Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Fotoalbum tématu (329) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Karel Babače
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 08.07.12 12:12

Polští představitelé jednomyslně odhlasovali zákon, který v případě určitého příkazu z EU povoluje obejít národní policii a soudy a naopak využít represivní státní složky proti obyvatelstvu. Stačí rozhodnutí pár lidí v EU a lze prý legálně a bez možnosti odporu nuceně naočkovat všechny Poláky:

http://www.slobodavockovani.sk/…ie-v-polsku/

Tato informace mi připadá tak neuvěřitelná, že si myslím, že se snad jedná o hoax, nebo nevhodně pochopený výklad daného nařízení/zákona.
Jinak by to byl počátek útoku proti nám všem :pocitac:
Víme že globalisté vedení Billem Gatesem neskrývají nadšení z plošného očkování jako prostředku na depopulaci obyvatelstva.

verusav
Závislačka 4911 příspěvků 08.07.12 12:39

@Karel Babače - Můj manžel tohle všechno nazývá třetí světovou válkou, už započatou, vedenou ekonomicky… Lidi si myslí, že je všechno ok, ale jsme jen loutky

mother
Ukecaná baba ;) 2483 příspěvků 08.07.12 12:53

@verusav
No, pokud jde o Blilla (jméno změněno záměrně), tak si taky iluze nedělám a spolčovat se bude s jemu podobnými… :poblion:

Karel Babače
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 08.07.12 13:26
@verusav píše:
@Karel Babače - Můj manžel tohle všechno nazývá třetí světovou válkou, už započatou, vedenou ekonomicky… Lidi si myslí, že je všechno ok, ale jsme jen loutky

Nabízí se jedno vysvětlení,
Polsko odmítlo nákup vakcíny proti prasečí chřipce v roce 2009 a také odmítlo plošně očkovat touto vakcínou. Teď už neodmítne. :mrgreen:

(Jinak nezávislá polská vláda, která odmítla toto očkování zahynula posléze spolu s Kaczynským při pádu letadla :think: :think: )

mother
Ukecaná baba ;) 2483 příspěvků 08.07.12 13:29
Petice proti tomu:
http://www.avaaz.org/…nd_elswhere/

@Karel Babače píše:
Polští představitelé jednomyslně odhlasovali zákon, který v případě určitého příkazu z EU povoluje obejít národní policii a soudy a naopak využít represivní státní složky proti obyvatelstvu. Stačí rozhodnutí pár lidí v EU a lze prý legálně a bez možnosti odporu nuceně naočkovat všechny Poláky:

Tato informace mi připadá tak neuvěřitelná, že si myslím, že se snad jedná o hoax, nebo nevhodně pochopený výklad daného nařízení/zákona.
Víme že globalisté vedení Billem Gatesem neskrývají nadšení z plošného očkování jako prostředku na depopulaci obyvatelstva.
carpet
Kecalka 229 příspěvků 08.07.12 14:04

Už to sdílím na FB… to je fakt hnus :poblion:

A tady k tomu nezvratně spějeme taky…začne to pokutama a kde to skončí??

Je mi z toho fakt blbě :,(

mother
Ukecaná baba ;) 2483 příspěvků 08.07.12 14:05

Asi emigrací…

@carpet píše:
Už to sdílím na FB… to je fakt hnus :poblion:

A tady k tomu nezvratně spějeme taky…začne to pokutama a kde to skončí??

Je mi z toho fakt blbě :,(
carpet
Kecalka 229 příspěvků 08.07.12 14:07

@mother a bude kam?? Však v rámci globalizace… a EU může všechno :poblion:

mother
Ukecaná baba ;) 2483 příspěvků 08.07.12 14:32

@carpet
Netrapme se dopředu, užívejme okamžiku a buďme rádi za to co máme, proč to řešit dneska, když mě zítra třeba srazí motorkář…
Snad by se případně proti navrhovaným novelám dalo protestovat, však ta novela zákona o ochr. veřejného zdraví taky neprošla s tak děsivým zněním jak to vypadalo (alespoň zatím nevím od té doby o nikom násilně naočkovaném a na nás taky nic takového nikdo nezkoušel).
Hlavu vzhůru… :hug:

karen10
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.12 14:40
@Jankap píše:
@Evulina,
mail jsem napsala, ale má na webu dovolenou do 27.7.Diskuse připravena tady:
https://www.emimino.cz/…ovani-115053

Právě sama procházím vakcinační detoxikací, rozhodla jsem se už dříve, že to vyzkouším. Nechci sem psát moc konkrétně, protože přece jen je to otevřená diskuze, ale dám pak vědět, jaký to mělo/nemělo úspěch. Podrobnosti kdyžtak můžu napsat do SZ.

Evulina
Neúnavná pisatelka 17776 příspěvků 08.07.12 14:51

Z dnešního mailu od paní dr. Elekové - ohledně tetanu (ptala jsem se jí, jak se bránit a zda je k dezinfekci ran bezpečné používat kysličník):

Dobrý den,
je rozdíl. jestli si peroxid nalijete na ránu nebo ho vypijete. S tou rakovinou je to ale naopak, používá se k léčbě, ve formě chlorné sloučeniny, chlorine dioxide (český název mi vypadl, je to Cl2O). Rakovinové buňky kyslík nerady.
Ale to je mimo téma. Peroxid je nejbezpečnější a nejúčinnější dezinfekce.
A nejlepší imunizací je nechat dítě se pohrabat v kobylincích a možná i ochutnat. Nežertuji. Četla jste ten článek o tetanu na rizikaoskovania. sk? Zmiňují tam rozšířenou přirozenou imunitu, tj. existující protilátky u lidí, kteří nebyli očkováni.
vypadá to, že když se s tou bakterií potkáte přirozeně - tj. ústy, můžete získat imunitu. Když se s ní potkáte ve formě rány, imunitu nezísktáte. Tento rozdíl ve výsledku kontaktu s touže bakterií, kdy rozdíl je jen v cestě vstupu do těla, velmi zpochybňuje ideu očkování - je to vlastně totéž, obejdete slizniční bariéru, jen vyrobíte protilátky, ale imunitu nezísktáte-
Koneckonců, vždy lze očkovat v případě zranění. i když podle svých vědomostí bych měla problém i s tím, vzhledem k tomu, že po očkování klesá aktivita T buněk, tj. protiinfekční imunita.
Riziko je skutečně mizivé, to má vaše dítě větší šanci, že ho zabije blesk nebo umře při autonehodě. Nevlezete snad kvůli tomu do auta?
Rána, která krvácí, není z hlediska tetanu nebezpečná. Chce to nechat krvácet, třeba tomu i trochu napomoct, důkladně umýt, očistit od nečistot a polít kysličníkem. Když šumí, je to ok.
zdravím
E.

peggy.sl
Generální žvanilka 20555 příspěvků 08.07.12 14:53
@Evulina píše:
Z dnešního mailu od paní dr. Elekové - ohledně tetanu (ptala jsem se jí, jak se bránit a zda je k dezinfekci ran bezpečné používat kysličník):Dobrý den,
je rozdíl. jestli si peroxid nalijete na ránu nebo ho vypijete. S tou rakovinou je to ale naopak, používá se k léčbě, ve formě chlorné sloučeniny, chlorine dioxide (český název mi vypadl, je to Cl2O). Rakovinové buňky kyslík nerady.
Ale to je mimo téma. Peroxid je nejbezpečnější a nejúčinnější dezinfekce.
A nejlepší imunizací je nechat dítě se pohrabat v kobylincích a možná i ochutnat. Nežertuji. Četla jste ten článek o tetanu na rizikaoskovania. sk? Zmiňují tam rozšířenou přirozenou imunitu, tj. existující protilátky u lidí, kteří nebyli očkováni.
vypadá to, že když se s tou bakterií potkáte přirozeně - tj. ústy, můžete získat imunitu. Když se s ní potkáte ve formě rány, imunitu nezísktáte. Tento rozdíl ve výsledku kontaktu s touže bakterií, kdy rozdíl je jen v cestě vstupu do těla, velmi zpochybňuje ideu očkování - je to vlastně totéž, obejdete slizniční bariéru, jen vyrobíte protilátky, ale imunitu nezísktáte-
Koneckonců, vždy lze očkovat v případě zranění. i když podle svých vědomostí bych měla problém i s tím, vzhledem k tomu, že po očkování klesá aktivita T buněk, tj. protiinfekční imunita.
Riziko je skutečně mizivé, to má vaše dítě větší šanci, že ho zabije blesk nebo umře při autonehodě. Nevlezete snad kvůli tomu do auta?
Rána, která krvácí, není z hlediska tetanu nebezpečná. Chce to nechat krvácet, třeba tomu i trochu napomoct, důkladně umýt, očistit od nečistot a polít kysličníkem. Když šumí, je to ok.
zdravím
E.

Evi…
a ted v tom máš hokej ještě větší, že joo?? :mrgreen:

Takže jak se rozhodneš?? :think: :lol:

Evulina
Neúnavná pisatelka 17776 příspěvků 08.07.12 14:53
Hele to je snad nějaký překroucený výklad ne??? To přece není možný!!! 8o
8o 8o 8o 8o 8o
@Karel Babače píše:

@karen10 píše:
Právě sama procházím vakcinační detoxikací, rozhodla jsem se už dříve, že to vyzkouším. Nechci sem psát moc konkrétně, protože přece jen je to otevřená diskuze, ale dám pak vědět, jaký to mělo/nemělo úspěch. Podrobnosti kdyžtak můžu napsat do SZ.
Evulina
Neúnavná pisatelka 17776 příspěvků 08.07.12 14:55
Já v tom Peggy právě hokej mít přestávám. Skládám si to v hlavě jako puzzle a docela to zapadá. Je 8. 7. a už mám pocit, že tuším dopředu, jak se rozhodnu, můžeš hádat! :mrgreen:
@peggy.sl píše:
Evi…
a ted v tom máš hokej ještě větší, že joo?? :mrgreen:Takže jak se rozhodneš?? :think: :lol:
Evulina
Neúnavná pisatelka 17776 příspěvků 08.07.12 14:55
Karen, uvítám pak tvoje zkušenosti na SZ, až ten detox dokončíš. Díky :kytka:
@karen10 píše:
Právě sama procházím vakcinační detoxikací, rozhodla jsem se už dříve, že to vyzkouším. Nechci sem psát moc konkrétně, protože přece jen je to otevřená diskuze, ale dám pak vědět, jaký to mělo/nemělo úspěch. Podrobnosti kdyžtak můžu napsat do SZ.
Stránka:  « Předchozí 1 1517 1518 1519 1520 1521 1522 1523 1524 1525 1526 1527 8851 Další »
Váš příspěvek
Reklama