Maminky 2016 Sázava, Uhlířské Janovice a okolí

10
2.1.16 17:23

Maminky 2016 Sázava, Uhlířské Janovice a okolí..

Ahoj… ráda bych touto cestou našla spřízněné duše z okolí Uhlířských Janovic a Sázavy. Jsem tu celkem nová a skoro nikoho tu neznám. S manželem čekáme naše první mimi v červenci 2016 a bylo by fajn pokecat s nějakým z okolí nebo s kýmkoliv kdo bude mít o pokec zájem. Děkuji a páááááááá :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
80
2.1.16 21:35

Ahoj, jsem z Janovic :palec: take cekame, v cervnu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
3.1.16 12:26

@Veverun - Ahoj, tak to je super. Jsem ráda, že tu taky je někdo z této části planety :P já nejsem přímo z Janovic, ale je to asi 10 - 15 km. Sice tu žiju už asi 2 a půl roku, ale člověk se staral o barák a jezdil do práce a teď, když budu pár let doma. a na emimino jsem taky nová. Už jsem to zkoušela dřív, ale nějak mi nejde se zapojit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
3.1.16 17:33

Jo a odkud primo jsi? ;-) ja taky původně z Janovic nejsem a tezko si tady zvykam, ikdyz tu ziju uz 6 let :D a kolik ti je, jestli se muzu zeptat, nebo klidně do zprav ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
8.2.16 17:19

Ahoj holky, taky jsem kousek od Janovic, nikoho tu v podstate neznam, bydlim tu par mesicu a tak rada nejakou maminu poznam. TP mam v breznu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
16.2.16 15:38

Ahoj holky, ja jsem ze Sobočic-Zásmuky, nejste nektera nekde poblíž? ja mam trojmesicni mimino a taky hledam kamosku na pokec, kocarkovani :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat