Maminky co běháte s kočárkem, jaký máte?

3362
15.5.20 22:59

Maminky co běháte s kočárkem, jaký máte?

Maminky, které běháte s kočárkem, jaký máte? Mám ročního syna a tříletou dceru, která jezdí na kole. Chtěla bych začít chodit běhat. Mám baby design lupo comfort a není to optimální. Děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

879
15.5.20 23:09

Měla jsem X-Lander x-run. Za rozumnou.cenu, já jsem s ním byla spokojená, děti taky. lepší je ale asi nějaký ten vozík Chariot nebo croozer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1218

@mofiz na brusle používám bazarového xlandera xrun (jinak mám taky lupo comfort ;) ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2477

Máme Bob sport utility stroller, manžel s ním běhá a já jezdím na bruslích. Bylo trošku těžší si zvyknout na ovládání oproti normálnímu sporťáku. Jak nemá aretaci předního kola, tak se s tím zatáčí jinak. Ale zase pevně drží stopu. Nemám možnost posoudit s jinou značkou, za nás OK. Akorát jsem se dívala, že už skoro nikde není dostupný. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 23:14

TFK joggster trail a je super

• Nahlásit
  • Citovat
3362
15.5.20 23:15

Já viděla pěkný Hauck runner akorát se mi nezdá ta boudička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1547
16.5.20 02:18

Thule urban glide 2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14517
16.5.20 02:27

Ja mela Jeep cross-country. Boze, co ten vydrzel se mnou. :) po dvou detech, naplno vyuzivany a porad funguje. Zrovna ho davam charite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 20:14

TFK mono air, zkoušíme teprve od začátku jara, ale zatím jsem spokojená, běhám i lesníma cestama a ne vždycky je to top terén ale zatím bez problémů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama