Máme všechno, přitom nejsme šťastní

Anonymní
5.10.19 13:03

Máme všechno, přitom nejsme šťastní

Ahoj, máme s manželem řekla bych naprosto všechno. Máme dost peněz, máme krasny dům, máme dvě malé děti, které jsme si prali a ja se hrozne těšila, máme vlastní podnikání, zaměstnance, do práce nemusíme. Můžeme jezdit s létat kam chceme… jenže… nás proste nic nebaví, nějak nám došla chuť do života, jenom se válime doma, uděláme si něco pracovně na PC a proste není energie na nic. Vlastne nemáme nikoho, rodina nás zklamala, přátele žádné nemáme, protoze si s nikým moc nerozumíme… ještě jsme na nikoho fajn nenarazili.
Proste nevím, jak to popsat, nevím, jak dostat druhy dech, jak si užívat každý den, usmívat se a těšit se ze života. Uplne se sama sobě hnusim, jak tady zase sedím a čumím. Ale co mam dělat?
Nesetkal se s tím někdo?
Prosím o anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

57568
5.10.19 13:09

Nejake dalsi cile a plany?
Bez toho se zit neda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 13:18

Touha je zazrak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7869
5.10.19 13:18

Pokud si s nikým moc nerozumíte, tak asi máte velmi nízkou emoční inteligenci.
Prostě si popřemýšlej, co by vás bavilo, a tomu se věnuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
5.10.19 13:21
@Anonymní píše:
Ahoj, máme s manželem řekla bych naprosto všechno. Máme dost peněz, máme krasny dům, máme dvě malé děti, které jsme si prali a ja se hrozne těšila, máme vlastní podnikání, zaměstnance, do práce nemusíme. Můžeme jezdit s létat kam chceme… jenže… nás proste nic nebaví, nějak nám došla chuť do života, jenom se válime doma, uděláme si něco pracovně na PC a proste není energie na nic. Vlastne nemáme nikoho, rodina nás zklamala, přátele žádné nemáme, protoze si s nikým moc nerozumíme… ještě jsme na nikoho fajn nenarazili.
Proste nevím, jak to popsat, nevím, jak dostat druhy dech, jak si užívat každý den, usmívat se a těšit se ze života. Uplne se sama sobě hnusim, jak tady zase sedím a čumím. Ale co mam dělat?
Nesetkal se s tím někdo?
Prosím o anonym.

Našla bych si nějaký koníček. Mě třeba začalo bavit siti :kytka: najdi si nějakou činnost, která tě bude bavit. Začni chodit do kurzu, jistě se tam seznamis s lidma, se kterýma si budeš mít co říct :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 13:25

Zaujalo mě, že nikoho nemáte. Co se zamyslet nad tím, jestli náhodou něco neděláte špatně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
5.10.19 13:27

Aneb prachy nejsou vsechno… Rodina zklamala proc? Pratele nemate proc? … NEzmenilo vas to tak trochu, ze s vama nikdo nevydrzi? Nechci rejpat, jen nad tim zkus popremyslet… Poridte si chalupu a budes mit cil to zvelebit. Zacni chodit na kurz treba lezeni s tim, ze nekdy budes chtit vyskouset skalu venku. kurzy zpevu, malovani, s detma nekam na krouzek, kde se muzes seznamit. Nech se zamestnat a delej co te bavi, kdyz nemusis makat, tak klidne na puluvazek za spatny prachy. Nevim jak jsi na tom s kondickou, ale muzes zacit cvicit a udelat si trenersky kurz, nebo treba behat a objizdet zavody

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
298
5.10.19 13:28
@Anonymní píše:
Nesetkal se s tím někdo?
Prosím o anonym.

Ani s detmi nejste stastni? :,( pri nejake cinnosti s nimi? Pokud mate cas, jiste se venujete hodne jim? Ja vim, ze pro kazdeho nejsou deti stredobod vesmiru.., ale jaka je u vas doma teda atmosfera? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57568
@Černá vdova píše:
Zaujalo mě, že nikoho nemáte. Co se zamyslet nad tím, jestli náhodou něco neděláte špatně?

Taky me to zarazilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

To je smutné. Pro mnohé, kdo se denně honí v práci a šetří na dovolené možná nepochopitelné… ale zřejmě jste ztratili další motivaci a cíle. To, že nemáte žádné známé a kamarády a ani s rodinou se nestýkáte, je divné. My máme také peněz dost, ne sice tolik, že bychom mohli kdykoliv kamkoliv létat, ale z našeho pohledu dost. Chodíme do práce. Osobně si neumím představit, že bychom tam nechodili. Práce mě naplňuje, má smysl, mám tam super kolegy, občas se dočkám uznání, těším se na dovolené…V podstatě stále mám nějaká přání, touhy, cíle…Možná v tom je vaše nespokojenost…že jste uzavřeni ve zlaté kleci bez rodiny, přátel, možná ani nemáte už sny a touhu se na něco těšit, protože vše máte pod nosem…kromě toho nejdůležitějšího…širší rodiny a přátel…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.10.19 13:29

@Černá vdova tak nad tím jsme přemýšleli už mockrát. Jsme velmi slušní lidé, nikdy jsme nikoho nepodrazili ke všem se chováme velmi hezky. Jsme řekla bych dobří lidé. Ostatní nás chtějí jenom využít nebo z nás dostat penize, když zjisti, ze je máme… je to těžké. Nevím, kde se,,hledají” přátele. Okrádá nás i vlastní rodina.

• Nahlásit
  • Citovat
5.10.19 13:31

Tak bez do prace. Budes delat protoze chces, ne protoze budes muset. Dostanes se mezi lidi a nebudes mit cas premyslet nad tim, co je spatne. Navazes nove vztahy… Jste akorat znudeni a bez cilu, protoze mate vsechno :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
5.10.19 13:36
@Anonymní píše:
@Černá vdova tak nad tím jsme přemýšleli už mockrát. Jsme velmi slušní lidé, nikdy jsme nikoho nepodrazili ke všem se chováme velmi hezky. Jsme řekla bych dobří lidé. Ostatní nás chtějí jenom využít nebo z nás dostat penize, když zjisti, ze je máme… je to těžké. Nevím, kde se,,hledají” přátele. Okrádá nás i vlastní rodina.

Já to chápu, věřit v tomhle případě někomu je těžké a pustit si k sobě nové lidi také. Jak staré jsou děti?

Já bych se zamyslela nad novým projektem, klidně úplně jinou oblast podnikání.. Prostě něco, co by zase bylo možné budovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 13:37

Nevim, jestli je to k veci, ale clovek se citi nejlepe, kdyz je teprve na ceste na vrchol, to je lehce manicky vybuzeny. Z vrcholu existuje uz jen sesup dolu, tedy do deprese. Co s tim :nevim: lehce se rekne, najdete si nejaky novy cíl, ale jestli se nemuzete zbavit pocitu, ze vsechno máte… No ja nevim, fakt. Drzim palce pri hledani smyslu zivota. Veci, jak vite, to fakt nejsou :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 13:40
@Anonymní píše:

Já bych o sobě řekla, že jsem taky dobrý člověk a rozhodně nemám přátele a známé na to, abych z nich měla prospěch. :nevim:
Ale asi chápu, jak to myslíš. Možná jste moc hodní. Já mám tu výhodu, že nejsem pro nikoho finančně zajímavá. Jinak se taky můžu přetrhnout, když někdo potřebuje pomoc.

Hele a nemáš pocit, že jste třeba jen podezíraví, že Vás každý bude chtít využít? Že si raději tedy lidi nepouštíte k tělu? To nechci rýpat, jen by mě zajímalo, kde je tady zakopaný pes. Protože nemít žádné skutečné přátele a známé opravdu není normální. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama