Maminka rodící přelom leden/únor 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
raflik
Povídálka 41 příspěvků 14.11.18 17:50
Maminka rodící přelom leden/únor 2019

Zdravím, ráda bych si tu našla nějakou spřízněnou duši, která zažívá to samé co já :kytka:. Jsem prvorodička, tak nevim co očekávat, zda to zvládnu, zda mám vše připravené pro miminko atd… Prostě holku do nepohody a na podporu, že vše dopadne dobře a že jsme holky šikovné :-)

Reakce:
andelka83
Generální žvanilka 20219 příspěvků 14.11.18 18:52

@raflik já mám TP 1.2. :mavam: třetí dítko

VeHE
Závislačka 4154 příspěvků 1 inzerát 14.11.18 18:59

12.1. Druhý kousek :mrgreen:

raflik
Povídálka 41 příspěvků 14.11.18 20:07

Já měla termín 10.2., ale teď je o pár dní napřed.. jsem hubené postavy a prý je na mou postavu moc veliký :-) jsem poprvé těhotné a teď mi přijde, že snad i naposledy :-)… začatek dobrý pak nevolnost při ležení.. 2.trimestr paráda a teď začínám 7.měsíc a dnes mě tlačí hořejšek bříska a pořád mi boxuje do boku…takže Vám zavadím, že víte co čekat :-)

Lůca192
Nováček 1 příspěvek 14.11.18 22:11

Termín 29.1. … První … Taky mě zajímá, co vše pořídit, abych měla všeho dost ;)

andelka83
Generální žvanilka 20219 příspěvků 15.11.18 06:33

Já už až na pár drobností všechno mám. Až si říkám,že je to brzo a co jako teď budu dělat :lol:

raflik
Povídálka 41 příspěvků 15.11.18 17:22

Já mám pořád co dělat.. teď jsem bojovala s plísní.. venku je podzimně a na zdi to bylo znát.. takže pořád mám co dělat někde s hadrem a když jsem v klidu, tak malej divočí :-)

TeaDarkfire
Stálice 83 příspěvků 05.12.18 14:16

Ahoj holky, my mame termin 23.1. a jsem prvorodicka. Jsme moc velcí. :-( 33 tt a mame 2700g tak si rikam ze bychom teoreticky možná mohli rodit o něco dřív. Ale nejak pochybuju :-/ vubec v ničem muj budouci syn nespolupracuje. XD a co vy holky jak jste na tom?

raflik
Povídálka 41 příspěvků 05.12.18 16:32

taky čekáme chlapečka a prý jsou v té to době velcí a taky mají geny po velkých ( vysokých rodičů). Což je náš případ vysokých rodičů.. Malý je taky obřík o 14 dní napřed… Minulý týden jsem zažila poslíčky… zajímavé, už jen, že to člověk nečekal.. lezla jsem po 4 , tak to pro mě bylo upozornění.. mamčo už zvolni…

TeaDarkfire
Stálice 83 příspěvků 05.12.18 19:55
@raflik píše:
taky čekáme chlapečka a prý jsou v té to době velcí a taky mají geny po velkých ( vysokých rodičů). Což je náš případ vysokých rodičů.. Malý je taky obřík o 14 dní napřed… Minulý týden jsem zažila poslíčky… zajímavé, už jen, že to člověk nečekal.. lezla jsem po 4 , tak to pro mě bylo upozornění.. mamčo už zvolni…

Jop no to my to máme taky v rodině takže si říkám no bylo by fajn rodit dřív. Jop tak to já ještě nezažila i když posly v rodině nebyli co vim ani u segry ani u mě mámy tak kdo vi zda nepujdu rovnou na porod. XD jop nam to taky tak nějak vychází tech 14 dnů ale moje dr to vubec nebere v potaz. A jestli jo tak mi nic moc neříká krom toho ať si zajdu konečně k obvodakovi. Což mi nepřijde logické proc tam jít mezi ty nemocné když jsem zdravá. Akorát tam neco chytnu jak budu cekat az me vezme. :D

andelka83
Generální žvanilka 20219 příspěvků 06.12.18 06:38

@TeaDarkfire k obvodakovi se můžeš objednat ne? Možná. Já teda měla štěstí že tam zrovna skoro nikdo nebyl a stejně jsem tam musela kvůli něčemu jinému,tak mi rovnou udělali i EKG a vyplnili kolonku v prukazce.
Jinak já jsem teď 31+6, poslední odhad váhy malého mám z 29+3 a to bylo 1,5 kg. Doufám,že při porodu bude mít tak 3,5kg max. Možná půjde sekcí, pořád je příčně. A to je dost nepříjemné pro mě,jak se roztahuje do boků. Hodně mě už bolí záda a kyčle .
Poslíčky jsem nikdy neměla, vždycky až rovnou kontrakce vedoucí k porodu. Tak uvidíme jak tentokrát.

raflik
Povídálka 41 příspěvků 06.12.18 15:00

Malej se mi roztahuje do pravého boku a z levé strany u pupíku… Jak se ta kůže napíná , tak je to nepopsatelné :-). Ono je lepší doktory moc neřešit.. každý má svůj názor a diagnózu :-)

raflik
Povídálka 41 příspěvků 06.12.18 15:03

byla jsem taky na kontrole a k tomu objednaná a k čemu to, čekala jsme tam 75minut :-). Už týden bojuji s kašlem a bolestí v krku :-)… kdyby člověk mohl dát si nějaký silný prášek, tak má za dva dny :-)

TeaDarkfire
Stálice 83 příspěvků 08.12.18 03:34

No k memu dr se objednat nedá on má ten svuj vyvolavaci systém a dveste kc se mi za to ze půjdu přednostně teď davat nechce. Prece jenom ty peníze budu potřebovat jinde. :-/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >