Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Fotoalbum tématu (329) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
paola white
Extra třída :D 12747 příspěvků 03.08.12 08:44
@jitojit píše:
@Karel Babače jsem zvedava jestli treba prijdou i smotyli chripkou..a budou tvrdiz ze ji prenasi belasci :-) a mandelinka branborová…bdw videli ste tento rok jiz nekdo motyla vevolne prirode???

viděla včera mě napadl v lese :D

jitojit
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 03.08.12 09:03

Tak toteda musim rici, ze vam trosku zavidim :-) ty motyli :-) ja jsem snad zadneho jestenevidela.. jak rada vzpominam na ty housenky co babicce vsechno oziraly a ona docela „zurila“ :-)

doufam ze ne taky brza nejaky „napadne“ :-) :dance: :dance: :dance: :dance:

Evulina
Neúnavná pisatelka 17773 příspěvků 03.08.12 10:41

Vpravo nové články: http://www.slobodavockovani.sk/

Metamorphosis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.12 10:47
@jitojit píše:
jaka fligna se spetkou soli na oslazeni?? :-)
dekuji

Když do sladkého přidáš špetku soli (třeba do melounu, do sladké kaše, do kompotu…), tak ta sůl zvýrazní sladkost - bude to paradoxně sladší..

Metamorphosis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.12 10:50

Mimochodem - konečně se mi podařilo stáhnout obě knihy k dětským homeopatickým typům - kdo je chcete, napište mi na talvez@centrum.cz a do nadpisu zprávy uveďte nějak výrazně DĚTSKÉ HOMEOPATICKÉ TYPY, dál už nemusíte do zprávy psát nic, pošlu přílohou..

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 03.08.12 11:39
@Karel Babače píše:
Neviděli, vychcípali přece při té pandemii motýlí chřipky :(

Ano, několik

Evulina
Neúnavná pisatelka 17773 příspěvků 03.08.12 11:53

…„. Na to som namietol, že rovnako tak aj thiomersal sa používa pri výrobe niektorých vakcín a v menších množstvách sa vyskytuje aj v niektorých vakcínach, ktoré by mali byť podľa údajov výrobcu bez ortuti, konkrétne v u nás hojne používanej vakcíne Infanrix Hexa, ako zistila istá austrálska štúdia“

Viac tu: http://www.slobodavockovani.sk/…-mph-3-cast/

Dobrý no, takže „trošky“ rtuti jsou tedy i ve vakcínách, kde to ofic. uvedeno není, chjo chjo :cert:

Jankap
Kelišová 5129 příspěvků 03.08.12 12:17
@Amber_1977 píše:
Mimochodem - konečně se mi podařilo stáhnout obě knihy k dětským homeopatickým typům - kdo je chcete, napište mi na talvez@centrum.cz a do nadpisu zprávy uveďte nějak výrazně DĚTSKÉ HOMEOPATICKÉ TYPY, dál už nemusíte do zprávy psát nic, pošlu přílohou..

Odmítlo mi to adresu.

:
Address rejected. (in reply to RCPT TO command)

Metamorphosis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.12 12:18

Tak prosím vás, poštovní schránku mi asi zrušili, takže se mi tam nedopíšete, a e-mailem mohu poslat pouze jednu z knih.. Takže jsem je zkomprimovala a dávám na ulozto.cz - až to tam bude, napíšu vám, jak se soubor jmenuje..

Metamorphosis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.12 12:43

Takže, soubor se jmenuje DHT.rar a je na adrese:
http://www.ulozto.cz/xMkHapX/dht-rar

verusav
Závislačka 4911 příspěvků 03.08.12 12:50
@jitojit píše:
@Karel Babače jsem zvedava jestli treba prijdou i smotyli chripkou..a budou tvrdiz ze ji prenasi belasci :-) a mandelinka branborová…bdw videli ste tento rok jiz nekdo motyla vevolne prirode???

Viděla jsem jich dost a dokonce jednoho, co ani neznám, byl obrovský a barevný :-)

Hellísek
Závislačka 3419 příspěvků 03.08.12 12:54

Ahoj holky :kytka:
dlouho jsem tu nebyla, stěhujeme se, makáme na baráku, tak maáme práce až nad hlavu.
Tchán leží s klíšťovou encefalitidou na infekčním. Nejdřív to s ním vypadalo zle a obzvlášť po vysazení ATB, nicméně se naštěstí jeho stav začal postupně zlepšovat, ale stále to zdaleka není on. Doufáme, že následky budou co nejmenší. Známej skončil po klíšťovce v Kladrubech, učil se strašně dlouho chodit, ale nakonec se naučil. Druhej známej skončil na antidepresivech, též po klíšťovce.
Včera byl manžel se poprvé na tchána podívat, říkal, že je to úplně jinej člověk. Tchán mu říkal, ať si určitě u pediatričky zařídíme očkování pro děti na klíšťovku (oni samozřejmě zatím o našdem postoji k očkování neví).
docela se obávám reakcí a vysvětlování, proč děti očkovat nechci, bude těžké to obhajovat člověku, který si nemocí prochází :|
Já vím, je to naše věc, naše děti, ale znáte to, asi to nebude jen tak :|
Teď v pondělí jdu s malou na 8 měsíční, budu tam opět s Dr. řešit tu „odloženou“ třetí Hexu, kterou už samozřejmě nechci dál očkovat, takže opět řešení. Jsem s toho taky trochu nervózní, ale zvládnu to, budu muset ;)
A jak vy? Snad vše v pořádku, ani vás už nestíhám dočítat, jste stašně ukecané 8) :mrgreen:

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 03.08.12 12:58

@Amber_1977
jo, jo, nebralo to adresu ani na to předešlé centrum :|

Evulina
Neúnavná pisatelka 17773 příspěvků 03.08.12 13:03

Ahoj Hellísku, moc tě zdravíme :mavam: :mavam: :mavam:.
Víš nějaké podrobnosti o tom, co předcházelo u oněch lidí klíšťovce? Měli klíště dlouho nebo byli vystaveni sluníčku?
Mám totiž za to, že to jsou hlavní faktory rozvoje klíšťovky - dlouze ponechané klíště v kůži a sluneční záření k tomu…

Držím palce na prohlídku, určitě to ustojíš :hug: :hug: :hug:

verusav
Závislačka 4911 příspěvků 03.08.12 13:16

@Hellísek - ahojík, to je mi líto s tchánem, docela chápu tvoje pocity, myslím, že si tím vlastně procházíme skoro všechny, často to okolí nechápe a vysvětlovat někomu něco pokud si to nechce připustit ani nemá cenu, držím palec na prohlídce a pak napiš, jak jsi dopadla

Stránka:  « Předchozí 1 1677 1678 1679 1680 1681 1682 1683 1684 1685 1686 1687 8847 Další »
Váš příspěvek
Reklama