Reklama

Maminka na hlídání - Praha 8, 9

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

foumagg
Nováček 10 příspěvků 12.12.17 15:24
Maminka na hlídání - Praha 8, 9

Ahoj, v průběhu ledna budu nastupovat do práce a hledám umístění pro dceru. Budou jí necelé 3, ale raději než do školky bych ji dala na hlídání nějaké mamince s podobně starým dítkem, na školku se mi ještě nezdá zralá. Nenašla by se tu nějaká, co by si ráda přivydělala? Na ceně bychom se dohodly.

Reklama

Reakce:

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 12.12.17 16:02

Nevím, jak dlouho potřebujete malou hlídat, ale třeba v Bohnicích funguje při DDM skvělá služba na dopoledne. Jmenuje se CPD Pohoda a je to výborný projekt. Měla jsem tam už dvě děti a maximální spokojenost.

Admin skupin a soutěží
Kecalka 369 příspěvků 04.02.18 12:11

Dobrý den,

tušily jste, že existují skupiny sdružující uživatelky z vašeho okolí? Pomozte nám je rozběhnout, přidejte se do té své a spojte se tak s dalšími maminkami :)

Vybrat si můžete z několika pražských skupin (více skupin, více kontaktů ;) ):

Maminky z Prahy
Maminky z Prahy 1
Maminky z Prahy 2
Maminky z Prahy 3
Maminky z Prahy 4
Maminky z Prahy 5
Maminky z Prahy 6
Maminky z Prahy 7
Maminky z Prahy 8
Maminky z Prahy 9
Maminky z Prahy 10
Maminky z Prahy - východ

Ve skupinách si navíc můžete povídat soukromě. Skupiny mají více vláken, fotoalbum, nástěnku a také vlastní bazar (tedy vaše inzeráty uvidí všechny členky stejné skupiny).

Mimo jiné se tam můžete domlouvat na společných výletech, cvičení, hlídání dětí, kafíčku…

Přidejte se :kytka:
adminka Lucka

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >