Maminka trojčátek, něco na energii

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.10.21 14:24

Maminka trojčátek, něco na energii

Ahoj maminky,
jsem maminka trojčátek (4 měsíce). :srdce:
Nadevše je miluji, přítel nás (prý dočasně) opustil, že to nezvládá.
Chtěla bych vás poprosit, zda nevíte o něčem na energii, hodně hodně a ještě 100× hodně silném. Už bohužel nekojím, vyčerpáním a únavou jsem těm svým 3 klukům neměla co dát. Za poslední 4 měsíce je můj rekord spánku 50 minut v kuse. Kafe mi nepomáhá a vitamíny už vůbec ne. :nevim: Neznáte něco zázračného (neškodlivého) co by mi pomohlo neomdlít a zvládnout všechny čerty? :lol:
Moc vám děkuji. :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8020
17.10.21 14:30

Magnezium, pomoc rodiny. Přítel je pěknej kok.ot, on to nezvládá? A jak to sakra máš zvládat ty sama. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27514
17.10.21 14:31

Ne, na to nic není, leda tak pervitin. To nikoho na pomoc nemáš? Co přítele matka? Tvoje matka, táta? Kdokoliv, tohle sama nedáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4361
17.10.21 14:32

Twl chůva, volat o pomoc? Probůh to snad i kdyby jsi měla napsat odkud jsi, tak by se našel někdo odsud kdo by ti třeba helpl a pomohl aspoň chvíli se vyspat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
17.10.21 14:34

Neni u trojcat uz mozna nejaka pomoc od statu? Jako v domacnosti? Zadne vitaminy te asi nespasi. Zasla bych si za obvodakem. A taky zkusila hledat pomocnou ruku, kde se da.. U pribuznych, kamaradky.. A pritele kopnout dop.dele uplne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17053
17.10.21 14:41

Uf, to je situace. Na únavu může pomoct třeba guarana, maté… jenže jen krátkodobě a v případě, že je z čeho brát, žejo. Musíš si zajistit nějakou pomoct. Ideálně dlouhodobou, ale neodmítej i „časově omezené“ nabídky typu, že kamarádka vyveze všechny děti na hodinu na ven. A panu otci zavolej, že se klidně může chovat jako největší k-kot světa, ale prostě se musí zapojit. Takže ať se denně nejméně na dvě hodiny dostaví a vezme děti ven. A ty budeš spát. To od něj není pomoc, to je jeho povinnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11947
17.10.21 14:42
@Maminanamatersky píše:
Neni u trojcat uz mozna nejaka pomoc od statu? Jako v domacnosti? Zadne vitaminy te asi nespasi. Zasla bych si za obvodakem. A taky zkusila hledat pomocnou ruku, kde se da.. U pribuznych, kamaradky.. A pritele kopnout dop.dele uplne.

Jj myslím, že u trojcat je už nárok na nějakou výpomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
17.10.21 14:42
@mackA159 píše:
Magnezium, pomoc rodiny. Přítel je pěknej kok.ot, on to nezvládá? A jak to sakra máš zvládat ty sama. :zed:

Bylas rychlejší a napsalas všechno důležité :D

Přítel by mě „dočasně“ neopustil.. Kopla bych ho do prd.ele jak by nepomohl v tom nejtěžším a vys.ral se na nás..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25559
17.10.21 14:44
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,
Chtěla bych vás poprosit, zda nevíte o něčem na energii, hodně hodně a ještě 100× hodně silném. Už bohužel nekojím, vyčerpáním a únavou jsem těm svým 3 klukům neměla co dát. Za poslední 4 měsíce je můj rekord spánku 50 minut v kuse. Kafe mi nepomáhá a vitamíny už vůbec ne. :nevim: Neznáte něco zázračného (neškodlivého) co by mi pomohlo neomdlít a zvládnout všechny čerty? :lol:
Moc vám děkuji. :srdce: :kytka:

U trojčat máš nárok na pomoc pečovatelky. Takže si to zjisti a zajisti. Přítel je kretén. Já bych ho snad ani zpátky nechtěla. Vola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12620
17.10.21 14:45
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,
Nadevše je miluji,přítel nás (prý dočasně) opustil, že to nezvládá.

No ty jo, dočasně vás opustil?? Jako že si to s miminama vyžereš sama, a až budou větší, tak otec nakráčí? Už bych ho nechtěla ani vidět. Jinak k dotazu, nic, než spánek a pomoc, ti nepomůže. Sama se starat o tři miminka je strašnej záhul. Rodina nemůže pomoct? Kamarádka? Pomoc od státu? Zajdi se zeptat na úřad, třeba bys měla nárok na pár hodin děnně někoho k ruce. Drž se :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25559
17.10.21 14:46

Zkus napsat/zavolat sem. https://dvojcata-asociace.cz/kontakt/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10133
17.10.21 14:47

Aha pan to už nezvládá a ty se máš jako ze všeho zbláznit? to snad ani není možné :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21892
17.10.21 14:48

No ten tvůj vůl je fakt vůl, zvedla bych tel a jeho matince bych jasně řekla že má nástup na vození kočáru každý den minimálně dvě tři hodky a ty spát a pořid si pomocnici na jeho náklady :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
17.10.21 14:49
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,

Řekni, že je to vtip :?
Pane Bože, co to je za zmetka!!? Dočasně?! Dočasně bych ho pověsila za koule do průvanu a nechala ho tam vlastně napořád!!! Radu nemám, ale na pečovatelku (chůvu) máš nárok. Nebo jak tu někdo psal, kdybys byla z mého okolí, hned bych ti povozila mrňousky a někdo jiný určitě taky :srdce: Je mi tě líto! Odkud jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9054
17.10.21 14:49

Obrať se na Obecní úřad, Městský úřad nebo odkud jsi, můžeš si požádat o pomocníci placenou městem. Dále bych oslovila nejbližší Mateřské centrum, tam by ti mohli dlouhodobě a všestranně pomocí. Nemusíš vše urvat sama, nestyď se požádat okolí o pomoc. Svoji širší rodinu, chlapa širší rodinu, kamarády, sousedy…
Známé, která měla dvojčata, tak jedni sousedi přenechali na dva roky zdarma garáž v domě, aby tam mohla mít kočárek a další věci pro děti. Další sousedka ji chodila věšet a sbírat prádlo do sušárny. Vše se dá domluvit, hlavně chlapovi řekni, ať se začne chovat jako otec od děti a nechova se jako d&bil, nebo že ty to taky přestaneš zvládat a děti půjdou do kojeňáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat