám dělat? Mám chuť si z toho jít skočit…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 18.11.18 09:35

Nech ho jit. Bude jiny, ktery nebude ,,randit,, s tvou sestrou, kdyz vi, ze ti to vadi.
Soustred se na praci a sebe, casem se to zlomi. Jsi mlada.

arada
Extra třída :D 14442 příspěvků 18.11.18 09:38

Najdi si bydlení a začni žít nový, lepší život. Chlapů je…

Ms.Ragdoll
Závislačka 2672 příspěvků 18.11.18 09:44

Rozesli jste se a je to tak dobre. Soustred se na praci a jeho uz neres. Casem prijde nekdo lepsi a tehle situaci se budes jeste smat, uvidis. ;)

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 18.11.18 09:48

@reznikova12 tyjo, chtela bych mit rozum co mam ted a Tvuj vek.
Zjevne jsi sikovna, kdyz se Ti takhle zadarilo v praci. Zacni chvili koukat jen na sebe. Na chlapa dlab. Zij pro sebe, protoze podle me cilem by melo byt zjistit co clovek chce a jit si za tim. Stejně nakonec kazdej umrem sam. Vztahy jsou dulezity ale nikdy to nestav nad vlastni spokojenost a svobodu. Nebo budes zit v silenejch kompromisech. Tak žije dle meho nazoru 80% lidi. Ze zvyku a pohodlnosti. To radsi nic.
Soustred se na sebe, uvolni se, delej co mas rada. Bud silna a sama sebou. A co se ma stat, to se stane.

Proto02
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 18.11.18 09:56

No, jakkoli to tu ještě nezaznělo, řekla bych, že někoho má, o kom si myslí, že by mu bylo s ním lépe než s tebou. Uvidíš, no.

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 18.11.18 09:59

Tema by se spis melo jmenovat blb kterej nevi co chce. Kasli na nej. Trochu hrdosti posbirej :kytka:

reznikova12
Stálice 70 příspěvků 18.11.18 10:06
@Proto02
@Proto02 píše:
No, jakkoli to tu ještě nezaznělo, řekla bych, že někoho má, o kom si myslí, že by mu bylo s ním lépe než s tebou. Uvidíš, no.

Nikoho nemá..ptala jsem se ho a vím, že by mi nelhal, za 4 roky jsem ho poznala opravdu do nitra…řek mi, že jsem pro něj byla rodina a on pro mě taky :/

reznikova12
Stálice 70 příspěvků 18.11.18 10:07

@Tarjei když ono to bylo celkem v pohodě, až na pár věcí, bez jeho podpory dneska nejsem na vedoucí pozici apod…

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 18.11.18 10:12

@reznikova12 takhle vubec neuvazuj. Nechce Te zjevne, nech ho jit.

nostress
Extra třída :D 13606 příspěvků 18.11.18 10:17

Skoro bych se vsadila, že on někoho má, a nechci sýčkovat, ale obávám se, že se může jednat o tvoji sestru. :? Velmi ráda bych se mýlila.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 18.11.18 10:27

Soustřeď se na svoji práci jsi ještě mladá proboha však není jediný chlap na světě.Vím že je to pro tebe těžké myslím si že v tom má stejně prsty sestra.Buď silná bude líp.

saphire
Kelišová 6717 příspěvků 18.11.18 10:53

@reznikova12 najdi si rozhodně co nejdříve nové bydlení, přijde mi hrozné, že jste se rozešli a stejně se večer k sobě tulite a líbáte..když chce udělat tečku, neměl by tohle dělat.
A jsi mladá, život před sebou a pravděpodobně muže, co si tě bude opravdu vážit, teprve najdeš ;)
A přeji ti, aby to moc nebolelo, až se provalí, že už někoho jiného má :hug:

Jana525
Závislačka 4997 příspěvků 18.11.18 10:56
@nostress píše:
Skoro bych se vsadila, že on někoho má, a nechci sýčkovat, ale obávám se, že se může jednat o tvoji sestru. :? Velmi ráda bych se mýlila.

Teda, taky to na me tak pusobi. :think:

reznikova12
Stálice 70 příspěvků 18.11.18 12:05

@nostress myslím si , že ne…doufám, že bych to poznala

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >