Maminka hledá kamarádku Praha 1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
levinik
Nováček 5 příspěvků 22.12.17 13:23
maminka hledá kamarádku Praha 1

Ahoj maminky, je mi 38 let a mám dva kluky. Jednomu je 10 let a druhému 2 roky jsem ještě na mateřské. Pocházím z Moravy a v Praze bydlíme necele tři roky. Chtěla jsem se touhle cestou seznámit s nějakou maminkou, ktera by ráda zašla někdy na hřiště, kávu…a nebo když tatínkové pohlídají jednou za čas na vínko či pivko, nebo příjemnou večeři, jen tak vyčistit si hlavu od deti a neustálého kolotoče :D.

Reakce:
levinik
Nováček 5 příspěvků 22.12.17 23:41
@levinik píše:
Ahoj maminky, je mi 38 let a mám dva kluky. Jednomu je 10 let a druhému 2 roky jsem ještě na mateřské. Pocházím z Moravy a v Praze bydlíme necele tři roky. Chtěla jsem se touhle cestou seznámit s nějakou maminkou, ktera by ráda zašla někdy na hřiště, kávu…a nebo když tatínkové pohlídají jednou za čas na vínko či pivko, nebo příjemnou večeři, jen tak vyčistit si hlavu od deti a neustálého kolotoče :D.

Příspěvek upraven 01.01.18 v 16:45

levinik
Nováček 5 příspěvků 01.01.18 16:44
@levinik píše:
levinik
Nováček 5 příspěvků 01.01.18 16:46
@levinik píše:
Ahoj maminky, je mi 38 let a mám dva kluky. Jednomu je 10 let a druhému 2 roky jsem ještě na mateřské. Pocházím z Moravy a v Praze bydlíme necele tři roky. Chtěla jsem se touhle cestou seznámit s nějakou maminkou, ktera by ráda zašla někdy na hřiště, kávu…a nebo když tatínkové pohlídají jednou za čas na vínko či pivko, nebo příjemnou večeři, jen tak vyčistit si hlavu od deti a neustálého kolotoče :D.
Hana_kiki
Nováček 6 příspěvků 17.01.18 14:52

Ahoj, pisi sz.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >