Maminky chlapečků - předkožka 4 otázky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nejde
Stálice 61 příspěvků 30.12.16 16:20
Maminky chlapečků - předkožka 4 otázky

Měla bych 4 otázky k pindíkovi, protože se musí rozhodnout jak se synem

1. V jakém věku to šlo u Vás přetáhnout?
  2. Jak jste to řešili (zkoušeli doma, nechali jen na klukovi, doktor)?
  3. Pokud u lékaře co klukovi dělal?
  4. A pokud od lékaře, jak dlouho to trvalo od první návštěvy do finálního řešení?

A možná pátá - řešili by jste to stejně?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Akzeretka
Stálice 73 příspěvků 30.12.16 16:22

Tak to se háčkuju, za chvíli to budu muset taky řešit… :palec:

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 30.12.16 16:23

Na tříletý prohlídce to nešlo tak dostal mastičku a ta pomáhá mazali jsme 14 dní a dost se to zlepšilo ted jsme dva měsíce nemazali a zase začneme

lucenka
Vesmírná mluvilka 32459 příspěvků 30.12.16 16:26

Na tříletý to šlo minimálně, nechala jsem to na klukovi a v pěti už to bylo v pořádku.

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 30.12.16 16:26

@nejde mám kluka 18m, zatím mu to nejde, nijak to netrenujeme, sem tam nakouknu po koupani. Teď na prohlídce v lednu mu ho chce doktorka pretahnout, hodlám to odmítnout. Bojím se, ze mu ho natrhne.

Herminator
Stálice 59 příspěvků 30.12.16 16:29

Ptala jsme se na to své doktorky, ptala jsem se na to hned skoro po porodu :D, a říkala, že to mám 100% nechat na nem. Jen kdyby byli problémy nebo si ona všimla problémů tak to budeme resíť nějak jinak.
mám skvělou doktorku, i já jsem k ní chodila i různí známí a nikdy neměl žádný kluk problém, a ti věř že to vím :D

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 16:35
@nejde píše:
Měla bych 4 otázky k pindíkovi, protože se musí rozhodnout jak se synem
  1. V jakém věku to šlo u Vás přetáhnout?
  2. Jak jste to řešili (zkoušeli doma, nechali jen na klukovi, doktor)?
  3. Pokud u lékaře co klukovi dělal?
  4. A pokud od lékaře, jak dlouho to trvalo od první návštěvy do finálního řešení?
A možná pátá - řešili by jste to stejně?

slo to v pohode pretahnout v roce - zkousela jsem to nejak vic az ve 3 letech abych ho to naucila aby si to zacal stahovat sam ve vane. Do 5ti let to neres resi se to az po patem roku a ne vzdy je obrizka reseni - malej mel jakopy slepenou tu predkozku k zaludu takze jsme dostali masticku na uvolneni a pak se to samo odpepilo takze si sam stahuje a yvpada to jak ma i to tak funguje :mrgreen: ale diky tomu ze mame rozumnou pediatru co nas nehnala hnedka k dr ;)

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 30.12.16 16:40

Prvnímu to trochu šlo okolo 2 let ve 3 víc, a pak už úplně, druhýmu to šlo trochu okolo 3 let, ale pak si to asi strhnul, a zase mu to přirostlo..teď má 5, a moc mu to nejde…chystám se o tom poradit s doktorkou na 5 leté. v létě tam měl trošku zánět, ale zvládli jsme to bez dr s výplachama heřmánkem. třetímu to jde skoro úplně u od 3m, je prý docela rarita, dr říkala, že s tím se za svoji praxi ještě nesetkala(je už myslím v důchodovém věku, nebo jí do něj moc nechybí). měl totiž v moči bakterie, v těch 3m, ale nevypadal, že by měl zánět močových cest, horečky neměl, tak to dr zkusila, jestli to půjde stáhnout, jestli tam náhodou něco nemá, no a šlo to hladce, a měl tam pod tím „bordel“, a bakterie byly odtamtud. tak jsme dostali mastičku, a bylo to ok.
myslím, že je lepší na to moc nesahat :)

Tamtama
Extra třída :D 11779 příspěvků 30.12.16 16:51

Klukům je 5 a 2 a nechám to na nich, staršímu zatím nejde vůbec, mladšímu nevím

nejde
Stálice 61 příspěvků 30.12.16 16:52
@Tamtama píše:
Klukům je 5 a 2 a nechám to na nich, staršímu zatím nejde vůbec, mladšímu nevím

A necháváš to uplně na nich, nebo aktivně veděš k tomu aby to zkoušeli?

nejde
Stálice 61 příspěvků 30.12.16 16:53
@lucenka píše:
Na tříletý to šlo minimálně, nechala jsem to na klukovi a v pěti už to bylo v pořádku.

A „rozpohybovat“ to zvládl sám, nebo potřeboval pomoc dospeláka?

nejde
Stálice 61 příspěvků 30.12.16 16:54

@JayLee Přiznám se, že jsem se v tom trošku ztratila? Šlo mu to a pak potřeboval mastičku na uvolnění? Znovu srostl?

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 30.12.16 16:56

U prvního syna doktorka zkoušela na prohlídce - 8 měsíců - a šlo zcela volně. Druhý syn má 6,5 měsíce a taky už to povoluje.

nejde
Stálice 61 příspěvků 30.12.16 16:58
@Akivasha píše:
U prvního syna doktorka zkoušela na prohlídce - 8 měsíců - a šlo zcela volně. Druhý syn má 6,5 měsíce a taky už to povoluje.

Tiše závidím.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 17:00
@nejde píše:
@JayLee Přiznám se, že jsem se v tom trošku ztratila? Šlo mu to a pak potřeboval mastičku na uvolnění? Znovu srostl?

pretahnout mu to slo v pohdoe naprosto ale kdyz jsi stahla predkozku tak na nekterych mistech byla jakoby prirostla k zaludu takze nesla uplne ale jen z casti takze sla pretahovat ale u toho ulneho konce to bylo jakoby prilepene k zaludu na par mistech ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >