Maminka a nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lassa
Kecalka 232 příspěvků 03.11.14 19:13
Maminka a nevolnost

Přeji dobrý večer Všem. Mám maminku (51 let) v Praze 100 km od nás. Vždy večer si voláme a dnes zněla velmi špatně a říkala že ji bolí hlava a mota se, je jí špatně a zvrací, nikdy nedávala najevo že jí něco je, proto to neberu na lehkou váhu. V Praze nikoho nemá a mám o ni strach, aby se jí nezamotala hlava a nespadla. Co by jste dělali v takové situaci? Možná je to blbá otázka, možná toho víc dělat nejde než pravidelně volat, ale přes to se ptám, jestli jste byl někdo v podobné situaci a co jste dělali. Nechci si pak nic vyčítat, že jsem nic neudělala :(.

Reakce:
xFelli
Závislačka 2735 příspěvků 03.11.14 19:17

Ještě jednou bych jí večer zavolala jak je na tom a pokud bych měla možnost, tak bych ji asi samotnou nenechala.. :nevim:

lassa
Kecalka 232 příspěvků 03.11.14 19:19

Právě, auto nemáme abych tam za ní jela a v tý pitomí Praze nikoho nemá :(.

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 03.11.14 19:23

Zavolala bych jí ještě ráno a předpokládala, že maminka jako svéprávná osoba zachovalého věku (51 let není stařena nad hrobem) dokáže rozlišit, kdy potřebuje jít k lékaři a kdy ne- motolice, bolest hlavy a zvracení se děje občas každému, není to žádné drama.

lassa
Kecalka 232 příspěvků 03.11.14 19:31

@zuzouš Trošku jsi mě uklidnila ale přece jenom :?…No snad to bude dobré. Jsem takový plašan :oops:, vždy se o každého bojím.

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 19:45

@lassa más maminku rada, a to je fajn ;)

lassa
Kecalka 232 příspěvků 03.11.14 19:51

@KackaDoup Jsem ráda za takovou maminku, máme hezký vztah jako máma a dcera a toho si moc vážím :). Snad takový vztah budu mít i se svou dcerou :).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 20:13

Raději bych maminku přesvědčila k návštěvě pohotovosti. Bohužel znám případ člověka, kterého bolela hlava a zvracel a byla to slabší mozková mrtvice, ale dopadlo to dobře. Hodně štěstí

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 20:29
@lassa píše:
@KackaDoup Jsem ráda za takovou maminku, máme hezký vztah jako máma a dcera a toho si moc vážím :). Snad takový vztah budu mít i se svou dcerou :).
:potlesk: :hug: :kytka: zavolej ji a at si zajde ;)
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34548 příspěvků 03.11.14 21:34

@lassa ja bych ji presvedcila, at si zavola taxik, nebo sanitku, a necha se odvezt na pohotovost.

lassa
Kecalka 232 příspěvků 04.11.14 11:52

Holky tak jsem včera mamce volala ještě po druhé, at mi dá číslo na jejího přítele, že jí tam samotnou nenechám. Řekla mi že ne, že je na Šumavě s kamarádama a aby mě asi jenom uklidnila, tak řekla že si vzala prášek na nevolnost a zkusí to zaspat že, je to možná lepší. Tak říkám at teda spí a ráno že jí zavolám. Tak jí tedy dnes volám a je nedostupná :-O 8o :nevim: :(. Volám tedy k ní do práce a recepční mi říká, že dnes má volno, tak jsem jí popsala situaci a na to mi řekla, že se tam na ní skočí kolem 1 podívat, bydlí pár metrů od práce naštěstí. Tak tady pochoduju nervozně po bytě a přemýšlím, co bych ještě mohla udělat. Přece jsme byly domluvené, že ráno zavolám, to že by byla někdy nedostupná se nestalo ani nepamatuji. Ví jak umím vždycky plašit a jak ji znám, zavolala by mi, nebo aby mě nebudila tak by napsala, že jde třeba k doktorovi. Mám proto obrovský strach. Já blbá jsem se neměla nechat včera od ní uklidnit a to číslo si na Pepu (jejího přítele) od ni prostě nekompromisně vyžádat :(

sobesin
Kecalka 402 příspěvků 04.11.14 14:45

Tak co, už něco víš?

lassa
Kecalka 232 příspěvků 04.11.14 15:31

Tak je nakonec všechno v pořádku, mamka šla ráno na úřad, proto měla vypnutý tel. a pak si nepamatovala pin, aby si ho zapnula. vyspala se z toho nakonec. To mi teda spadl kámen ze srdce a můžu jít v klidu uklízet :). Nejraději bych vzala maminku zpátky do našeho města, ale největší problém je práce, jinak by prý možná i šla…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >