Maminka - Lhotka, Krč, Novodvorská, Braník, Modřany

4.4.17 12:18

Maminka - Lhotka, Kamýk, Krč, Novodvorská, Braník, Modřany

Ahoj,

ráda bych našla kamarádku - maminku na procházky s kočárkem. Je mi 35, mám 8 týdenní holčičku. Pomalu se nám začíná usazovat nějaký denní režim, procházky zvládáme někdy mezi 14. a 17. hodinou. Není tu nějaká maminka z okolí, která taky nerada chodí s kočárkem jen sama?

Předem se omlouvám, odpověď mi vždy nějakou dobu trvá. Má malá dračice mě hodně zaměstnává :-D

Budu se těšit na odpověď :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1
29.6.17 16:08

Ahoj Světluško,

koukám, že příspěvek je z dubna, ale snad je stále aktuální. Jsem z Modřan a mám ročního chlapečka. Také mi chybí někdo na odpolední procházky a kávičku. Byla bych ráda kdybych si našla někoho s kým si budu moci popovídat.

Budu ráda když se mi ozveš.
:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.17 22:24

Maminka - Lhotka, Krč, Novodvorská, Braník, Modřany

Díky za odpověď, posílám SZ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.17 20:26

Ahojky

Ahoj holky, nasla jsem tu tuhle diskuzi a rada bych se připojila. Hledám mamku, kamarádku na procházky a pokec, věčně sama to není ono i kvůli malé, které je 8 měsíců. Jsem z Modřan ale není problém i někam dojet, jsem flexi a rada se i přizpůsobím…budu se těšit na odpověď některé z Vás. Na věku a věku mimi nezáleží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
11.10.17 11:28

Ahoj maminky, snad je to tady ještě aktuální. Hledám maminky/kamarádky na společné kočárkování a pokec. Jsem z Modřan a mám 5 měsíčního chlapečka. Budu ráda když se některá ozvete :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.17 19:23

@misulekra jak se jmenuje holcicka? Ja mam 10 mesicni holcicku Nelinku je mi 23 :) a jsem z P4 Lhotka co ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama