Maminka Horoměřice a okolí

10.8.13 21:42

maminka Horomerice a okoli!

Ahoj maminky! Som mlada 23rocna mamicka z Horomeric cca 15 minut od Prahy mame s manzelom 8tyzdennu dcerku Elu Sofiu…hladam mamicky v rovnakej lokalite alebo jej okoli…najde sa tu niekto taky? na zoznamenie pripadne prechadzky s kociarikmo a tak…dakujem!

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.8.13 17:41

Ahoj, Jmenuji se Žaneta a bydlím také v Horoměřicích již dva 2 roky také tu moc kamarádek nemám. Mám 3 letou holčičku Nikolku a 13 měsiční holčičku Sáru. Ráda bych stebou někdy sešla a pokecala.:-) Co ty na to :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.8.13 16:27

Ahoj =) napsala jsem Ti spravu =)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
superkvaktice1
8.9.13 21:17

Ahojky, děkuji za zprávu dnes jsme přijeli z dovolené tak že nebyl čas :-) Určitě napíši až bude nálada a čásek :-)

• Nahlásit
  • Citovat
11.9.13 07:07

Jen pro info nechceš chodit na cvičení? V pátek v 9:30 h na Hřišti na basket nebo fotbal jak je uněch popelnice s tříděnym odpadem nebo ulice u studánky. Cvičení je s kočárky tak že budete na čerstvém vzduchu oba dva :-) a stojí to 50 kč jedna lekce. Pokud bys chtěla přijít dej vědět musela bych dát cvičitelce vědět že dorazíš. Skoro všichni si na cvičení tikáme tak je tu také velká možnost seznaméní :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.9.13 13:04

Podle fotky nebyla si dnes na cvičení :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
clare.xxxx
15.9.13 23:53

Doprava z Horoměřic

Ahoj, trošku mimo téma: jaká je ranní doprava z Horoměřic do Prahy? Netvoří se tam kolony? Uvažuji o této lokalitě k nastěhování a potřebuji dobrou dostupnost do Prahy. Odpověď by mi moc pomohla, děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
1103
16.9.13 00:02

Je to v pohodě, buď sjedeš lysolajským udolím na podbabskou, nebo na evropskou jedinej opruz je intervalovaj radar za obci Nebušice, kterej mněří zda nejedeš víc než 30km/h je to tam tak nebezpečné že vždycky v noci tam houkám abych upozornil spící obyvatele že tam jede auto. A projistotu troubím i za intervalovým radarem když vjedu do obce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1103
16.9.13 00:08

Jinak Horoměřice jsou blbá lokalita, kousek nad hlavou ti budou lítat letadla, statenice jsou nahovno pokud más domek v údolí protože tam lidi topí bordelem a dole v udolí se ten smrad drží. pokud budeš na kopci k horoměřicům tak tě budou budit letadla a v Úholičkách zase smrdí skládka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
clare.xxxx
16.9.13 09:15

Jde mi nejvíc o cestu Horoměřická - Evropská - Dejvická. Tam je to v pohodě? Děkuji za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
clare.xxxx
16.9.13 09:19

Jde mi nejvíc o cestu Horoměřická - Evropská - Dejvická. Tam je to v pohodě? Děkuji za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
16.9.13 23:28
@clare.xxxx píše:
Jde mi nejvíc o cestu Horoměřická - Evropská - Dejvická. Tam je to v pohodě? Děkuji za odpověď :)

ahoj. hele me se v horomericich bydli vyborne. doprava je v pohode vetsinuo cesta netrva dele jak 15 minut a autobusy jezdi hodne casto…akorat v noci to jezdi jenom do jedne. jinak je to fajn. co ser tech letadel tyce leta tu toho docela dost ale za a maji to nejak odklanet pryc a za b pokud mas dobry okna nevis o tom. ja je treba vubec neslysim absolutne mi ty letadla nevadi. navyse je to uzasny klidek, hned za „humny“ hezka priroda velice hezke a pratelske prostredi k vychove deti a spousta mladych rodin, veskera vybavenost obchody urady doktory atd. (krome bankomatu co je dost blby) a potraviny levnejsi nez na vetsine mist v Praze (predtim jsem bydlela v centru takze to umim porovnat minimalne s centrem). takze nemuzu rict na Horomerice krivyho slova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.13 23:30
@superkvaktice píše:
Podle fotky nebyla si dnes na cvičení :-)

hele byla jsem tam! jenom mam kratky vlasy…radsi nebudu resit proc jsem se dala ostrihat =D takze jsme se nejspis potkali! ja jsem byla ta s cervenym kocarkem co tam byla prvne =D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
clare.xxxx
17.9.13 08:38

Díky moc, zní to velmi dobře :)

• Nahlásit
  • Citovat
1103
17.9.13 08:44
@christiania píše:
ahoj. hele me se v horomericich bydli vyborne. doprava je v pohode vetsinuo cesta netrva dele jak 15 minut a autobusy jezdi hodne casto…akorat v noci to jezdi jenom do jedne. jinak je to fajn. co ser tech letadel tyce leta tu toho docela dost ale za a maji to nejak odklanet pryc a za b pokud mas dobry okna nevis o tom. ja je treba vubec neslysim absolutne mi ty letadla nevadi. navyse je to uzasny klidek, hned za „humny“ hezka priroda velice hezke a pratelske prostredi k vychove deti a spousta mladych rodin, veskera vybavenost obchody urady doktory atd. (krome bankomatu co je dost blby) a potraviny levnejsi nez na vetsine mist v Praze (predtim jsem bydlela v centru takze to umim porovnat minimalne s centrem). takze nemuzu rict na Horomerice krivyho slova.

Nic se odklánět nebude není kam. A pokud jseš nahluchlá nebo pokud máš neustále zavřený okna tak je tam skutečně krásný ticho. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama