Maminka hledá kamarádku Praha 1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

levinik
Nováček 5 příspěvků 22.12.17 13:23
maminka hledá kamarádku Praha 1

Ahoj maminky, je mi 38 let a mám dva kluky. Jednomu je 10 let a druhému 2 roky jsem ještě na mateřské. Pocházím z Moravy a v Praze bydlíme necele tři roky. Chtěla jsem se touhle cestou seznámit s nějakou maminkou, ktera by ráda zašla někdy na hřiště, kávu…a nebo když tatínkové pohlídají jednou za čas na vínko či pivko, nebo příjemnou večeři, jen tak vyčistit si hlavu od deti a neustálého kolotoče :D.

Reklama

Reakce:

levinik
Nováček 5 příspěvků 22.12.17 23:41
@levinik píše:
Ahoj maminky, je mi 38 let a mám dva kluky. Jednomu je 10 let a druhému 2 roky jsem ještě na mateřské. Pocházím z Moravy a v Praze bydlíme necele tři roky. Chtěla jsem se touhle cestou seznámit s nějakou maminkou, ktera by ráda zašla někdy na hřiště, kávu…a nebo když tatínkové pohlídají jednou za čas na vínko či pivko, nebo příjemnou večeři, jen tak vyčistit si hlavu od deti a neustálého kolotoče :D.

Příspěvek upraven 01.01.18 v 16:45

levinik
Nováček 5 příspěvků 01.01.18 16:44
@levinik píše:

levinik
Nováček 5 příspěvků 01.01.18 16:46
@levinik píše:
Ahoj maminky, je mi 38 let a mám dva kluky. Jednomu je 10 let a druhému 2 roky jsem ještě na mateřské. Pocházím z Moravy a v Praze bydlíme necele tři roky. Chtěla jsem se touhle cestou seznámit s nějakou maminkou, ktera by ráda zašla někdy na hřiště, kávu…a nebo když tatínkové pohlídají jednou za čas na vínko či pivko, nebo příjemnou večeři, jen tak vyčistit si hlavu od deti a neustálého kolotoče :D.

Hana_kiki
Nováček 6 příspěvků 17.01.18 14:52

Ahoj, pisi sz.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama