Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Fotoalbum tématu (305) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lena F.  04.12.10 13:51
Mamínky co už neočkujete, ozvěte se

Před nedávnem jsem se rozhodla neočkovát sve děti. Vůbec. Hledám mamínky co jsou na tom stejně. :hug:
Zastánce očkování: prosím nepište. :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 8550 Další »

Reklama

Reakce:

Rose-k  04.12.10 13:57

Můžu jen vědět co tě ktomu rozhodnutí vedlo???

Lena F.  04.12.10 14:02

A už je to tady! Sbírala jsem a hodnotila informace. A to je vysledek. Očkování vidím jako neučinne a nebezpečne. :-)

Rose-k  04.12.10 14:11
Lena Fesková píše:
A už je to tady! Sbírala jsem a hodnotila informace. A to je vysledek. Očkování vidím jako neučinne a nebezpečne. :-)

A co je tady???Já se jen ptala co tě ktomu vedlo???
A zvhledem k přílivu cizinců,mi připadá úplný neočkování risk,ale to je jen a jen tvoje věc :andel:

pata308
Extra třída :D 12658 příspěvků 04.12.10 14:14

ale holky.. hned v uvode stoji ze zastanci ockovania nemaju pisat tak nerypte..

mna by teda seriozne zaujimalo ake su proti ockovania pls.. ja som teda dcerku nechala ockovat a dala som jej aj plus nehradene ockovanie na rotaviry, vzhladom na to ze ja som celiak a nicolka to pravdepodobne zdedila.. ale zaujima ma to .. ak by sa ti chcelo napis mi to prosim kludne aj do SZ aby tu zbytocne niekto nerypal .. diky moc ;-)

BohunkaP
Extra třída :D 14785 příspěvků 04.12.10 14:24

Mne by z čistě praktického hlediska zajímala jediná věc - jakým způsobem se neočkované děti zapojují do kolektivu? Ve školce přece očkované být musejí, nebo ne?

Zdůrazňuji, že nechci nijak rýpat, opravdu mne to zajímá - neznám osobně nikoho, kdo by vůbec neočkoval, proto se ptám takto… Kdyby se Ti chtělo odpovědět, klidně také do SZ. Děkuji…

Jajulka
Závislačka 3353 příspěvků 04.12.10 14:34

Ahoj,
tak já jsem sice očkovat syna nechala, ale jistá jsem si tím teda nebyla, každopádně nepovinné očkování nemáme ani jedno a nic takového ani neplánuju.
Myslím ale, že by nebylo na škodu tady více rozebrat důvody, proč neočkovat vůbec a další podrobnosti k tomu, třeba by to někomu dalšímu pomohlo v rozhodování :wink: .
:mavam:

Rose-k  04.12.10 14:36
Jajulka píše:
Ahoj,
tak já jsem sice očkovat syna nechala, ale jistá jsem si tím teda nebyla, každopádně nepovinné očkování nemáme ani jedno a nic takového ani neplánuju.
Myslím ale, že by nebylo na škodu tady více rozebrat důvody, proč neočkovat vůbec a další podrobnosti k tomu, třeba by to někomu dalšímu pomohlo v rozhodování :wink: . :mavam:

Přesně TO jsem na začátku myslela,nemělo to být žádné rýpání :-)

beri
Stálice 83 příspěvků 04.12.10 14:40

Jen se zeptám - ono je možné vynechat i povinné očkování? To mě docela šokovalo. Měla jsem za to, že povinné očkování je prostě povinné :nevim:

Jajulka
Závislačka 3353 příspěvků 04.12.10 15:00

Beri, možné to je, jen to doktoři neradi vidí…

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 04.12.10 15:06

Zadavatelko. Tvé děti ještě asi neprodělaly černý kašel,nebo jsi neumírala děsem,jestli přežijí meningokokovou nákazu,nebo že třeba můžou být po klíštové encefalitidě poškozené. Nemluvě o tom,kolik je tu přistěhovalců,ta­ková tubera taky není k zahození…
Ale budiž.

Lena F.  04.12.10 15:22

Christy, sorry! :kytka:
Informace mám hlávně s www.rozalio.cz. To co jsem měla odjinud stejně jsem na rozalio později našla (omlouvam se za pravopís, jsem cizinka :wink: )
Rozhodujicí pro mně byl film Anity Petek Očkování (odkáz na rozalio).
Byla jsem taky na přednášce Očkování zkáza nebo spása Ludmily Sedlákove. Doporučují všem kdo hledaji.
A školku neřeším. Mám přátele, ktere to sdíli a respektují. Navštěvujeme se. Taky mateřské centrum.
Paní doktorce jsem podepsala revers a níc se neděje.Zatim žádný „bubak“ nas nenavštívil. :palec:

Příspěvek upraven 14.12.10 v 17:48

Anonymní  04.12.10 15:24

je pravda že manžel jako cizinec taky očkování nemá možná tak jedno dvě po narození jinak nic…a ničím netrpí… :nevim: těžko říct jestli to je dobré či ne… :nevim:

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 04.12.10 15:29

Anonymní, ty sis asi nepřečetla celý dotaz, že…

Zakladatelko, syn očkovaný byl (vše povinné, nic navíc). TBC měl až ve 14 dnech a pak vše dle kalendáře.

Dcera nebyla očkovaná na TBC v porodnici. Šla jsem s ní v zákonném termínu (v 5 týdnech) na očkování a sama dr. mi to tam nedoporučila! Pak absolvovala hexavakcínu (nevěděla jsem, jak se tomu vyhnout) a měla podle mě neurologické následky. Léčili jsme se různě „okultně“ :lol: , je v pořádku. Čeká ji Priorix nebo jak se to jmenuje, měla jít na podzim (odloženo neurologem), ale byla nemocná, tak to asi odložím na jaro. TBC bude mít až po tomto povinném očkování (plánovaně měla jít ve 2 letech, ale to nestihne).

Základem pro tebe by asi bylo najít si pediatra, s nímž bude řeč. Hodně diskusí na toto téma bylo svého času na rodině. Já už si ty podrobnosti, jak to holky odmítaly a čím argumentovaly vůči úřadům, nepamatuji.

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 04.12.10 15:30

Myslela jsem 1. anonymní.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 8550 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Kratina senátorem? Už se na to nemůžu dívat, přímá volba prezidenta je blbost

Nezávislý kandidát do Senátu s podporou ODS na Praze 2 není ani politik, ani... číst dále >

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama