Reklama

Maminka prvního miminka z Hradce Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuckyHK
Nováček 1 příspěvek 28.09.18 23:21
Maminka prvního miminka z Hradce Králové

Ahoj, sháním kamarádku prvorodičku, s kterou bych mohla jezdit s kočárem a sdílet radosti a starosti mateřství. Jsem z Moravského předměstí, je mi 33 let a malému je 5 měsíců, jo a ještě máme psa… :)

Reklama

Reakce:

lootseek
Stálice 61 příspěvků 29.09.18 22:17

Ahoj, je mi také 33 let, jsem prvorodička a dceři jsou 3 měsíce. Jsem z Pražského předměstí a máme kočku :lol: Nejsem ale úplně společenský typ a ráda jezdím s kočárkem i sama. Obdivuju tvou snahu najít toto cestou kamarádku. Existuje-li na tomhle fóru nějaká možnost kontaktovat mě soukromě, napiš a třeba se domluvíme ;)

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >