Maminka, těhulka, kamarádka z Pardubic?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misutka
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 24.04.09 21:14
Maminka, těhulka, kamarádka z Pardubic?

Ahoj dámy, je tu některá z Pardubic? Ať maminka, nebo těhulka, nebo jen kamarádka na povídání, procházky…?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:

NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 25.04.09 05:39

Jé, náhodou jsem včera narazila na tento blog spešl pro Pardubice… třeba se tam někdo objevuje…

www.pardubickemaminky.blog.cz

HOdně štěstí!

misutka
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 25.04.09 20:18

NiKina: Děkuji :)

Flyingfrog
Extra třída :D 12123 příspěvků 26.04.09 09:40

Já bych mohla být asi jen ta kamarádka :-) Sice bydlím v Chrudimi, ale v Pardubicích pracuju a od září tam budu najisto bydlet :-)

misutka
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 27.04.09 10:48

Flyingfrog: Ahoj, poslala jsem ti SZ

tonj 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 14:41

Ahoj, hledám sportovně založenou maminku z Pardubic na delší procházky i třeba kafe apod. Mám 7 měs. syna a je mi 28 let.

Duckula
Generální žvanilka 24560 příspěvků 20.11.12 22:47

Ahojky,
V Pardubicích (skoro) budu bydlet od Mikuláše. Teď ještě trčím v Bučovicích.
Procházky bych uvítala, moc. Sice nemám prtě, ale budu mít v březnu :).

poosleda
Echt Kelišová 9030 příspěvků 21.11.12 08:06

@Duckula jéé, ahoj holky, to je parádní diskuze… Já byclím v Pce 7let, ale skoro nikoho tu neznám -kromě kolegyň z práce, kterým je ale přes 40 :( a rozhodně nemají děti na vožení v kočárku.. Mimčo mám zatím v břiše, ale už se nám to blíží. Termíny máme 25.11. a 13.12. :dance: je tu na tom někdo podobně - že bychom se potkaly v porodnici? ;)

Duckula
Generální žvanilka 24560 příspěvků 21.11.12 08:16

Ahoj,
tak horké to se mnou není, mám skoro 40, teda 38 :lol:, ale snad to pude.
Termín mám 9.3.2013 a nuda není můj kámoš, ráda bych někoho na občas ven, nebo alespoň pokec. Bydlím ve Starém Hradišti, a Ty?

poosleda
Echt Kelišová 9030 příspěvků 21.11.12 08:19

@Duckula v Polabinách ;-) v Hradišti znám docela dost lidí - teda hlavně dětí.. a taky v Ohrazenicích.. 3,5roku jsem tam pracovala..

tonj 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.12 08:49

Ahoj ženský! To je dost, že se někdo ozval :lol: @Duckula A co že se stěhuješ takovou dálku, Bučovice to je Morava, ne?. Tak to budeš mít prcka přesně o rok mladšího, náš drak je také březňátko :)

Duckula
Generální žvanilka 24560 příspěvků 21.11.12 09:39

Hups, bezva!!
Takovou dálku?, nj, safra, přece kvůli chlapovi, stojí za to :srdce:.
Pak, taky změna je život a ve Starým Hradišti se mi líbí. Jen moc dobře neznám okolí, z těch víkendů mi to moc nejde :(.
Hele, hledáš sportovně založenou mamču, copak to bude za sportíky? Teď tomu moc nedám, ale těším se na jaro, až budu moct. Sem snad pro všechno, jen nemusím vodu.

tonj 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.12 10:06

No tak teď hlavně šlapu - s kočárem ;), ale jinak moje nejoblíbenější činnosti jsou turistika, kolo, v zimě hory, jezdívala jsem hodně na koni,,, já teda i ráda plavu, teď jsem se konečně dokopala a chodíme s kamarádkou pravidelně do bazénu, máme tu teď krásně opravený. Jediné sporty co mě trochu míjí jsou míčové - na to jsem fakt stižená, to mi nejde. No a jinak okolí Hradiště znám poměrně dobře, jsou tam hezký procházky okolo Kunětické hory, nebo směrem k Labi. I když já jsem z opačného konce Pardubic.
Hele, taky jsem se těšila až nebudu mít břicho jak budu sportovat a pak jsem byla ráda, že si můžu jít lehnout :mrgreen:

poosleda
Echt Kelišová 9030 příspěvků 21.11.12 10:07

@tonj a odkud z Pce jsi?

Duckula
Generální žvanilka 24560 příspěvků 21.11.12 10:35

Jjjéjeee, sportovat by se dalo, máme něco podobné, bezva!
Tak teda: hory super, na koni jsem naposled seděla v prvním měsíci, bylo to na dobové ukázce na Chlumu, celej den na koni, horko jak v pekle, pak jsem zjistila že mimi je na cestě a druhej den dojezdil partner, byť moc jezdit neuměl a dalo mu to zabrat. Pak už jsem měla strach jezdit. Zahodila jsem i kolečkové brusle a Tatry jsem naposled viděla v srpnu. Snad se jednou přemůžu a budu i chodit na bazén, až mi drobeček povyroste.
Ale asi určitě začnu s kočárkem :lol:.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >