Reklama

Maminka hledá kamarádku Praha 1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

levinik
Nováček 5 příspěvků 22.12.17 13:23
maminka hledá kamarádku Praha 1

Ahoj maminky, je mi 38 let a mám dva kluky. Jednomu je 10 let a druhému 2 roky jsem ještě na mateřské. Pocházím z Moravy a v Praze bydlíme necele tři roky. Chtěla jsem se touhle cestou seznámit s nějakou maminkou, ktera by ráda zašla někdy na hřiště, kávu…a nebo když tatínkové pohlídají jednou za čas na vínko či pivko, nebo příjemnou večeři, jen tak vyčistit si hlavu od deti a neustálého kolotoče :D.

Reklama

Reakce:

levinik
Nováček 5 příspěvků 22.12.17 23:41
@levinik píše:
Ahoj maminky, je mi 38 let a mám dva kluky. Jednomu je 10 let a druhému 2 roky jsem ještě na mateřské. Pocházím z Moravy a v Praze bydlíme necele tři roky. Chtěla jsem se touhle cestou seznámit s nějakou maminkou, ktera by ráda zašla někdy na hřiště, kávu…a nebo když tatínkové pohlídají jednou za čas na vínko či pivko, nebo příjemnou večeři, jen tak vyčistit si hlavu od deti a neustálého kolotoče :D.

Příspěvek upraven 01.01.18 v 16:45

levinik
Nováček 5 příspěvků 01.01.18 16:44
@levinik píše:

levinik
Nováček 5 příspěvků 01.01.18 16:46
@levinik píše:
Ahoj maminky, je mi 38 let a mám dva kluky. Jednomu je 10 let a druhému 2 roky jsem ještě na mateřské. Pocházím z Moravy a v Praze bydlíme necele tři roky. Chtěla jsem se touhle cestou seznámit s nějakou maminkou, ktera by ráda zašla někdy na hřiště, kávu…a nebo když tatínkové pohlídají jednou za čas na vínko či pivko, nebo příjemnou večeři, jen tak vyčistit si hlavu od deti a neustálého kolotoče :D.

Hana_kiki
Nováček 6 příspěvků 17.01.18 14:52

Ahoj, pisi sz.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >