Reklama

Maminka s dítětem na procházky/výlety/pískoviště z Prahy 4?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monique222
Nováček 8 příspěvků 2 inzeráty 11.07.18 23:27
Maminka s ditetem na prochazky/vylety/piskoviste z Prahy 4?

Dobry den, hledam maminku s ditkem, ktera by sla rada na prochazku/pis­koviste ci podnikla nejaky vylet. Ja 40 let a syn 18 mesicu. Jsme z Prahy 4 Branik.

Reklama

Reakce:

Caboverde
Kecalka 148 příspěvků 12.07.18 08:02

Ahoj, máme sice svůj okruh přátel, ale kdybys byla hodně zoufalá, a nikoho bys nesehnala, tak se nabízíme. Mám už tedy trochu větší mimino, minimálně si na něj ráda hraje :mrgreen:, dcera téměř pět let. Mně je pětatřicet, jsme též z Braník, už ne moc na moc dlouho.

Monique222
Nováček 8 příspěvků 2 inzeráty 12.07.18 11:34

@Caboverde
Dekuji za Tvuj prispevek. Proc hned mluvit o zoufalstvi? Asi mas k tomu sve duvody. Vzhledem k tomu, ze pises, ze tu stejne dlouho nebudete, tak to asi nema smysl. Hledam maminu na obcasny pokec, prochazku ci vylet, ne na vyplneni kazdeho dne :)

miemma
Nováček 10 příspěvků 12.07.18 13:56

Ahoj, my se hlásíme :). Mně je 34 a mám 14 měsíčního velmi aktivního chlapečka. Jsme z Modřan, takže se můžeme snadno přiblížit.Procház­ky, pískoviště a aktivity všeho druhu vítáme.

Caboverde
Kecalka 148 příspěvků 12.07.18 15:55
@Monique222 píše:
@Caboverde
Dekuji za Tvuj prispevek. Proc hned mluvit o zoufalstvi? Asi mas k tomu sve duvody. Vzhledem k tomu, ze pises, ze tu stejne dlouho nebudete, tak to asi nema smysl. Hledam maminu na obcasny pokec, prochazku ci vylet, ne na vyplneni kazdeho dne :)

Tak spíš jsem předpokládala, že hledáš někoho s dítětem, které bude tomu tvému věkově blíž, a vida, už se i ozvala. Neber si to hned osobně, mám příliš bujnou fantazii, a představovala jsem si uštvanou matku s malým batoletem na krku, živořící v pidi sociální bublině. Hodně štěstí při hledání :mavam:

Monique222
Nováček 8 příspěvků 2 inzeráty 12.07.18 16:32
@Caboverde píše:
Tak spíš jsem předpokládala, že hledáš někoho s dítětem, které bude tomu tvému věkově blíž, a vida, už se i ozvala. Neber si to hned osobně, mám příliš bujnou fantazii, a představovala jsem si uštvanou matku s malým batoletem na krku, živořící v pidi sociální bublině. Hodně štěstí při hledání :mavam:

Tak urcite bych radeji nekoho vekove bliz, preci jen, ted je jeste videt mezi nimi rozdil. A rozhodne nejsem ustvana, jen rada poznam nekoho noveho pobliz. Kamosky jsou bud uz zase v praci a nebo bydli v tramtarii. Nicmene diky :D

Monique222
Nováček 8 příspěvků 2 inzeráty 12.07.18 23:14

@miemma
Ahoj, jak to mate casove? My pres poledne spime, tak vyrazime ven mezi 14-15hod. Muzeme se tedy na nejaky den domluvit. Jediny den, kdy nemuzume vubec je streda.

miemma
Nováček 10 příspěvků 13.07.18 19:15

Ahoj, u nás se spí taky kolem poledne, takže po obědě by to bylo fajn. Jen záleží na tom, kde se sejdeme. Klidně dorazíme za vámi, můžeme třeba na cyklostezku. Příští týden můžeme v pondělí, středu nebo čtvrtek.

Monique222
Nováček 8 příspěvků 2 inzeráty 13.07.18 21:46

@miemma
Tak co treba hned to pondeli a na 14:30 na tram zast. Pristaviste? A muzeme to pak po stezce projit do Modran. Hodi se vam to tak?

miemma
Nováček 10 příspěvků 14.07.18 12:33

Ahoj, vyhovuje nám to. Budeme na zastávce směrem do Modřan. Těšíme se a přejeme hezký víkend :)

Monique222
Nováček 8 příspěvků 2 inzeráty 14.07.18 18:26

@miemma
Domluveno, budeme se tesit. Hezky zbytek vikendu i vam :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama