Maminka z Prahy 10 na kočárkování

10.3.17 09:01

Maminka z Prahy 10 na kocarkovani

Ahoj
Hledam kamosku na kocarkovani:)
Praha 10-Hamr Zahradni Mesto okoli Oc Hostivar:)
Budeme sa tesit :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5034
10.3.17 12:15

@Malymerlin Ahoj, bydlíme na Zahradaku u polikliniky :) Je mi 27, mám syny 3 roky a druhý má 6 týdnů. Starší je vášnivý cyklista, takže miluje procházky s kočárkem. Tak kdybys chtěla, můžeme zkusit procházku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 10:01

A co běh s kočárkem?

Ahoj,
nenašla by se nějaká sportovní mamina z Prahy 10 na běhání s kočárkem (pomalé :lol: )? Mám 7měsíční mimčo, jsem z Vršovic. Ráda se ale sejdu i jen tak na pokec. Nemám ve svém okolí nikoho s malým dítětem, tak jsem tak trochu v sociální izolaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31425
13.3.17 17:14
@doumi píše:
@Malymerlin Ahoj, bydlíme na Zahradaku u polikliniky :) Je mi 27, mám syny 3 roky a druhý má 6 týdnů. Starší je vášnivý cyklista, takže miluje procházky s kočárkem. Tak kdybys chtěla, můžeme zkusit procházku.

procházky s kočárkem. Dík za normální češtinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5034
13.3.17 19:51

@Burj Chalifa promiň, asi jsem dnes natvrdlá, ale nechápu tvůj komentář… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
13.3.17 22:38

Ahoj, bydlim kousicek od nakupaku v Hostivari a taky bych rada nejakou mamku na prochazky a pokec :-) mam devitimesicni holcicku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31425
14.3.17 05:55
@doumi píše:
@Burj Chalifa promiň, asi jsem dnes natvrdlá, ale nechápu tvůj komentář… :nevim:

oceňuji, že nepoužíváš ty přiblblé mateřské zkomoleniny ala kočárkování. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 19:19

Ahoj, já jsem ze Strašnic a mám dvouletého klučinu. Ráda bych poznala nějakou maminu na pokec a na procházky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 16:15

Ahoj holky jsem z Prahy 10 Vrsovice. Jsem v 8 měsíci, a přiznám se ze doma uz mi zacina hrabat. Je tu někdo kdo by zašel i na procházku nebo si nekam sednout a popovidat u kávy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 17:25

Ahoj holky, mam 10 mesicni holcicku a bydlime kousek od OC Hostivar. Kamaradky bydly daleko a tak bych rada poznala nekoho, kdo bydli tady a zasla treba na prochazku s kocarkem, nebo popovidat u kafe. Budu moc rada, kdyz se mi nekdo ozvete. Iveta 31 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 22:47

@Titti Ahoj Titti, uz si tady nekoho poznala? Bydlim taky kousek od OC Hostivar a mame skoro stejne velke holcicky. Kdyby jsi chtela, tak muzem zajit na prochazku. Ivet 31let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.18 11:52

Dobrý den,

tušily jste, že existují skupiny sdružující uživatelky z vašeho okolí? Pomozte nám je rozběhnout, přidejte se do té své a spojte se tak s dalšími maminkami =)

Vybrat si můžete z několika pražských skupin (více skupin, více kontaktů ;) ):
Maminky z Prahy
Maminky z Prahy 1
Maminky z Prahy 2
Maminky z Prahy 3
Maminky z Prahy 4
Maminky z Prahy 5
Maminky z Prahy 6
Maminky z Prahy 7
Maminky z Prahy 8
Maminky z Prahy 9
Maminky z Prahy 10
Maminky z Prahy - východ

Ve skupinách si navíc můžete povídat soukromě. Skupiny mají více vláken, fotoalbum, nástěnku a také vlastní bazar (tedy vaše inzeráty uvidí všechny členky stejné skupiny).

Mimo jiné se tam můžete domlouvat na společných výletech, cvičení, hlídání dětí, kafíčku…

Přidejte se :kytka:
adminka Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.18 12:21
Ahoj, mam 11 měsíční dcerku, jsme taky z vrsovic a rady by jsme zašli treba nekam na procházku :) [ @admin skupin a soutěží citace] @Blanimour píše:
Ahoj,
nenašla by se nějaká sportovní mamina z Prahy 10 na běhání s kočárkem (pomalé :lol: )? Mám 7měsíční mimčo, jsem z Vršovic. Ráda se ale sejdu i jen tak na pokec. Nemám ve svém okolí nikoho s malým dítětem, tak jsem tak trochu v sociální izolaci.

@Blanimour

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama