Maminky a tátové, posdílíte svůj názor pro vědu? :)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
29.9.21 08:24

Maminky a tátové, posdílíte svůj názor pro vědu? :)

Zdravím maminky a tatínky! :)
Toto téma zde bude možná trochu netradiční, ale ráda bych oslovila i vás - skupinu lidí, kteří již mají děti nebo je v brzké době plánují :).
V rámci své diplomové práce dělám výzkum, který se zabývá, jak lidé různého věku vnímají globální hrozby v našem světě.
Jedná se o anonymní dotazník, který vám na vyplnění zabere asi 10-15 minut. Budu moc ráda, když se zúčastníte a budete tak reprezentovat svůj pohled na věc.
Děkuji všem dobrým duším, které si najdou chvilku pro vědu a budu ještě radši, když tento dotazník rozšíříte mezi své přátele a rodinu - obzvlášť chlapy! Ti se vždycky těžko shání.
Moc Vám všem děkuji a přeji krásný zbytek týdne :).
Zde je odkaz na dotazník: https://forms.gle/…U74qnrEzHkz8

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6319
29.9.21 08:34

Je mi líto, čerstvě založeným spamujícím fejkům nepomáhám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10876
29.9.21 08:43

Co to má společného s vědou? No já to zkusil, ale když jsem u tisící otázky nějaké hrozby pořád dával, že mě to vůbec nestresuje a nezajímá. Tak ten dotazník asi nebyl pro mě určen :D a nebo je to tím, že se nedívám na zprávy na Nově.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26277
29.9.21 08:51

Strašně zdlouhavé, některé otázky se tam opakují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36877
29.9.21 09:03

Sice jsem to vyplnila, ale byla to děsná nudáááá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
29.9.21 09:18
@Con3 píše:
Zdravím maminky a tatínky! :)
Toto téma zde bude možná trochu netradiční, ale ráda bych oslovila i vás - skupinu lidí, kteří již mají děti nebo je v brzké době plánují :).
V rámci své diplomové práce dělám výzkum, který se zabývá, jak lidé různého věku vnímají globální hrozby v našem světě.
Jedná se o anonymní dotazník, který vám na vyplnění zabere asi 10-15 minut. Budu moc ráda, když se zúčastníte a budete tak reprezentovat svůj pohled na věc.
Děkuji všem dobrým duším, které si najdou chvilku pro vědu a budu ještě radši, když tento dotazník rozšíříte mezi své přátele a rodinu - obzvlášť chlapy! Ti se vždycky těžko shání.
Moc Vám všem děkuji a přeji krásný zbytek týdne :).
Zde je odkaz na dotazník: https://forms.gle/…U74qnrEzHkz8

Nevyplnila jsem - důvod - není uvedeno, zda vnímám jako ohrožující v současné situaci, nebo do budoucna. Napr. povětrnostní jevy nevnímám jako ohrožující v současnosti vůbec, do budoucna velmi… Na co se ptáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
29.9.21 09:26

@Zumpa Nikoho nenutím, jen slušně žádám případné zájemce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
29.9.21 09:27

@Cenarius I to, že Vás to nestresuje, je validní odpověď - to je to, co dotazník zkoumá - variabilitu a různé názory lidí :). Jinak dotazník má svůj teoretický základ z literatury, takže to není jen posbíraná snůška zprávy z TV Nova :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
29.9.21 09:29

@Limi123 Ptám se na to, zda Vás daný problém děsí - emoce jsou aktuální záležitost. Tzn. pokud Vás nyní děsí i téma, které se týká budoucnosti (přemýšlíte do budoucna), tak je to aktuální emoce. Doufám, že jsem se vyjádřila srozumitelně, jinak se omlouvám.
Tudíž jednoduše - ptám se na to, co považujete za znepokojivé nyní.
P. S. Klidně můžete tuto poznámku uvést i na konci dotazníku, je to dobrý podnět do dalších výzkumů :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat