Reklama

Máme spolu dítě, ale on má jinou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sisinka530
Povídálka 24 příspěvků 28.11.17 08:34
Máme spolu dítě ale on má jinou

Ahojte,
Máme spolu 4 měsičního kluka. Jeho táta ho ani ještě neviděl ani oto nějak nestojí. Rozešli jsmr se na začatku těhotenství. Stále mi na něm záleží a mám ho ráda ale on má jinou. Trapi mě to.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 28.11.17 08:37

@Sisinka530 vykašli se na něj a poohlédni se po někom, kdo vás bude mít rád :)

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 28.11.17 08:45

@Sisinka530 To je prostě život no :nevim: Už je to dlouho, zapomen na něj, zbytečně se trápíš.

Sisinka530
Povídálka 24 příspěvků 28.11.17 08:48

Ráda bych, bohužel mame podanou zalobu na alimenty a nechce ani komunikovat. Ted už i lituju toho že jsem tu žalobu podala a nevykašlala se na takoveho cloveka ale nedelala jsem to kvuli sobe ale kvuli malemu

Svistice
Neúnavná pisatelka 17160 příspěvků 26 inzerátů 28.11.17 08:52

@Sisinka530 Přečti si to po sobě. Prdí na tebe a na dítě jak na placatej šur, neklomunikuje, evidentně se vyhýbá zodpovědnosti, evidentně nestojí ani o tebe, ani o dítě.
A teď mi prosím napiš, co je na tom pánovi tak úžasného, že ho máš ráda a záleží Ti na něm?

Sisinka530
Povídálka 24 příspěvků 28.11.17 08:56

Když jsme spolu jeste byli byl uplne jiny a jinak se choval. Od Te doby co ma jinou je jiny. Par peknych chvil jsme spolu zazili a bylo fajn. A nejsem ta co nekoho udava ale v tehle veci jsem to.vuci malemu musela udelat. A cekam ze jeste nstane peklo. Je to 14,dni od podani zaloby a zatim nic. Neprisel jeste ani soudni dopis o prijeti zaloby

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 28.11.17 09:05

@Sisinka530 On asi dítě nechtěl že?

Sisinka530
Povídálka 24 příspěvků 28.11.17 09:06

Chtěl nebyl proti

Šmoulice
Kelišová 6694 příspěvků 28.11.17 09:14
@Sisinka530 píše:
Chtěl nebyl proti

Jo? Proto si hned našel jinou? :roll: Jak dlouho jste spolu byli? Měsíc? :roll:

Nechápu jak ti může na někom takovém záležet.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 3 inzeráty 28.11.17 09:15

Já bych ho tedy už jen kvůli malému neudávala, ale on už je v rl, že?

Šmoulice
Kelišová 6694 příspěvků 28.11.17 09:16
@Terezxx píše:
Já bych ho tedy už jen kvůli malému neudávala, ale on už je v rl, že?

A to já bych teda zase ty alimenty řešila. Jednou si udělal dítě, tak co ;) Ať aspoň platí, když už nic jiného.

Sisinka530
Povídálka 24 příspěvků 28.11.17 09:16

Rok. Neni v RL. to tu žalobu radši ztahnout?

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 28.11.17 09:17
@Sisinka530 píše:
Chtěl nebyl proti

Tak pokud nebyl proti tak proč ten rozchod na začátku těhotenství? Je uveden v RL? Být tebou tak na něj kašlu :nevim:

Sisinka530
Povídálka 24 příspěvků 28.11.17 09:18

Nejde o nas dva jde o maleho. To ditě udělal i on nejen já. Každy ma na to jiný nazor. Někdo ať to ztahnu a zapomenu na něhi. Někdo at tu žalobu necham a dotahnu to dokonce

Sisinka530
Povídálka 24 příspěvků 28.11.17 09:19

Staral se sám o sebe jen. Jen penize a on a jeho koničky.. Neni v RL. Žaloba je podana teď otazka co dal

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >