Reklama

Maminka (samoživitelka) z Brna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kacenka20
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 18.01.17 18:58
Maminka (samoživitelka) z Brna?

Ráda bych našla nějakou brněnskou maminku na mateřské, nejlíp taky samoživitelku, ale podmínka to samozřejmě není :) Jenom by bylo fajn si s někým popovídat a postěžovat si na společný téma :) Mám 5letou dceru a 5měsíčního syna a jsem přímo z Brna. Budu ráda, když někdo napíše, klidně i rovnou SZ :mavam:

Reklama

Reakce:

Danilufi
Nováček 5 příspěvků 25.01.17 19:38
@Kacenka20 píše:
Ráda bych našla nějakou brněnskou maminku na mateřské, nejlíp taky samoživitelku, ale podmínka to samozřejmě není :) Jenom by bylo fajn si s někým popovídat a postěžovat si na společný téma :) Mám 5letou dceru a 5měsíčního syna a jsem přímo z Brna. Budu ráda, když někdo napíše, klidně i rovnou SZ :mavam:

Ahoj :) tak bloudim po netu a koukam na emimi…nechodim na diskuze, ale jsem taky sama, jsem z Brna, je mi 30 a mam 4měsíčního prcka…tak kdyby jsi chtela pisni, budu rada… :)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama