Maminka z Plzně 2017-2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mary-Kristen
Nováček 2 příspěvky 07.01.18 21:39
Maminka z Plzně 2017-2018

Ahoj, najdeme tu se Saminkou(5m.) někoho do party na procházky, pokec a zábavu? :dance: :dance:

Reakce:
admin
Extra třída :D 11469 příspěvků 08.01.18 15:48

Dobrý den,

zkuste se také přidat do soukromé skupiny Plzeňská miminka 2018 - určitě tam najdete někoho, s kým si popovídáte online a třeba vyrazíte i na společnou procházku s dětmi. :)

Přeji krásný den :kytka:
adminka Eliška

Harvanka
Nováček 3 příspěvky 11.04.18 21:36

Ahojky, ještě pořád hledáš někoho na pokec a procházky atd.?? Já mám malého 9 měsíčního Matýska :)

Mary-Kristen
Nováček 2 příspěvky 12.04.18 09:02

Ahojky, ano pořád moc rádi Vás poznáme :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >