Máme sex jen když chce on

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 22:36

Máme sex jen když chce on

Zdravím.
Jak mám vyřešit to, že partner má se mnou sex jen tehdy když má chuť on? Jeho potřeba je zřejmě tak 2× týdně, moje klidně denně :D Jenže když se snažím ho provokovat, a je to pro něj zřejmě zrovna nevhod, tak prostě nic není. Buď to ignoruje, nebo mi to chvilinku oplácí, ale pak hned přestane a dělá že nic, nebo když se ho rovnou zeptám, jestli něco bude, tak řekne že později, večer, až budeme v posteli… Nechápu to. Přitom když sex máme, je vidět že ho to baví, vzrušuje… Nejvíc mě mrzí, že jakmile s tím přijde on, já vždycky hned svolím a sex je. Ale když mám chuť já, tak mám prostě smůlu a musím si počkat, až chce on… Je tohle normální? A stejné je to i s orálním sexem… Jak to chci já má 100 výmluv proč to teď dělat nebude, jak to chce on tak to prostě ode mě má… Proč takový je? Přitom jinak se chová normálně, na první pohled máme „dokonalý“ vztah, ale ten sex je úplně mimo… Jak mu mám vysvětlit, že když mám chuť na sex hned teď, tak jí mám prostě hned teď a nebudu čekat až jí dostane on až třeba druhý den? :zed:
Děkuji všem za odpovědi,
L.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2302
13.1.22 22:41

No tak ho taky odmítni, prostě nemáš náladu, trochu hrej nedostupnou. Prostě opakuj stejné věty jako on. A uvidíš. Mně by to teda vadilo čekat až si mě všimne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2866
13.1.22 23:29

Znám tu situaci dobře z obou stran, prostě kdy bude sex v daném vztahu vždy určuje ten s menší potřebou. Zkus občas taky odmítat, třeba to zabere…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
13.1.22 23:32

„Jak to chce on, tak to prostě ode mě má… Proč takový je?“ :) To mě pobavilo hodně :D Otázka zní, proč jsi taková Ty, ne? Když mu dáš vždycky, když si vzpomene… Jinak mi přijde, že jste v sexu nekompatibilní. Nemá takovou chuť jako Ty… Anebo Tě prostě tak nežere… Otázka, jestli dneska něco bude je fakt jak z hororu :roll: Mě se takhle zeptat manžel, tak to ve mně veškerý libido definitivně zabije. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.22 00:34

Taky mám sex kdy chci já, a dost často manželka slyší neruš a zavři. :nevim: A když týden dělá Zagorku tak při první příležitosti dostane taky studenou sprchu. No časem pochopila že 3× týdně v neděli večer nedožene úplně hravě. Asi to budete muset rozlousknout doma. Doporučuji u toho mluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
14.1.22 01:25

Já nevím kolik ti je, jako když jsem chodila do školy tak dobrý, ale teď už se mi taky každý den nechce. A dost taky záleží, jak navazuješ intimní atmosféru.

Kdyby mě manžel pleskl penisem po obličeji a řekl pojď na to, tak asi úplně nezajásám…
Ale když mi nalije víno a udělá masáž, tak se snáze uvolním…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.22 04:13

Najdi si chlapa, který je podobně temperamentní jako Ty.
Do budoucna by to pro Vás oba bylo nepříjemné.

Temperament neukecáš, to je podstata každého z nás. Částečně se dá zvyknout,
ale pokud nemáte děti, šla bych od toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.22 05:55
@Dlouhá punčoška píše:
Najdi si chlapa, který je podobně temperamentní jako Ty.
Do budoucna by to pro Vás oba bylo nepříjemné.Temperament neukecáš, to je podstata každého z nás. Částečně se dá zvyknout,
ale pokud nemáte děti, šla bych od toho.

Ja to delam lip nepotrebuju zenskou abych uspokojil svoji potrebu :nevim: proste si vyhonim a nemusim se rozcilovat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
14.1.22 06:57
@Anonymní píše:
Zdravím.
Jak mám vyřešit to, že partner má se mnou sex jen tehdy když má chuť on? …

S tím se těžko něco dělá. Když má v páru jeden výrazně vyšší chuť na sex, tak sex bude podle frekvence toho s nižší potřebou. Tím, jak dorážíš, tak ho to spíš ještě odrazuje. Je přece jasné, že jdeš do toho když chce on, protože ty máš chuť přece pořád… Jinak 2× týdně je v podstatě “normální” potřeba. Naopak denně úplně standard není. Říct tedy, že máte “sex úplně mimo…” je tvůj subjektivní pohled. Z hlediska statistiky je to normální frekvence.

Pak jsou samozřejmě partneři, kteří jsou více empatičtí a když vidí, že ten druhý má chuť, naladí se a vyhoví. Včetně toho dotazu na orální sex. Na to už je ale potřeba trochu vyšší level charakteru ;)

Ještě postřeh - pokud jsi schopna dosáhnout orgasmu pouze orálním sexem (pokud zněl dotaz takto), a on ho neprovozuje moc rád, pak bych viděl docela problém. To je pak opravdové sobectví… určitě by neměl tvůj orgasmus přehlížet, to bych šel o dům dál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15983
14.1.22 07:07

My máme dohodu, že když má jeden chuť, druhý mu vyhoví. Zkus si s ním taky něco takového dohodnout, ale budeš za to muset něco nabídnout. Třeba že kdykoli on bude mít chuť na řízek, ty mu ho usmažíš. Kompromisy vládnou vztahům :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.22 09:45
@BlaZenkaB píše:
Znám tu situaci dobře z obou stran, prostě kdy bude sex v daném vztahu vždy určuje ten s menší potřebou. Zkus občas taky odmítat, třeba to zabere…

Tak otázka je, jestli odmítání je dobrá volba. Pokud si svou chuť vyřeší sám, tak se pravděpodobně prodlouží interval do dalšího sexu o pár dní :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 10:19

no ...

@Anonymní píše:
Zdravím.
Jak mám vyřešit to, že partner má se mnou sex jen tehdy když má chuť on? Jeho potřeba je zřejmě tak 2× týdně, moje klidně denně :D Jenže když se snažím ho provokovat, a je to pro něj zřejmě zrovna nevhod, tak prostě nic není. Buď to ignoruje, nebo mi to chvilinku oplácí, ale pak hned přestane a dělá že nic, nebo když se ho rovnou zeptám, jestli něco bude, tak řekne že později, večer, až budeme v posteli… Nechápu to. Přitom když sex máme, je vidět že ho to baví, vzrušuje… Nejvíc mě mrzí, že jakmile s tím přijde on, já vždycky hned svolím a sex je. Ale když mám chuť já, tak mám prostě smůlu a musím si počkat, až chce on… Je tohle normální? A stejné je to i s orálním sexem… Jak to chci já má 100 výmluv proč to teď dělat nebude, jak to chce on tak to prostě ode mě má… Proč takový je? Přitom jinak se chová normálně, na první pohled máme „dokonalý“ vztah, ale ten sex je úplně mimo… Jak mu mám vysvětlit, že když mám chuť na sex hned teď, tak jí mám prostě hned teď a nebudu čekat až jí dostane on až třeba druhý den? :zed:
Děkuji všem za odpovědi,
L.

No resisi to, co vetsina chlapu. Vcetne me :) kdyz je chut na sex, tak je chut ted. Ne az se udela to ci ono… takze za me. Pokud to nechape sam od sebe, tak to nevysvetlis. To je jak sytemu vysvetlovat, co je to hlad…

• Citovat
  • Nahlásit
2866
15.1.22 21:44

@Tajemný ráček No to se možná párkrát stane, ale v dlouhodobém hledisku bude pro něj přitažlivější, když se on bude muset taky někdy snažit a nebude mu kdykoliv k dispozici. Aspoň na mě to tak funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat