Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Napsat příspěvek
2036
20.5.12 18:14
@nepřihlášená Kdoule píše:
Definice povinnosti ze zákona jako u nás v USA pokud vím není. Povinnost vyplývá až z toho, že je povinná ta školní docházka, pro kterou je potom povinná ta určitá suma očkování, v každém státě maličko jinak, někde mají dokonce povinné 2× ročně očkování proti chřipce. Ano, výjimky tam existují, ale co mi sestřenice psala, tak hodně tvrdě ověřují, náboženskou například chtějí mít potvrzenou duchovním té které církve - četnost docházek, příslušnost k církvi, případně proč jim ta víra neumožňuje očkování.
O domácí škole nemám tu informaci nijak podloženou, jen právě od sestřenice, která je učitelka a říkala mi, že tam po zavedení právě očkování proti chřipce 2× ročně skokově stoupl počet rodičů s domácí školou, prý se tím ti rodiče nijak netají, že to dělají právě proto, aby dítě nedostávalo tyto vakciny s hliníkem… Je to ale na úrovni osobní info, ne z nějakých statistik.Stejné je to prý i na střední školu, nepřijmou studenta bez všech „povinných“ očkování.

No samozrejme, ale neprijmou ho ani na tu zakladni. Vakciny jsou ‚mandatory‘. Teprve kdyz se o to clovek zajima, zjisti, ze existuji legalni vyjimky, ktere muzou nebo nemusi byt vypsane [vetsinou malinkymi pismeny] na prijimacim papiru, kam se potvrzuje i zdravotni stav. Neni vubec vyjimkou, ze musi rodic sam upozornit skolu na to, ze tyto legalni vyjimky existuji. Stejne tak lekari/zdravotni sestry radi argumentuji tim, ze „ale kdyz nebudete ockovat, vase dite nesmi do skoly“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
karen10
20.5.12 20:44
@Jankap píše:
@karen10 , počítač už v pořádku?

Janko, jo jo, spravili ho rychle a je to snad v lepším stavu, než když jsem ho kupovala. 8) Jsem ráda, emimino mi chybělo. :) :oops:
Zuby se uklidnily, homeopatika jsem si musela vzít celkem dvakrát a od té doby je to celkem ok. V týdnu už jdu konečně na tu parodontologii, tak se musím vyptat, zda se s tím dá něco dělat. Doufám, že jo. Ještě jednou ti děkuji za tvoji pomoc a veřejně ti posílám pochvalu, jak jsi perfektně napoprvé odhadla správný lék! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
5137
20.5.12 21:53

@karen10 , to mě těší!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mmonica
21.5.12 07:56
  • Nahlásit
  • Citovat
3419
21.5.12 09:18

Umím anglicky spíš víc koukat :oops: ;)
Píšou tam něco zásadního? Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
21.5.12 10:07
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14123
21.5.12 11:42
@Hellísek píše:
Umím anglicky spíš víc koukat :oops: ;)
Píšou tam něco zásadního? Díky :kytka:

Trvalo 17 let než soud uznal, že mimino bylo permanentně neurologicky poškozeno vakcínou - po 17 letech dostali rodiče 3 milióny euro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3419
21.5.12 11:43

@alifie
děkuji za překlad :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1661
21.5.12 14:29

Když to tak čtu, tak už bych se ani nedivila, kdyby se za nežádoucí účinek brala jen jistá smrt hned po píchnutí vakcíny přímo v ordinaci, cokoliv jiného mimo ordinaci už nikdy nikdo (doktor, stát, farmaceutická firma) s očkováním nebude spojovat natož přiznávat… :think: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucrezia2
21.5.12 15:33

tak zítra nás čeká první infanrix, tak jsem zvědavá, doufám, že to ustojíme bez nějakých reakcí, imunotesty má v pořádku…

• Nahlásit
  • Citovat
20555
21.5.12 15:40
@Lucrezia2 píše:
tak zítra nás čeká první infanrix, tak jsem zvědavá, doufám, že to ustojíme bez nějakých reakcí, imunotesty má v pořádku…

Nespala bych celou noc a ráno bych tam cinkla, že máme teplůtku.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bojím..bojím..
Držím palce ať je všechno O.K. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucrezia2
21.5.12 15:44
@peggy.sl píše:
Nespala bych celou noc a ráno bych tam cinkla, že máme teplůtku.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bojím..bojím..
Držím palce ať je všechno O.K. :mavam:

no hele, ani nevíš, jak k tomu mám blízko, tak přestaň, nebo to tak dopadne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
20555
21.5.12 15:49
@Lucrezia2 píše:
no hele, ani nevíš, jak k tomu mám blízko, tak přestaň, nebo to tak dopadne :mrgreen:

Mně na tom nejvíc děsí to, že to nejde nikdy vzít zpět..že se to prostě pustí do krve a děj se vůle boží..To není nic pro mé slabé nervy.. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucrezia2
21.5.12 16:22
@peggy.sl píše:
Mně na tom nejvíc děsí to, že to nejde nikdy vzít zpět..že se to prostě pustí do krve a děj se vůle boží..To není nic pro mé slabé nervy.. :mrgreen: :mrgreen:

ty máš naočkovanou jen tu zpropadenou TBC?

• Nahlásit
  • Citovat
20555
21.5.12 16:24
@Lucrezia2 píše:
ty máš naočkovanou jen tu zpropadenou TBC?

Jo jo..jenom tenhle humus… :D
A tím jsme to ukončili..Doktorka už pochopila, že opravdu už nic nebude, takže ani starší holky nenutí na přeočkování…úleva obrovská.. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama