Maminky, co děláte, když si připadáte málo přitažlivé?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
4.7.22 16:14

Maminky, co děláte, když si připadáte málo přitažlivé?

Ahoj holky,
věřim, že tyhle mini krize, kdy si na mateřský připadám nehezká a strhaná, nemám sama. Neni to každej den, ale občas mám takový období. A i zrovna teď :D
Dejte tipy - co děláte pro to, abyste se zpátky cejtily tak nějak ve svý kůži?
Sama mám nějaký - koupim si třeba něco na sebe, nebo nějaký šminky.
Co vy?
A pro rejpalky - ano, nejde o život. Řešim i mnohem větší životní krize a problémy. Ale proč nezaložit i jedno “odlehčenější” téma :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29698
4.7.22 17:02

Jdu si zacvičit (po půlhodině pocení si přijdu mnohem hubenější) :mrgreen: namaluju se, vyzkouším nový účes. Ale nějak si poslední dobou nepřijdu nepřitažlivá, asi mám dobrého manžela, co mi umí zvednout sebevědomí :D ale pořád si říkám, že po třech dětech, s non stop zaprahem bych na tom mohla být mnohem hůř :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5656
4.7.22 17:03

Vyšlu chlapa s dětmi ven, hodím se na chvíli do klidu, umyju si vlasy, dam si na ne masku a pak je postrikam kondicionerem a rozcesu - to vypadaji vážně dobre a hned se cítím o 100% lip :mrgreen: pak mi pomůže, i když doma poklidim, něco urovnam, když se hecnu a vysaju ze sklepa pavouky nebo kdyz si hned prevlecu triko, co mi dite omatla, nesnáším mít na sobě špinavé oblečení :lol: vlastně zase tolik ke štěstí nepotrebuju :)

Přišla jsem na to, ze jsem nejvíc strhana, když se mi nedaří něco dlouho dodělat nebo když něco dlouho odkladam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1963
4.7.22 17:05

Dam si sklenicku vina a prohlídnu se v koupelne. Je tam fajn svetlo, kde vypadám vzdy uzasne.

Naopak se na sebe nesmim koukat ve vytahu, tam je to zrcadlo neprejici :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
4.7.22 17:22

Umyju si vlasy, oholim nohy, dám si čisté oblečení. Snažím se teda tohle všechno stíhat nějak průběžně, přeci jen když mě můj muž teď vidí furt jen v leginach a triku, tak ať aspoň nejsem špinavá 😀 pak mi taky pomáhá, když je nějaká příležitost vzít si na sebe něco jiného než právě jen legíny a triko. Teď je malému 7 týdnů, ale postupně chci častěji „mezi lidi“. Jinak zmiňovaný úklid, něco upéct, uvařit. Jít obejmout partnera :srdce: na eshopech brouzdám pomalu každé kojení, ale většinou se ovládnu a vzpomenu si, na to že mateřská bude chodit jen do září :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
4.7.22 17:45

Objednavam hadry, kupuju si šminky.
Kdyz jde do tuhyho zacnu se skin care. Ja musim hlavne ted zhubnout! Staci mi 10kg :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
4.7.22 17:46

Objednavam hadry, kupuju si šminky.
Kdyz jde do tuhyho zacnu se skin care. Ja musim hlavne ted zhubnout! Staci mi 10kg :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2310
4.7.22 17:46

Mám pár dní do porodu a pro svou přitažlivost dělám to, že se meju, holím, nosím čisté oblečení a chodím do kadeřnictví - ale upřímně, nemyslím si, že by tyhle snahy měly nějaký efekt, ať dělám co dělám, pořád vypadám jako oteklej demižon :mrgreen:

Až porodím, začnu tím, že si nechám odoperovat křečové žíly a ty hnusný mateřský znamínka, co mi teď vylezly, asi nechám opravit prsa (po kojení) a rozhodně, ale rozhodně zhubnu na svoji normální hmotnost :mrgreen: zbytek vem zatím čert

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15902
4.7.22 17:55

Jdu pryč od zrcadla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1246
4.7.22 17:59
@Alvis píše:
Ahoj holky,
věřim, že tyhle mini krize, kdy si na mateřský připadám nehezká a strhaná, nemám sama. Neni to každej den, ale občas mám takový období. A i zrovna teď :D
Co vy?
A pro rejpalky - ano, nejde o život. Řešim i mnohem větší životní krize a problémy. Ale proč nezaložit i jedno “odlehčenější” téma :D

Klasiku - dam se do pucu, hlavně vlasy, takže ideálně kadernik nebo aspoň doma umýt/dat barvu na odrosty, vlasy dělají strašně moc. K tomu si namaluju nehty, udělám baňkování a masaz obličeje, pak suché kartacovani tela, laminaci obočí a oblecu si nejvíc lichotivé hadry, co mám. A voila, hned vypadam jak modelka ve výslužbě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110480
4.7.22 18:08
@Semtex píše:
Vyšlu chlapa s dětmi ven, hodím se na chvíli do klidu, umyju si vlasy, dam si na ne masku a pak je postrikam kondicionerem a rozcesu - to vypadaji vážně dobre a hned se cítím o 100% lip :mrgreen: pak mi pomůže, i když doma poklidim, něco urovnam, když se hecnu a vysaju ze sklepa pavouky nebo kdyz si hned prevlecu triko, co mi dite omatla, nesnáším mít na sobě špinavé oblečení :lol: vlastně zase tolik ke štěstí nepotrebuju :)Přišla jsem na to, ze jsem nejvíc strhana, když se mi nedaří něco dlouho dodělat nebo když něco dlouho odkladam:

Tohle mě trochu pobavilo :mrgreen: :mrgreen: chlap se cítí blbě, tak si najde milenku a natáčí u toho jak mu hulí ( pardon, inspirace vedlejší diskuzí )žena se cítí blbě a.tak uklidí a vysaje sklep. Nic ve zlém, opravdu o nemyslím rýpavě, ale je to vtipný. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3736
4.7.22 18:19

Ja se utapím v depresi nepritazlivosti právě ted :D Dneska jsem to dostala, vsechno mě bolí, připadám si odulá, mám mastný vlasy, beďara, neoholený nohy a potim se jak krava s detma na hřišti :roll: Takze v tom vubec nejsi sama ;) Nejraději bych zalezla nekam do kouta… Ale az si dam sprchu, tak se uricte budu citim o stoprocent lépe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5656
4.7.22 18:23
@Anna766 píše:
Tohle mě trochu pobavilo :mrgreen: :mrgreen: chlap se cítí blbě, tak si najde milenku a natáčí u toho jak mu hulí ( pardon, inspirace vedlejší diskuzí )žena se cítí blbě a.tak uklidí a vysaje sklep. Nic ve zlém, opravdu o nemyslím rýpavě, ale je to vtipný. :lol: :lol:

Jojo :lol: stačí zlikvidovat trochu bordelu a pavouků a hned mám vyhráno :P

Na milence jsem líná a při mem strachu z pohlavních chorob bych se asi moc dobre necítila :lol: :P :P :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8613
4.7.22 19:28

Pokud je to pidi splín, tak opravdu stačí zalézt na hodinu do koupelny, oholit se, umýt vlasy. Když to bylo hlubšího charakteru, oblékla jsem se, upravila a vyrazila do města mezi lidi (bydlíme na vesnici), klidně i s dětmi. Stačí procházka, koupit zmrzlinu či jen nějakou drobnost. Domů se vrátím s vyvětranou hlavou a s lepším pocitem, že na pánečka nečekám celý den doma. Když jednu dobu byla velká krize, tak už ani nevím, co pomohlo, nějak jsem to přečkala, ale rychlejší by asi byla antidepresiva. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12113
4.7.22 19:41
@Alvis píše:
Ahoj holky,
Co vy?
A pro rejpalky - ano, nejde o život. Řešim i mnohem větší životní krize a problémy. Ale proč nezaložit i jedno “odlehčenější” téma :D

Sice ja na materske nejsem :mrgreen:, ale muj princip pripadani pritazlivosti je stejny jako kdyz mymu diteti bylo 2, 10, nebo 18 :lol:.
Proste se o sebe denne pecuji, chodim hezky oblecena, hezky se maluji, delam si skin care vecer, nechodim chlupata :lol: s mastnymi vlasy :lol:, provozuji sportovni aktivity.. proste tyhle samozrejmostbi malickosti fakt staci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat