Maminky, co byste rády k narozeninám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 13:48
Maminky, co byste rády k narozeninám?

Krásný den všem,
Omluvte anonymitu, ale z důvodu toho že mamka nebo tchyně by tu mohly zabrouzdat… Ať neprokouknou, že to jsem já a mají překvapení ☺️
Moje mamka i tchyně jsou ve stejné věkové kategorii, mají narozeniny i svátek ve stejném měsíci a jsou si dost podobné…
Blíží se den matek a za chvíli i měsíc s narozeninama i svatek… Chtěla bych radu, co by maminky, které už mají dvě dospělé děti, si přály za dárek ????
Kazdy rok vymyslím pro obě maminky dárky a už minulý rok jsme nevěděli co jim dát, přijde nám, že už mají jako by vše co by si přály…
Tak bych prosila nápady… Mamky jezdi často na hory, v létě klasický dovolená, chodi grilovat, mají všechny možné roboty v domácnosti a celkově dost toho mají doma… Zkoušeli jsme masáže a podobně vouchery ale na tohle nejsou… Tak jestli vás něco nenapadá? ????????????
PS: vnoučata jako dárek neberu ???? ty si žádají už dávno…

Reakce:
ludmilaadamkova
Závislačka 2502 příspěvků 15.04.19 13:52

Nějakou kvalitní kosmetiku tělové voňavé mléko, krém na ruce, řetízek na ruku, knížku (tam je ale nitný vědět co mají rády).

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21140 příspěvků 15.04.19 13:59

Přesně z těhle důvodů jsem šťastná, že si dáváme když už něco, tak květiny a něco dobrého k snědku. Protože co celý roky vymýšlet lidem, co mají všechno co chtějí, zážitky nepotřebují, vouchery nechtějí… :think:
Protože to fakt nevymyslíš.
Jestli máte dobré rodinné vztahy a nebyl by to důvod k zažehnutí nějakých bojů, tak prostě říct, hele já už fakt nevím, tak buď si něco vymyslete, po čem byste toužily, nebo dostanete bonboniéru a návštěvu.
My se v rodině takhle domluvili i mezi dospělými na Vánoce. Je to tak tři čtyři roky…Že prostě fakt nevíme, takže si dáváme buď jen drobnosti (typu nazdobená svíčka, domácí sušené ovoce) a nebo jen dětem ;)
Je to docela osvobozující, rádi se sejdem, najíme, popijeme, pokecáme, ale nejsme urvaný jak klika od záchoda lítáním a sháněním darů…

Paoloska
Echt Kelišová 8313 příspěvků 15.04.19 14:03

Nejspíše padám do této věkové kategorie a nejradši dostávám právě ty vouchery :D Co nějaký sport, kromě lyží? Třeba permici do fitka? Já k vánocům dostala permanentku na plavečák :dance: Jinak knížky, hezký šperk, poukázku na nákup oblíbené značky. Ocením i oblíbený alkohol, kvalitní čokoládu…no, nakonec..mě snad udělá radost všechno, pokud to teda není vyloženě to, co nesnáším - něco s medem…brrrr, nebo něco netaktního.

Paoloska
Echt Kelišová 8313 příspěvků 15.04.19 14:08

@Mar__tanka1983 Tohle je hrozně fajn, ale musí na to být lidi :mrgreen: U nás by to neprošlo. Každoročně to řešíme na Vánoce a rodiče (stará škola) to nechtějí akceptovat. Je to škoda a zbytečný stres pro všechny.

terien
Extra třída :D 11287 příspěvků 15.04.19 14:08

Určitě by mě potěšila kniha, hezký šátek, šperk, cokoliv z Manufaktury, poukázka na pedikúru, kosmetiku, ke kadeřnici, dobré víno nebo něco dobrého,…

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 15.04.19 14:13

Poukaz, buď na večeři, nějaký zážitek, welnes, kadeřníka, prostě cokoliv. Nějaké lapače prachu apod jsou ke vzteku, kosmetikou se kolikrát netrefim do vkusu, stejně jako oblečením, parfémem. Věci do domácnosti mají už zajete za ty roky :D občas ještě dávám třeba forokalendar nebo fotoknihu s fotkama dětí, z rodinných akci apod.

tininas
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 15.04.19 14:21
@Anonymní píše:
Krásný den všem,
Omluvte anonymitu, ale z důvodu toho že mamka nebo tchyně by tu mohly zabrouzdat… Ať neprokouknou, že to jsem já a mají překvapení :relaxed:️
Moje mamka i tchyně jsou ve stejné věkové kategorii, mají narozeniny i svátek ve stejném měsíci a jsou si dost podobné…
Blíží se den matek a za chvíli i měsíc s narozeninama i svatek… Chtěla bych radu, co by maminky, které už mají dvě dospělé děti, si přály za dárek ????
Kazdy rok vymyslím pro obě maminky dárky a už minulý rok jsme nevěděli co jim dát, přijde nám, že už mají jako by vše co by si přály…
Tak bych prosila nápady… Mamky jezdi často na hory, v létě klasický dovolená, chodi grilovat, mají všechny možné roboty v domácnosti a celkově dost toho mají doma… Zkoušeli jsme masáže a podobně vouchery ale na tohle nejsou… Tak jestli vás něco nenapadá? ????????????
PS: vnoučata jako dárek neberu ???? ty si žádají už dávno…

Ahoj.

Když chodí grilovat, tak nějakou hezkou grilovací sadu v kufříku. :)

AnastazieB
Echt Kelišová 8667 příspěvků 15.04.19 14:26

Dáváme různé pobyty - vouchery. Většinou se nás složí víc. Buď pobyt v nějakém penzionu nebo třeba večeři a divadlo, nebo permanentku do bazénu, lístky do divadla.

Ornwen
Kelišová 5171 příspěvků 15.04.19 14:29

Predplatne do divadel taky nefunguje?

Nebo nasi radi vyletuji a maminka je zamerena na ekologii a prirodu, tak dostává kousek prirody a s tim spojene jsou komentovane vychazky prave na zachranena mista.
 http://www.mistoproprirodu.cz/…certifikaty/

Nebo prave ty pobyty. Vetsinou si reknou pribliznou lokalitu a ja pak vybiram ubytovai, co je necim zajimave. Mistem, spojeni se zážitkem, soukromx bazen nebo tak.

helenabr3
Povídálka 45 příspěvků 15.04.19 15:57

Novou matrací!!! Hned bych byla po ránu příjemnější… :hug:

samá práce
Závislačka 2784 příspěvků 15.04.19 16:02

A sklep, sklep maj ;)

Váš příspěvek
Reklama