Reklama

Maminka na procházky s kočárkem? Praha 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Swibinka
Povídálka 18 příspěvků 20.02.17 10:15
Mamina na prochazky? Praha 4

Hledám maminku na společné procházky s kočárem. Mam 2mesíční mimi. Je mi 27. A bydlim na Budějovické. Která by měla chuť napište;) :kytka:

Příspěvek upraven 20.02.17 v 10:21

Reklama

Reakce:

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 20.02.17 10:17

Ja bych se pridala, byt jsem z uplne jine casti Prahy. Mam tritydenniho klucika.

Swibinka
Povídálka 18 příspěvků 21.02.17 10:45
@Jogrr píše:
Ja bych se pridala, byt jsem z uplne jine casti Prahy. Mam tritydenniho klucika.

Ahoj, no a kde bydlite?:) urcite to neni prekazkou ze nejsi z prahy 4 ;))

VercaNela
Stálice 51 příspěvků 180 inzerátů 13.03.17 21:42
Mamina na prochazky Praha 4

Ahoj, ja jsem z Prahy 4 a mam stejne stare mimco. Take bych se chtela seznamit, nikoho tu poradne neznam a jsem trosku stydlivka, takze jen tak venku nekoho s kocarkem oslovit, mi dela problem. Klidne pisni :-) Ahoj Verca

Swibinka
Povídálka 18 příspěvků 14.03.17 03:58
Ahoj;) tak to je super ze mas stejne stare mimi???? A kde bydlis na p4? Ja jsem z budejovicke;-) a kdy by se ti to hodíilo? Ze se muzeme sejit :D
@VercaNela píše:
Ahoj, ja jsem z Prahy 4 a mam stejne stare mimco. Take bych se chtela seznamit, nikoho tu poradne neznam a jsem trosku stydlivka, takze jen tak venku nekoho s kocarkem oslovit, mi dela problem. Klidne pisni :-) Ahoj Verca

VercaNela
Stálice 51 příspěvků 180 inzerátů 14.03.17 07:02

Ahoj, mám holčičku a narodila se 23.12 teď v březnu 23 ji budou 3 měsíce a co tvoje mimi?? :-) Ja bydlím na Lhotce to je kousek od Kacerova takze kousek :lol: no kdykoliv příští týden :palec: budu moc rada @Swibinka

1234569
Nováček 1 příspěvek 15.03.17 08:45

Ahoj, taky bych se k Vám ráda přidala - bydlím mezi Hájema a Opatovem /na Budějovickou to máme kousíček/ :-)

VercaNela
Stálice 51 příspěvků 180 inzerátů 15.03.17 09:25

Ahoj a jak mas stare miminko? :-) @1234569

Benus
Nováček 3 příspěvky 30.05.18 11:57

Ahoj je mi 26 let a mám 5 měsíčního chlapečka. Bydlíme kousek od Budějovické a ráda bych našla maminku na procházky s kočárkem :)

Swibinka
Povídálka 18 příspěvků 01.06.18 14:22
Prochazka

Ahoj, mně je 29 a mam 17 měsíčního kluka:) co třeba příští týden se projít v parku na pankraci.?

Benus
Nováček 3 příspěvky 03.06.18 14:53

Ahoj určitě můžeme :) tenhle týden nejsme doma, tak snad to vyjde ten další.

Swibinka
Povídálka 18 příspěvků 10.06.18 21:32
????

Urcite, tak dej vedet!

Swibinka
Povídálka 18 příspěvků 09.07.18 10:33

Ahoj, tak co tento tyden…nepujde se nekdo projit do parku na Pankraci?;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama