Maminka na procházky - Poruba, máme rok

44
21.3.16 19:13

Maminka na procházky Poruba máme rok

Chtěla bych touto cestou najít pro prcka nějakou kamarádku nebo kamaráda na procházky na hřiště, dětského koutku atd. Mám chlapečka který má 1 a 2 měsíce. :-) Bydlíme kousek od Globusu v Porubě. Našla by se taková maminka, která ve svém okolí také nikoho nezná a hledá kamaráda pro mimi? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

333
21.3.16 19:24

Ahoj, jsme na tom podobně, taky hledáme fajn maminu s prckem :) Malému je 16 měsíců, ale nejsme z Poruby. Jsme z Nové vsi, je to jak je ta velká křižovatka Nová ves Vodárna. Můžem se klidně domluvit a někam zajít :) Cestování nám nevadí, berem to jako výlet :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
21.3.16 19:30

Ahoj :-) Já už hledám strašně dlouho a furt nic :D A to se ještě dá ta vzdálenost :-) Vždy narážím na maminky z opačného konce Ostravy. :D Píšu zprávu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.16 13:02

Ahoj, hlásím se :kytka: Jsem z Poruby, sice z úplně opačného konce (skoro u Kauflandu), což je koukám nějaké 4 km, ale mám rychlé nohy a chodím ráda ;) Porubu zatím moc neznám, bydlíme tu krátce. Mám roční holčičku. Tak se můžem domluvit někde v půli cesty, kdybys nebyla proti :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
25.3.16 13:46

Ahoj, ja bydlím za globusem kousek je vesnice Hrabyně, mám 5 měsíční holčičku, tak pokud se chces seznámit, písní. Mám 25 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama