Reklama

Maminky asi potřebuji podpořit :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 17:22
Maminky asi potřebuji podpořit :(

Přeji pěkný den maminky :srdce:. Jsem momentálně 22+2 tt a cítila jsem pohyby okolo toho 21tt ale asi jen 4dny dohromady? Měla jsem z toho radost ale nějak to přestalo mám hrozný strach je to v tomto týdnu ještě normální že se třeba mimi tolika nehýbe a tak? :,(

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinejanickaIII
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 11.09.18 17:38

To je v pořádku, každý cítí pohyby jinak. Taky záleží kde máš umístěnou placentu. Já třeba citlila pohyby až kolem 26tt. Jestli máš strach tak jeď do nemocnice nebo si porid angelsounds.

natyber
Kelišová 6020 příspěvků 11.09.18 17:57

Taky myslím, že je to normální, miminko má hodně místa, mohlo se posunout někam, kde to není cítit. Jestli máš velký strach tak jedině zajet na kontrolu.

flicek18
Stálice 95 příspěvků 11.09.18 17:59

Jee, já jsem dnes taky 22+2tt, měla jsem to podobně, nepravidelně pohyby, třeba jeden den jeden pak den dva nic pak třeba několikrát. Nejdřív jsem myslela, že to jsou plyny ale nejspíš nebyli. V pátek jsem gynekoložce říkala že cítím nepravidelně ale neříkala nic že by to bylo špatně nebo tak… pokud Tě to moc znervózňují zavolej si zítra na gyndu a zeptej se, tam té určitě uklidní ;) :srdce:

Lenka_Hal
Závislačka 4547 příspěvků 11.09.18 18:26

Ja citila pohyby krasne a porad u dvou deti a u treti nakonec kde nic tu nic, obcas se otocila, nebo kdyz hodne kopla…bylo to tim, ze jsem mela placentu vepredu. Taky me to hodne znervoznovalo, navic byla uz v tom brisku min aktivni nez kluci, coz je i ted…proste si najdi situaci, kdyz se vetsinou ozve (treba vecer po jidle,kdyz mas klid) a tu dobu se na to soustred…staci trocha, jen na uklidneni, ze je tam v pohode. :D

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18130 příspěvků 11.09.18 18:53

Víš, co zkus? Lehni si na záda a břicho nech úplně volně. Na podbřišek si polož ovladač od televize. Uvidíš, jak se za chvilku začne hýbat.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15608 příspěvků 11.09.18 18:55
@hanka.br. píše:
Víš, co zkus? Lehni si na záda a břicho nech úplně volně.Na podbřišek si polož ovladač od televize.Uvidíš, jak se za chvilku začne hýbat.
??? Jak přiměje televizní ovladač prcka k pohybu?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18130 příspěvků 11.09.18 19:12
@pe-terka píše: ??? Jak přiměje televizní ovladač prcka k pohybu?

Nepřiměje, ale tím, jak je ovladač velký, jsou ty pohyby miminka vidět. Jako nikde to vyčtený nemám, je to moje zkušenost, třeba nebude fungovat u všech, nevím. Ale když jsem byla nedočkavá na pohyby, nechala jsem si volně na podbřišku položený ten ovladač a ten se krásně pohyboval. Ať to vyzkouší, za to nic nedá.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15608 příspěvků 11.09.18 19:28
@hanka.br. píše:
Nepřiměje, ale tím, jak je ovladač velký, jsou ty pohyby miminka vidět. Jako nikde to vyčtený nemám, je to moje zkušenost, třeba nebude fungovat u všech, nevím. Ale když jsem byla nedočkavá na pohyby, nechala jsem si volně na podbřišku položený ten ovladač a ten se krásně pohyboval. Ať to vyzkouší, za to nic nedá.

vidíš, takovej zlepšovák mě nikdy nenapadl :think:

mamina2017
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 11.09.18 19:57

Ovladač ne, to bude televizní maniak :dance: Radši knihu, ať je prcek od mala sečtělý :mrgreen:

Limi123
Závislačka 3062 příspěvků 11.09.18 20:11

Je to normalni, navic to prvni ani nemusely byt pohyby, mohly to byt streva. Ja obcas citim regulerni pohyby i jako netehotna. Ale ja si pro tyhle pripady poridila Angelsounds, jsem plasan. Pokud te to trapi, zajed si na pohotovost, nikdo se ti smat nebude.

dagmarkaa
Extra třída :D 14337 příspěvků 11.09.18 20:16

Miminko může být línější (vlastní zkušenost). Lehni si na postel, dej si pár čtverečků čokolády a uvidíš, nejvíce začal kopat, když jsem byla v klidu a chystala se spát :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama