Máme spolu zůstat nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymniclovek
Nováček 6 příspěvků 17.04.18 21:14
Máme spolu zůstat nebo ne?

Ahoj všem,

obracím se k Vám s prosbou o radu.

S přítelem spolu jsme cca 8 měsíců z toho 2 měsíce spolu bydlíme, šli jsme na to trochu narychlo a za 2 měsíce spolu máme mít svatbu, ale poslední dobou se to všechno komplikuje. Mám celkem časově náročnou práci v bankovním sektoru a jsem každý všední den od cca 8 do 18 v práci, on má volnou pracovní dobu a furt se hádáme kvůli tomu, že jsem pořád v práci, že si myslí, že jsem mu nevěrný apod. Nikoho nemám, nedokázal bych podvést a na námitku, ať se mě přijde kdykoli do práce zkontrolovat nereaguje.

Je to celkem cholerik a 2× - 3× týdně hledá záminku, abychom se mohli pohádat (posledně to bylo to, že jsem z práce přijel o 10 minut později než obvykle). Když si chci o tom promluvit, tak se stejně hádáme (i když se to všechno snažím řešit v klidu).

Poslední dobou mě často napadla otázka, jestli to nebude lepší skončit.

Prosím o radu, jestli někdo nezažil něco podobného nebo jak to začít řešit.

Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ellie94
Kecalka 252 příspěvků 17.04.18 21:18

Já bych to zkusila vyřešit. A rozhodně bych posunula svatbu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 21:19

Můj partner je taky takto časově vytížený, pro mě jako citlivou osobu který nechce být tak moc sama je to náročné, mám často deprese, často se vidíme až pár hodin o víkendu. Takže chápu i tu druhou, tohle vztah hrozně kazí a pri této době není možné si dělat nějaké společné plány, což musí druhou osobu ranit, i když za to nemůžeš a třeba to nepochopíš

Uživatel je onlineMacik.S
Kecalka 293 příspěvků 17.04.18 21:20

To je nějaký vtip? 8 měsíců spolu, dva měsíce spolu bydlíte a za 2 měsíce máte mít svatbu??? 8o 8o Vždyť se ani nemůžete znát proboha :lol:

truelly
Závislačka 2771 příspěvků 17.04.18 21:20

A obávám se, že tohle není nejvhodnější server na Tvé problémy s partnerem. S cholerikem je obecne velmi těžké žít a vyjít.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18557 příspěvků 17.04.18 21:21

Rozumím tomu dobře, že se jedná o vztah dvou mužů?

arada
Extra třída :D 13742 příspěvků 17.04.18 21:21

Pokud tě nechce pochopit, není s ním domluva, tak takový vztah nemá cenu. Každopádně bych se nehnala do svatby. Navíc je žárlivý a stakovým člověkem je život na nic. Důvěra je ve vztahu důležitá.

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 17.04.18 21:23

Nechtěla bych být s člověkem, který mi nevěří a křivě mě obviňuje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 21:23

Před časem jsem taky řešila. zůstali jsme spolu a je to prakticky pořád stejné, už 4 roky. začátek jsme měli i časově stejný jako vy dva jen bez té plánované svatby… teď se nerozejdeme, protože jsme oba citově angažovaní a neumíme si představit být bez sebe, ale moc to neumíme ani spolu… je to náročné. asi bych odložila svatbu a domluvila se na nějaké „zkušebce“ kdy se spolu naučíte žít v klidu a harmonii nanečisto, a když tohle překonáte vezmete se, když ne půjdete si každý dál sám.

Russet
Extra třída :D 11637 příspěvků 17.04.18 21:25
@Anonymniclovek píše:
Ahoj všem,

S přítelem spolu jsme cca 8 měsíců z toho 2 měsíce spolu bydlíme, šli jsme na to trochu narychlo a za 2 měsíce spolu máme mít svatbu, ale poslední dobou se to všechno komplikuje. Mám celkem časově náročnou práci v bankovním sektoru a jsem každý všední den od cca 8 do 18 v práci, on má volnou pracovní dobu a furt se hádáme kvůli tomu, že jsem pořád v práci, že si myslí, že jsem mu nevěrný apod. Nikoho nemám, nedokázal bych podvést a na námitku, ať se mě přijde kdykoli do práce zkontrolovat nereaguje.

Je to celkem cholerik a 2× - 3× týdně hledá záminku, abychom se mohli pohádat (posledně to bylo to, že jsem z práce přijel o 10 minut později než obvykle). Když si chci o tom promluvit, tak se stejně hádáme (i když se to všechno snažím řešit v klidu).

Děkuji

Klucí, vy přece nemůžete mít svatbu. Můžete se registrovat. Ale vzhledem k problémúm bych to odložila.

ellie94
Kecalka 252 příspěvků 17.04.18 21:28
@Anonymní píše:
Můj partner je taky takto časově vytížený, pro mě jako citlivou osobu který nechce být tak moc sama je to náročné, mám často deprese, často se vidíme až pár hodin o víkendu. Takže chápu i tu druhou, tohle vztah hrozně kazí a pri této době není možné si dělat nějaké společné plány, což musí druhou osobu ranit, i když za to nemůžeš a třeba to nepochopíš

Já tě chápu. To je počáteční zamilovanost, kdy chceš být s tím druhým každou minutu. Ale ono to nejde. A neboj se, uklidním tě, že za pár let to přejde :D Moje rada je, odložte svatbu, otevřete si víno a pořádně si promluvte, co od vztahu i od života očekáváte. Pak uvidíš.

růžový achát
Závislačka 4694 příspěvků 17.04.18 21:28

Mame s manželem oba velmi časově náročná povolání. Vždy jsme byli schopni se vzájemně pochopit, podpořit.8-18:00 je to ještě hodně dobrý ;) pravá láska přežije i tohle

Příspěvek upraven 17.04.18 v 21:38

Esmeralda75
Závislačka 3813 příspěvků 17.04.18 21:35
@Anonymniclovek píše:
Ahoj všem,

Děkuji

Ahoj, já to zažila a nakonec byl rozchod. Delal scény a já nemohla jít ani s nejlepší kamarádkou na kafe, neustále výslechy kam jdu, proč tam jdu.To že dělá scény když přijdeš o 10 min pozdě je masakr, je to chorobny žárlivec. Promluv si s ním vážně, že takhle s ním nebudeš, nemůže takhle vyvádět, svatbu zatím zruš. Jestli s tím bude chtít něco dělat, myslím že na to nějaké psychoterapie jsou, tak bych mu šanci dala.Kdyz to nepobere, že to jeho chování není normální, tak bohužel rozchod.Ja už se časem bála říct že někam jdu, protože jsem věděla že budou scény, tak jsem lhala a pak jsem si řekla, že tohle fakt ne! Jo v minulém vztahu ho manželka podvedla a on pak takhle dusil mě, jenže to nebylo k žití

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 21:47

Známý šel s partnerkou po 9 měsících od seznámení a 3 měsících od společného bydlení do IVF. Ihned po potvrzení těhotenství byla svatba. Ona velmi toužila po dítěti, bylo jí 26, jemu 40. Nevyšlo jim to. Rozvedli se za 5 let. Aspoň je ona i dítě zajištěné, ten známý je docela movitý člověk a velmi štědrý.

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 17.04.18 21:50

Kamaradka ma manzela.Kdyz spolu jeste chodili tak byl opravdu extremni zarlivec a bylo to kvuli tomu, ze jeho byvala zrusila svatbu tesne pred a jeho to poznamenalo. Chodil na terapie a ted je z neho uplne jiny clovek.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >