Máme své děti a adoptovali jsme další

Anonymní
15.1.21 19:08

Máme své děti a adoptovali jsme další

Dobrý den, hledám rodiče, kteří mají své biologické dítě/děti a rozhodli se adoptovat si dítě. Zajímaly by mě zkušenosti. Děláte nějako rozdíly mezi dětmi, nelitujete toho? Jak si děti mezi sebou rozumí. Moc děkuji za jakékoliv názory a zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52287
15.1.21 19:35

:palec: vic podobnych rodin :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
15.1.21 19:37

Všichni rodiče, kteří adoptují děti by zasloužili řád. :kytka: Já na to nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
15.1.21 19:38

Taky se přidám. Toto téma mě zajímá. Vždycky jsem si říkala, že bych nějaké batole,, zachránila,,. Přítel je, ale zásadně proti, jak teď tak do budoucna :,( Má strach z nějakých,,špatných genu,, a že by to dítko poznalo takovou tu jinou lásku k vlastním dětem asi…,ale třeba ho ukecám za pár let. Vlastní děti máme zatím dvě.
Prosím brát s nadsázkou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
15.1.21 19:49

Jedno téma tu někde nedávno bylo a tam ta adopce úplně dobře nedopadla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
15.1.21 20:01

Zkus podcast Davida Vaníčka s mámou, co se rozhodla adoptovat holčičku. Je dostupný i na YouTube i na spotify.

https://youtu.be/FW-3vAuLGUA

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 20:37

Moje sestra ma 3 deti. Jedno je adoptovane. Moje deti to adoptovane uplne zerou. Porad se na ni ptaji. Ale ona ma asi nejake charizma, takze je vsude oblibena. Rozdily v rodine nedelame zadne. Alespon si toho nejsem vedoma. Vsechny vnoucata jsou si rovna. Teticka jsem taky pro vsechny stejne. Vzdyt je jedno, jak se dite do rodiny dostalo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 13:15

Ahoj, já sama jsem před 15 lety adoptovala 2 letou holčičku protože jsem nemohla mít vlastní. 12 let jsme se s manželem snažili ať už přirozeně tak i přes IVF. Byli jsme i v německé klinice. Najednou mi bylo 39 a já to už vzdala. Ve 40 jsem dostala holčičku.
No jaké překvapení když jsem ve 44 letech otěhotněla úplně přirozeně a nečekaně. Alici je 18 a Natálce 12.
Nebudu lhát. Co se týká takové té mateřské lásky cítím to jinak. Ale nikdy jsem nedělala rozdíly ve výchově. Obě jsou si rovnocenné ikdyž v hloubi srdce vím, že k vlastní dceři mám blíž. Nejdříve to trápilo i mě. Nechtěla jsem se smířit s tím, že mám jednu raději. Ale jsem rada že jsem se tehdy tak rozhodla. Aličce jsem dala domov a lásku a Natalku mám nejspíše jen díky jí.
Jsem hrdá matka obou dcer. Spolu vycházejí a rodina rozdíly nedělá :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat