Reklama

Maminka, nebo těhulka z Jihlavy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wiwi92
Nováček 7 příspěvků 17.03.18 00:35
Maminka/těhulka z Jihlavy?

Ahojte holky, najde se tu těhotná maminka z Jihlavy? :andel: My máme TP na červen 2018, ráda diskutuji o těhotenských problémech na webu, ale taky bych ráda poznala fajn spřízněnou duši k řešení maminkovských starostí, zajít na procházku, do cukrárny, nebo společně cvičit atd. V Jihlavě nebydlím dlouho a bohužel tu žádnou těhotnou kamarádku nemám - buď těhotné nejsou, nebo jsou daleko :nevim:

Reklama

Reakce:

Sid.1
Nováček 5 příspěvků 27.03.18 19:05

Ahoj, jsem kousek od Ji. a mám termín taky na červen. Ale jelikož už čekáme třetí, na cukrárnu moc času nemám. Ale třeba se potkáme v porodnici. :)

franzve1
Povídálka 39 příspěvků 10.05.18 07:25

Ahoj take cekame prvni miminko, bydlim kousek od Jihlavy a termin mame na konec zari. :) Jak se ti dari? @Wiwi92

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama