Maminka kamarádka z okolí Ostravy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Faterka
Nováček 3 příspěvky 18.01.18 20:49
Maminka/kamaradka ostrava dubina,hrabuvka

Ahoj maminky jsme z ostravy a hledame nekoho na spolecne prochazky a povidani :) jsem mlada maminka a mam 8 mesicni dcerku :) pokud mas podobne stare deti aby si mohli spolu hrat tak jen uvitame kdyz se ozves :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Monalisasmile
Ukecaná baba ;) 1065 příspěvků 18.01.18 22:01

Ahoj, jsem z Ostravy, ale mám osmiletou dcerku :-). A v dubnu už budu mít novorozeně :-).

Faterka
Nováček 3 příspěvky 18.01.18 22:12

Aha tak to je skoda :( chci aby si zvykala na podobne stare deti :D

Natally312
Nováček 4 příspěvky 21.01.18 00:45

Ahoj :) také jsem mladá maminka z Ostravy ale mám dvou měsíční dcerku..to by si ještě moc nepohraly :D

Faterka
Nováček 3 příspěvky 21.01.18 06:59

Ahoj no to asi ne no :(

Zuzlee
Kecalka 116 příspěvků 40 inzerátů 21.01.18 21:27

Ahoj, nebydlím přímo v Ostravě, ale kousek od Ostravy v Rychvaldě. Máme doma 9měsíčního raubíře :lol:

MichaElly
Nováček 7 příspěvků 12.03.18 06:45

Dobré ráno, ráda bych obnovila téma. Bydlíme s dcerou na Fifejdach. Dceři je sedm měsíců, mě 24 let. Neznám tady vůbec nikoho. Ráda bych našla kamarádku/ maminku na procházky s kočárkem, ať se pořád necítím sama. :*

Luss.r.m.
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 3 inzeráty 12.03.18 06:58

@MichaElly ahoj jsem z ostravy zabrehu a mam 2 letou dcerku a syna 4 roky uz ve skolce. Rada se seznamim :)

MichaElly
Nováček 7 příspěvků 12.03.18 07:00

@Luss.r.m. to by bylo super. Já se v Ostravě vůbec nevyznám, nikoho tu neznám, katastrofa… Přítel vždy řekne, ať jdu s kamarádkou ven, no… Ještě nějakou mít… :D

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 12.03.18 07:08

@MichaElly bydlíš kousek od Dětského ráje, tak tam zajdi.. malá se tam vyřádí a ty získáš kámošky.. podle toho kde přesně, tak to budeš mít pár stanic trolejbusem ;)

MichaElly
Nováček 7 příspěvků 12.03.18 07:10

@martina.se malé je teprve sedm měsíců… Nehledám centrum, kde budu sedět na prdeli, kecat a dítě bude někde odložené ale kamarádku na procházky.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 12.03.18 07:12
@MichaElly píše:
@martina.se malé je teprve sedm měsíců… Nehledám centrum, kde budu sedět na prdeli, kecat a dítě bude někde odložené ale kamarádku na procházky.

tak jsem to nemyslela.. v dětském ráji se konají např nosící srazy, plánuje se odtama spousta akcí. Taky nejsem ten tip na dřepění, ale mrkni na jejich www a uvidíš.. proto to píšu. Chodí tam spousta mamin a domlouvá se tam spousta akcí. My tam chodili tančit v šátku nebo právě odtama startovalo „kočárkování“.

MichaElly
Nováček 7 příspěvků 12.03.18 07:16

@martina.se no, nosit bych taky chtěla umět. Budeme se teď stěhovat do domu, kde není výtah a k mé smůle až čtvrté patro, nosítko máme, ale Ella v tom řve jak blázen. Ale říkám no, je to ještě miminko, takže bych radši jednu pořádnou kamarádku na procházky, povídání atd než haldu mamin. Na stránky se podívám.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 12.03.18 07:20
@MichaElly píše:
@martina.se no, nosit bych taky chtěla umět. Budeme se teď stěhovat do domu, kde není výtah a k mé smůle až čtvrté patro, nosítko máme, ale Ella v tom řve jak blázen. Ale říkám no, je to ještě miminko, takže bych radši jednu pořádnou kamarádku na procházky, povídání atd než haldu mamin. Na stránky se podívám.

chápu. POkud chceš nosit, tak existuje i ostravská skupina - ono jich bude možná několik, scházejí se, chodí tančit, na výlety atd.. není problém. Holky pro změnu najdeš na FB ;) byl to jen tip. Sama vím, jak mi bylo, když jsem se sem přestěhovala, narodil se malý a neznala jsem tu ani nohu.. mi pomohly nosící maminy :palec:

Luss.r.m.
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 3 inzeráty 12.03.18 17:15

@MichaElly nemáš třeba facebook kde bychom si mohli psat a kdyztak se domluvit? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama