Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Napsat příspěvek
5529
2.4.12 20:18
@peggy.sl píše:
Neboj se vlka nic…právo je na tvé straně. Ať si doktorka pindá co chce. :mrgreen:
Peggy
diky :hug: :*

jeste mi rekla, moudra mudr., ze kdyz se maly o neco skrabne, tak umre 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
2.4.12 20:20
@leros33 píše:
Peggy
diky :hug: :*jeste mi rekla, moudra mudr., ze kdyz se maly o neco skrabne, tak umre 8o

No to umře určitě!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ty jo to je neskutečnej hnus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5529
2.4.12 20:22

ja jsem v ockovani novacek, takze porad nevim poradne pro a ty proti

co mi vadi, ze se nemuzeme svobodne rozhodnout :(

holky, ti doktori, Hypokratova prisaha (doufam, ze jsem to napsala dobre), jim asi nic nerika

prijde mi, ze nas berou „jako kus“

Peggy
a tebe nestrasili socialkou a skolkou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5529
2.4.12 20:23
@peggy.sl píše:
No to umře určitě!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ty jo to je neskutečnej hnus.

„ta pude“ :pankac: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5529
2.4.12 20:24

.....pujde ;)
holky, omlouvam se, nemam ceskou klavesnici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9614
2.4.12 20:26
@leros33 píše:

holky, ti doktori, Hypokratova prisaha (doufam, ze jsem to napsala dobre), jim asi nic nerika

Peggy

No v dnešní době se už ale Hippokratova přísaha neskládá, možná v některých zemích, u nás ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5529
2.4.12 20:29
@tripetri píše:
No v dnešní době se už ale Hippokratova přísaha neskládá, možná v některých zemích, u nás ne :)

sakra, to jsem se asi spletla :think:

doktori nam vraceji zdravi anebo jak pravi pan Mudr. Jan Hnizdil, jak vyrobit pacienta ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
2.4.12 20:30
@leros33 píše:

Peggy

No jasně, že mně strašili! Se sociálkou jsme doktorce řekli, že jestli to udělá, tak na ní podáme žalobu za vyzrazení lékařského tajemství. Se školkou to byla taky sranda. Sestra na nás vyjela, že nebudu moct chodit do práce, protože mi děti nevezmou do školky. Tak jí manžel utřel, že jsem se nevdávala proto, abych chodila do práce, ale kvůli tomu aby se o mně manžel staral a já se mohla válet doma! :mrgreen: :mrgreen:
To byla trochu recese, ale sestře sklaplo. Potom jí ještě řekl, že jí jako sestře nepřísluší do daného tématu zasahovat, že od toho je tam lékařka a to byla totální konečná a hledali jsme novou doktorku. :mrgreen:
Jinak já podnikám, takže školku nepotřebujeme, můžu si pracovní dobu zařídit podle svých potřeb. A kdybych to ani tak nezvládala, tak zaplaťbůh nás manžel v pohodě uživí a já opravdu můžu doma válet šunky a klidně si doma i holky učit sama - až ty chytrý hlavy vymyslí, že neočkovaný děti nebudou chtít ani do školy.
Prostě není nic a nikdo kdo by mně donutil očkovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
2.4.12 20:32

je dobre ze si napsala, oni si mysli ze jsme uplny kreteni ze jim to verime ci pisou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mozba to je redakce sedesatniku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

@Evulina píše:
A ty víš - že by to nevydýchali? Možná by konečně začli přemýšlet, protože si myslím, že těmto časopisům rodiče hodně věří. A začli by se třeba ptát pediatra, jak to tedy je. Mě naopak tím víc, čím větší propagandou tyhle časáky jsou, láká tam psát a „prudit“ aby si nemysleli, že nás lehce zblbnou…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5529
2.4.12 20:38
@peggy.sl píše:
No jasně, že mně strašili! Se sociálkou jsme doktorce řekli, že jestli to udělá, tak na ní podáme žalobu za vyzrazení lékařského tajemství. Se školkou to byla taky sranda. Sestra na nás vyjela, že nebudu moct chodit do práce, protože mi děti nevezmou do školky. Tak jí manžel utřel, že jsem se nevdávala proto, abych chodila do práce, ale kvůli tomu aby se o mně manžel staral a já se mohla válet doma! :mrgreen: :mrgreen:
To byla trochu recese, ale sestře sklaplo. Potom jí ještě řekl, že jí jako sestře nepřísluší do daného tématu zasahovat, že od toho je tam lékařka a to byla totální konečná a hledali jsme novou doktorku. :mrgreen:
Jinak já podnikám, takže školku nepotřebujeme, můžu si pracovní dobu zařídit podle svých potřeb. A kdybych to ani tak nezvládala, tak zaplaťbůh nás manžel v pohodě uživí a já opravdu můžu doma válet šunky a klidně si doma i holky učit sama - až ty chytrý hlavy vymyslí, že neočkovaný děti nebudou chtít ani do školy.
PEGGY :palec: :potlesk:
kde je ten smajlik, ktery smeka klobouk :mrgreen: :P

super, ze mas manzela :palec:

my jsme s malym sami (nestezuji si, vybrala jsem si to svobodne, takze zadne stezovani ;) )
i kdyz ty pripominky treba pani ucitelky ze skolky (vim, ze to sem nepatri),
kdyz maly behal po zahrade, pry je moc zivy, jasne, lepsi je, aby je nasli, kam je postavi, protoze s tim neni zadna prace :mrgreen:
a pani ucitelka, no, vy jste na to sama
to bych ji........nebudu sprosta

to jako samozivitelka je menecenna :cert:

dostavam se k tomu, ze je fajn, ze mas manzela, ktery se te zastane :palec:

ja si prave nemuzu dovolit byt doma (praci hledam), protoze bez skolky jak :think:
a mne jeste mudr. rekla, ze mi ho nevezmou ani do skoly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
2.4.12 21:04
@leros33 píše:
PEGGY :palec: :potlesk:
kde je ten smajlik, ktery smeka klobouk :mrgreen: :P

super, ze mas manzela :palec:

my jsme s malym sami (nestezuji si, vybrala jsem si to svobodne, takze zadne stezovani ;) )
i kdyz ty pripominky treba pani ucitelky ze skolky (vim, ze to sem nepatri),
kdyz maly behal po zahrade, pry je moc zivy, jasne, lepsi je, aby je nasli, kam je postavi, protoze s tim neni zadna prace :mrgreen:
a pani ucitelka, no, vy jste na to sama
to bych ji........nebudu sprosta

to jako samozivitelka je menecenna :cert:

dostavam se k tomu, ze je fajn, ze mas manzela, ktery se te zastane :palec:

ja si prave nemuzu dovolit byt doma (praci hledam), protoze bez skolky jak :think:
a mne jeste mudr. rekla, ze mi ho nevezmou ani do skoly

Tak je to husa!! :mrgreen: Škola je povinná, takže má doktorka smolíka pacholíka… :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17877
2.4.12 21:04

Jenže Bazar není určen v první řadě pro maminky - tam je větší šance. Mám pocit, že sami výrobci či farmaceuti se obracejí mj. i na tyto časopisy určené rodičům, aby tam zatli svoje drápky a protože vědí, že to maminy (i tátové) hromadně čtou, oslovili co nejvíc rodičů a „vnutili“ jim svůj postoj.

JE TO HOLKY VYMÝVÁNÍ MOZKU - systematicky, účelově, se snahou dostat se pod kůži prostřednictvím roztomilých obrázků dětí a milých slov o jejich ochraně.
Běda však vám, když začnete pochybovat a víc se ptát a ještě větší běda, když očkování rovnou odmítnete!!! :cert:
@macinka85 píše:
Holky,ale kdysi jsem tu psala,že v časopise Bazaar nebo jak se to píše:) Byl článek o očkování a vyplývalo z toho to,že si máme dát bacha a zvažovat,že to není zase tak bezpečné. Takže otisknout by se to dalo. Jen ti,co vedou ten časopis musí chtít.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17877
2.4.12 21:06
:potlesk: :potlesk:
@ebekroa píše:
je dobre ze si napsala, oni si mysli ze jsme uplny kreteni ze jim to verime ci pisou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mozba to je redakce sedesatniku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
@peggy.sl píše:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17877
2.4.12 21:08

V předešlém příspěvku měla být jen citace Peggy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3911
2.4.12 21:11

holky tak miminak neprezil… tak snad za tri mesice.. drzte palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu