Maminka (samoživitelka) z Brna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kacenka20
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 18.01.17 18:58
Maminka (samoživitelka) z Brna?

Ráda bych našla nějakou brněnskou maminku na mateřské, nejlíp taky samoživitelku, ale podmínka to samozřejmě není :) Jenom by bylo fajn si s někým popovídat a postěžovat si na společný téma :) Mám 5letou dceru a 5měsíčního syna a jsem přímo z Brna. Budu ráda, když někdo napíše, klidně i rovnou SZ :mavam:

Reakce:
Danilufi
Nováček 5 příspěvků 25.01.17 19:38
@Kacenka20 píše:
Ráda bych našla nějakou brněnskou maminku na mateřské, nejlíp taky samoživitelku, ale podmínka to samozřejmě není :) Jenom by bylo fajn si s někým popovídat a postěžovat si na společný téma :) Mám 5letou dceru a 5měsíčního syna a jsem přímo z Brna. Budu ráda, když někdo napíše, klidně i rovnou SZ :mavam:

Ahoj :) tak bloudim po netu a koukam na emimi…nechodim na diskuze, ale jsem taky sama, jsem z Brna, je mi 30 a mam 4měsíčního prcka…tak kdyby jsi chtela pisni, budu rada… :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamarádka heroinové Terezy v exkluzivní zpovědi: Do Pákistánu ani za milion!

Přinášíme vám slibovanou exkluzivní zpověď kamarádky Terezy Hlůškové (22),... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >