Maminky Český Krumlov, poraďte - prodloužený víkend

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
salisa
Stálice 52 příspěvků 06.05.18 07:58
Maminky Český Krumlov, poraďte

Ahoj maminky, prosím o radu, koncem června se chystáme s 5-ti měsíčním miminkem na prodloužený víkend do Českého Krumlova. Chtěla bych Vás moc poprosit o tipy a rady. Rezervované máme zatím ubytování v penzionu Tilia, netuším jak moc baby friendly to je :think:, takže kdyby jste měl někdo lepší tip, sem s ním prosím. Dál by mě zajímalo jestli cesta na Kleť se dá absolvovat s kočárkem, taky tipy na nějakou restauraci a kavárnu, kde se dá vjet s kočárkem. A celkově co všechno se ve městě se čtyřma kolečkama dá dělat. Moc děkuji :)

Reakce:
Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 06.05.18 09:39

@salisa já jsem z Krumlova byla vždy nešťastná, protože je tam mraky lidí a kočičí hlavy, takže kočár šíleně drncá :-(
Máme tam příbuzné a v hist. centru jsem byla snad dvakrát
Jinak hezká je zamecká zahrada na procházku. Myslím, že na kleť se s kočárem dá vystoupat, protože jsme kdysi jeli dolů na kolobezce, tak by ta cesta snad měla být schůdná i kočárem. A zoo v Hluboké není špatná.

Boudová
Kelišová 6034 příspěvků 06.05.18 10:03

Já sem z krumlova. A řekla bych že dojet s kočárkem se dá tak nejak všade. Ale rozhodně je lepší terénní kočárek :) je to tu dost kopcovity taktze ja hodně chodila s satkem. Ale kočár se dá. kaváren ta u kino Luna. Je tam hodně místa na kočárky a koutek. Pak zappa ale tam už toho místa tolik není. Koutek tam je. Na jídlo asi nejlíp na terasu do pizzerie retro. Je to u velkého dětského hřiště, nebo me napada restaurace Depo. V restauracich tuším koutek není nikde. Pak ještě mimo město restaurace Na hrazi, kde maj menu okolo 100. A je to taky u hřiště a rybníka. Na kleť se dá myslím jen po silnici. Jinak z penziónu bych doporučila Delantu na plesivci, ale ten vas neznám tak nevim. Výlety určitě Lipno a ta zoo na hluboký je fakt hezká. Klidně se zeptej ješte.

salisa
Stálice 52 příspěvků 06.05.18 10:20

Holky děkuji moc, @Boudová všimla jsem si, že je tam docela dost muzeí, mohla by jsi nějaké doporučit? Dcerka je ještě hodně malá, takže z toho nic mít nebude, takže to bude stejně jen pro nás s manželem. Ale děkuji za tip, přibalím i nosítko :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >