Máme více dětí a TP březen/duben 2021

31
30.9.20 09:44

Máme více děti a TP březen/duben 2021

Hezký den. Jsem máma 3 děti a čekáme 4té :srdce:. Maminky co jsou na tom podobně, pojďte se podělit o pocity a vše kolem. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6813
30.9.20 12:35

@Zlatka36 ahojky :mavam: :mavam: taky už máme tři dítka a čekáme čtvrté. Ale upřímně mi to ještě moc nedochází :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
1.10.20 17:44

@brumi tak je je skvělé :hug: A který tt? Já mám teda vypoukle břicho a netěhu věci už neobleču :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6813
2.10.20 12:26

@Zlatka36 dneska jsem podle utz 8+6. Fakt? Já teda klepu ale zatím oblečení v pohodě, jen teda večer už mám to bříško nafouklé. A který TT jsi ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
2.10.20 20:18

Taky mam tri kousky doma a pribude ctvrtatko na zacatku kvetna. Dnes jsem 8+5tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6813
3.10.20 12:53

"":https://www.emimino.cz/profil/ttynus/ :mavam: ahooj, je tak to jsme na tom tydnem téměř stejně :D, a jakpak ti je? Já už mám doma bát 13 let, Gab 7 let, a maty 6 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
5.10.20 15:58

Ahoj, my se začátkem května snad konečně dočkáme páťátka, zatím si to ale 2 dušičky rozmyslely, tak snad tahle už u nás zůstane. Starší děti o všem ví, i když jim to kupodivu samo nedošlo (nebo nechtělo dojít) a pořád čekaly, kdy se ode mě nakazí. Je mi totiž pěkně zle, zvracím několikrát denně. A oblečení? Dlouho přemýšlím, co si vůbec obléci, protože mi ta představa nedělá vůbec dobře, potřebuju cítit volnost, takže vůbec nevím, jestli mi něco je nebo není, nejraději bych chodila nahá nebo v nějakém pytli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1645
5.10.20 17:16

Ahoj, tak to sem oproti vám břídil, čekám třetí :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
6.10.20 10:34

@brumi no už je mi líp, ale pořád cítím tu hnusou chuť.. Ale už je líp :D Jen mě štve, že jsem nakynuta.. Stehna a na břichu špek :? Sedavá práce je fakt za trest.. Dětičky máš hezky od sebe :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
6.10.20 10:39

Jinak dnes jsem byla na UTZ a miminko je taaak, zdravé, krásné a viděla jsem pindíka :lol: takže jsem teď tolik roznezněžněna :srdce: :dance: Za měsíc 10.11. další kontrola :potlesk: Chodíte do práce? Já si vzala dnes a včera volno a je to paráda stíhat děti, učení, domácnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6813
6.10.20 12:34

@Zlatka36 juuu krásná fotečka :srdce: :srdce:,taky jsem byla dnes na kontrole a těšila se na fotečku, ale Dr má snad utz na prd :roll:,vůbec nic jasného, ale jinak je vše v pořádku, Mimi krásně prospívá :D, mě čeká 12 teho krev a pak až 29 screening, to je tak daleko :( :mrgreen:., Momentálně mám nemocenskou takže u mě super volná dopoledne :dance:. Ale takykynu, už ať je bříško pěkně kulaté a ne macate :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6813
6.10.20 12:35

@eryby panejo už páté, to opravdu smekan :palec: :palec:, tak to tfuj tfuj, ať se už drobeček udrží :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
6.10.20 19:14

@brumi Popravdě bych byla taky nejradši doma.. Ale dělám na pracáku na hmotce a jsme tam dvě.. Ještě k tomu je kolegyně mladá a bezdětná, takže bez pochopení. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
7.10.20 08:51

@brumi díky, snad, příští týden mám zápis do těhotenské poradny, tak doufám, že bude co zapisovat, ale děloha se zvětšuje, krásně ji už nějaký čas vleže hmatám…
@Zlatka36, to je teda už človíček! Já se prozměnu byla na ÚP registrovat jako nezaměstnaná po RD, ani nevím co a jestli vůbec hledat, uvidím, jak to půjde dál. Některá těhotenství jsem si odmakala až do nástupu na MD, ale popravdě, teď si to prostě zatím neumím představit, nejen vzhledem k tomuto konkrétnímu jinému stavu, ale i vnějším okolnostem, co teď panují. Musíte mít v práci roušku? Nebo máte třeba přepážku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6813
7.10.20 13:21

@Zlatka36 tak u mě se i toto nijak netýká mám home Office jenže mám také přídavné zdravotní problémy, tak mi Dr hned vypsal pn, ale taky stále přemýšlím zda ukončit či ne :roll:, zatím to asi nechám takto už u kvůli situace jaká je ohledně školy, už na jaře ti byli šílené dělat domácí školu a práci současně, takže bych se velkému stresu ráda vyhla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama