Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Fotoalbum tématu (329) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
asha
Nadpozemská drbna 29620 příspěvků 09.03.12 14:49
eLena F píše:
alifie píše:
eLena F píše:
A když už jsme u organizačních připomínek :oops: mohli by jsme se obejít bez tich dloooouhotananaských citací? :oops:
Nevím, nevím, promazávat citace, je skoro tak složité, jak nastudovat info o očkování. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stačí zacitovat asi takto

Amber
Nevím, nevím, promazávat citace, je skoro tak složité, jak nastudovat info o očkování. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tu větu na kterou reaguješ, ale je to jen návrh 8)

No tak takhle prave ne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jeee ale to jsme uplne mimo tema, dostanem cocku, jen pockejte. Ja radsi mizim :mrgreen:

lisacek
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 09.03.12 14:50

doc. MUDr. Rastislav Maďar, PhD. o prof. RNDr. Anne Struneckej, DrSc. & prof. Strunecká o doc. Maďarovi

Viac tu: http://www.slobodavockovani.sk/…oc-madarovi/

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
alifie
Extra třída :D 13948 příspěvků 09.03.12 14:53

Proč je tam tučně Amber? Tam mám být já, neobírej mě o slávu. :mrgreen:

eLena F píše:

Amber
Nevím, nevím, promazávat citace, je skoro tak složité, jak nastudovat info o očkování. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

eLena F
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 09.03.12 14:54

Příspěvek upraven 20.03.12 v 19:35

asha
Nadpozemská drbna 29620 příspěvků 09.03.12 14:54
alifie píše:
Proč je tam tučně Amber? Tam mám být já, neobírej mě o slávu. :mrgreen:
eLena F píše:

Amber

No a tady to vidite samy :mrgreen: Pak ze to neni slozity :mrgreen:

eLena F
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 09.03.12 14:55

Příspěvek upraven 20.03.12 v 23:09

asha
Nadpozemská drbna 29620 příspěvků 09.03.12 14:55
eLena F píše:
lisacek píše:
doc. MUDr. Rastislav Maďar, PhD. o prof. RNDr. Anne Struneckej, DrSc. & prof. Strunecká o doc. Maďarovi

:pankac: Takže to je veřejná informace!

Jsem zvedava, jak se to bude vyvijet.

eLena F
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 09.03.12 14:57

Příspěvek upraven 20.03.12 v 23:09

Romas
Stálice 95 příspěvků 09.03.12 14:57

No a já tady nebyla 4 hodiny a taky jsem zas v háji. :mrgreen: Jinak mimo očko, v 19 dcera/ ano jsem husákovo dítě :mrgreen: / všechny příznaky meningokoka, byla i na zábavě, horečky 40 nesrazitelný atd. hnala jsem s ní na pohotovost do nemocnice, tam ji doktorka prohlédla, volala na dětské- ještě tam do 19 patřila. A když se ji primář ptal zda má přiznaky na meningokoka, tak jen prohlásila já nevím, já si to ze školy nepamatuju. Sestra i já jsem koukaly jak blázni a jen řekly ,ano má příznaky. Tak hned na dětský na mozkomíšní mok a odběry.Já ještě ve dveřích říkám větu,naštěstí modřiny nemá nikde a ona na to když jsou modřiny, to je ještě času, no to právě není to už odcházej orgány. Takže jako zážitky, někdy i zajímavý. A pak mě docela zarazilo v diskuzi, právě o těch porodech doma, je tam jedna mamina s postiženým dítětem při porodu v nemocnici a ta psala, že kolik dětí s nima jezdí do lázní, postižených po nesprávně vedených porodech v nemocnici. Že ona už si dlouho netroufne tvrdit porod v nemocnici jediný správný, doma jediný špatný.

Metamorphosis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.12 15:08
eLena F píše:
alifie píše:
eLena F píše:
A když už jsme u organizačních připomínek :oops: mohli by jsme se obejít bez tich dloooouhotananaských citací? :oops:
Nevím, nevím, promazávat citace, je skoro tak složité, jak nastudovat info o očkování. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stačí zacitovat asi takto

Amber

Tu větu na kterou reaguješ, ale je to jen návrh 8)

Akorát je pak dobré napsat správně autora citace a neplést si Amber_1977 s alifie :mrgreen: :jazyk:

eLena F
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 09.03.12 15:09

Příspěvek upraven 20.03.12 v 23:08

alifie
Extra třída :D 13948 příspěvků 09.03.12 15:12
asha píše:
No a tady to vidite samy :mrgreen: Pak ze to neni slozity :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Metamorphosis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.12 15:15

Romas, mám úžasný zážitek z víkendového pobytu v naší nemocnici v těhu, kdy jsem jeden den s prominutím blila jak alík a byla donucena zajít si na pohotovost - tím zážitkem bavím své známé, pro vás z něj vytrhnu jednu jedinou větu:
Byla jsem na pohotovosti svědkem toho, jak tamější doktor konzultoval s policejní eskortou přivedeným člověkem s 2,3 promile alk. v krvi, který škrtil svoji manželku, zda se chce nechat do rána zavřít na záchytce do nějaké klece, když pak za to bude muset zaplatit 4 tisíce.. A následně si sehnal číslo na jeho manželku, které navrhl to samé a ptal se jí, zda to s manželem opravdu bylo tak zlé, že komunikuje a nezdá se mu agresivní pod vlivem.. :mrgreen: :zed:
To není sranda, to jsem tam tenkrát (mimo jiné) opravdu zažila..

Evulina
Neúnavná pisatelka 17776 příspěvků 09.03.12 15:40
Chodítko nemáme, nekouříme, sedí sama :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
peggy.sl píše:
Amber_1977 píše:
alifie, asho, tak z tohohle úhlu pohledu to asi má svůj význam 8) Tak
co se teď jít rozhádat třeba o náboženství, nebo o porodech doma? Asha pak možná zvládne zadat dvoutisící příspěvek :mrgreen: :andel:
Hádacích témat je jako máku…chodítka, kouření, posazování.. :mrgreen:
Evulina
Neúnavná pisatelka 17776 příspěvků 09.03.12 15:41
Fíha, už je to otištěné na slobodě :palec:
lisacek píše:

Stránka:  « Předchozí 1 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 8851 Další »
Váš příspěvek
Reklama