Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Fotoalbum tématu (329) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Hellísek
Závislačka 3419 příspěvků 23.05.12 12:27

http://www.zvedavec.org/…pertamin.htm

sice dlouhé, ale velice zajímavé.

lisacek
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 23.05.12 13:28

Když vakcíny neúčinkují, doktoři přejmenují nemoci

Viac tu: http://www.slobodavockovani.sk/…nuji-nemoci/

mmonica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.12 13:35

myslite,ze neockovani muze byt duvodem neprijeti ditete do vyberove skoly,kde je naval?me se to nezda ,ale jedna maminka to ted resi na facebooku,ze by ji ho nemuseli prijmout,co myslite ?

peggy.sl
Generální žvanilka 20555 příspěvků 23.05.12 13:40
@lisacek píše:
Když vakcíny neúčinkují, doktoři přejmenují nemociViac tu: http://www.slobodavockovani.sk/…nuji-nemoci/

Takhle nějak si to představuji taky… :pankac: :pankac:

pavcik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.12 14:25

vážení, přišlo mi pozvání na datum 18. 6. na přeočkování v pěti letech pro syna matěje na infanrix /vakcina proti difterii, tetanu a pertusi acelulární, absorbováno na hydroxid hlinitý, dále obsahuje polysorbát 80, formaldehyd, chlorid sodný/.
přestože mám děti doposud očkovaný, v poslední době jsem toho slyšela tolik, že se začínám bát. ostatně po posledním očkování se matýskovi rozjel atopický ekzem, který jsem více jak rok s léčitelem likvidovala, bohužel, samozřejmě, nemám od doktorů nijak potvrzeno, že to byla reakce na očkování… nemám vůbec žádné pochybnosti. vím naprosto jistě, že mé dítě očkování nepotřebuje a že mu to nemůže přinést nic dobrého.
přemýšlela jsem o tom, jak to obejít, aby to ale nijak nepoškodilo jeho (matějovu) možnost nastoupit do výběrové školy, kde má ségru (přece nebudu vodit každý dítě jinam, navíc na ni má, tak proč ho tam nedat, nicméně je tam nátřesk a neočkovanost dítěte může být důvod ho nepřijmout/ či se do budoucna účastnit táborů a škol v přírodě.
uvažovala jsem o nějaké kontrole u imunologa, který by mi ho zkontroloval a třeba možná zjistil, že je buď proti nákaze imunní, že má dost protilátek a proto nepotřebuje být přeočkován, nebo má třeba trvalou kontraindikaci proti očkování… pokud někdo znáte nějakého imunologa či jiného odborníka (v Praze), na kterého bych se mohla obrátit, prosím, napište mi kontakt. budu vděčná také za všechny odkazy na webovky ohledně očkování, názvy knih o očkování a různé jiné vyzkoušené fígle, jak si poradit s lékaři a očkováním a podobně. děkuji.

alifie
Extra třída :D 13948 příspěvků 23.05.12 14:30
@mmonica píše:
myslite,ze neockovani muze byt duvodem neprijeti ditete do vyberove skoly,kde je naval?me se to nezda ,ale jedna maminka to ted resi na facebooku,ze by ji ho nemuseli prijmout,co myslite ?

Jestli jde o základku, tak určitě ne - u zápisu se nikdo neptá, jestli je dítě naočkované. Ale ptali se na vážné chroby, které vyžadují léčení a pravidelně podávané léky. (Až škola v přírodě, může být problém - tam vyžadují papír od pediatra, že je dítě očkované nebo že má zdravotní problém, který je kontraindikací pro očkování.)

alifie
Extra třída :D 13948 příspěvků 23.05.12 14:38
@pavcik píše: …nicméně je tam nátřesk a neočkovanost dítěte může být důvod ho nepřijmout

To jste u zápisu jeho sestry dávali papír, že má všechna očkování? Já žasnu. Ale cestu vidím v tom, že se má vakcina proti difterii, tetanu a pertusi naočkovat ve věku pěti až šesti let. V takovém případě bych očkování odložila a doufala, že se za další rok situace nějak vyvrbí v náš prospěch.

Kdoule
Neúnavná pisatelka 15734 příspěvků 23.05.12 16:03
@alifie píše:
To jste u zápisu jeho sestry dávali papír, že má všechna očkování? Já žasnu. Ale cestu vidím v tom, že se má vakcina proti difterii, tetanu a pertusi naočkovat ve věku pěti až šesti let. V takovém případě bych očkování odložila a doufala, že se za další rok situace nějak vyvrbí v náš prospěch.

Já jsem tohle udělala s vakcinou boostrix polio - přeočkování mezi 10-11.rokem. Bohužel se během roku v náš prospěch nevyvrbilo nic :( Mám spíš strach, abychom neslízli do roka a do dne další přeočkování - proti příušnicím, a jelikož monovakcina není, tak hezky Priorix :cert:

Jankap
Kelišová 5129 příspěvků 23.05.12 16:25

@pavcik , protilátky zjistí klidně i dětská dr., v tom problém není. Pokud má protilátky, je to důvod neočkovat. Jestli je má, to je otázka…

pavcik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.12 18:52

no zkusíme to

mother
Ukecaná baba ;) 2483 příspěvků 23.05.12 21:45

proto bude asi lepší kupovat BIO, jinak samozřejmě chápu pointu :pankac:

mother
Ukecaná baba ;) 2483 příspěvků 23.05.12 21:48

DTP je sama o sobě dost diskutabilní vakcína a v AJ příbaláku je jako možný nežádoucí účinek SIDS, snad by to mohlo nějak pomoci…
Najdete ho tady
http://us.gsk.com/…infanrix.pdf
10.strana , oddíl
6.2 Postmarketing Experience
General Disorders and Administration Site Conditions: Fatigue, injection site induration, injection site reaction, Sudden Infant Death Syndrome.

Zajímalo by mě, co na toto pediatr, informují i o takovýchto možných nežádoucích účincích… :nevim: ?

Klára
Závislačka 3408 příspěvků 24.05.12 06:56

Janko prosím,jak bys očkovala/neočkovala ty? Co za nemoce bys dala a co ne? A homeo nepodávat…až podle reakce.
Já teď čtu tu Dobu jedovou 2 a je tam kapitola od nějakého pediatra a ten tam doporučuje téměř vše. Četl jste to již někdo? Docela se divím, že to tam paní Strunecká dala…asi mv rámci vyváženosti :nevim: .

Raven08
Závislačka 4785 příspěvků 24.05.12 10:21

@Klara - ja bohuzel cetla jen Dobu jedovou jednicku. :( Nazor Jany na ocko bude zajimavy, urcite ho prectu. Taky ted momentalne zjistuji vsechny mozne informace o vakcinach, doktorka uz pokazne to ocko znimuje. Meli jsme odklad kvuli nemoci, ted je malemu pet mesicu a kousek.
Drzim palce, at najdes co ptrebujes a rohodnes se spravne, intuice Ti napovi.

alifie
Extra třída :D 13948 příspěvků 24.05.12 11:17
@Kdoule píše:
Já jsem tohle udělala s vakcinou boostrix polio - přeočkování mezi 10-11.rokem. Bohužel se během roku v náš prospěch nevyvrbilo nic :( Mám spíš strach, abychom neslízli do roka a do dne další přeočkování - proti příušnicím, a jelikož monovakcina není, tak hezky Priorix :cert:

To není potěšitelná zpráva. :(

Stránka:  « Předchozí 1 1230 1231 1232 1233 1234 1235 1236 1237 1238 1239 1240 8851 Další »
Váš příspěvek
Reklama