Maminka nebo tatínek s malými dětmi ze Zlína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dzejn002
Nováček 3 příspěvky 11.11.18 22:17
Maminka nebo tatínek s malými dětmi ze Zlína

Milé maminky a tatínci, nedávno jsme se přestěhovali s manželem a dětmi po několika letech zpět do Zlína. Dětem je 2 a půl roku a půl roku. Máme tu skvělou babi, dědu a prababičky, ale skřítci zatím nikoho k sobě na hraní a dovádění. Rádi se seznámíme s maminkou či tatínkem s dítkem nebo dětmi podobného věku. Bylo by bezva mít parťáky na společné prochajdy, výlety, hřiště i návštěvy doma při škaredém počasí ve všední dny. Rádi chodíme ven, jezdíme s permicí do Lešné, taky rádi tvoříme a prostě si užíváme společný čas dokud můžeme být doma mimo školky, školy… :)

Reakce:
biancaa
Stálice 66 příspěvků 11.11.18 22:39

Ahoj,my se hlasime :) mam 7 mesicni holcicku,radi s vami zajdeme do lesa nebo na Lesnou :)

dzejn002
Nováček 3 příspěvky 12.11.18 14:30

@biancaa Prima! :) Kam chodíte do lesa? A kde bydlíte? My téměř v centru. ;)

biancaa
Stálice 66 příspěvků 12.11.18 19:20

@dzejn002 psala jsem zpravu :)

Pepe84
Nováček 2 příspěvky 15.11.18 22:21

Ahoj holky,já bych se taky ráda někdy přidala,mám chlapečka 15 měsíců a malý nemá v okolí žádné kamarády,jen miminka a nebo už velké děti..Je to dost divoch,tak doufám,ze o fous starší kamarád by si s ním poradil a přitom by si i pohráli ????No a i mladší snad taky zvládnem????Do zoo chodíme skoro každý týden,procházky milujem a bydlíme taky v centru:-DJá se omlouvám,nevím jak to tady chodí,nikdy jsem sem nic nepsala,ale na toto jsem narazila při hledání úplně jiného tématu,tak si říkám proč ne?????Pokud budete chtít,písněte????

Pepe84
Nováček 2 příspěvky 15.11.18 22:22

Ty otazníky měli být smajlík uff:-D

dzejn002
Nováček 3 příspěvky 16.11.18 08:30

@Pepe84 Poslala jsme Ti zprávu, taky jsem tu nová. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >