Maminky, co už neočkujete, ozvěte se

Napsat příspěvek
29628
31.5.11 13:27
peggy.sl píše:
Tak jsem pročetla knihu, zhltla jsem to jedním dechem, paní profesorka je velmi kritická, což je na češku nevídané. Mj připouští autismus jako možný následek očkování. :nevim: :nevim:

peggy, kde jsi ji koupila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
31.5.11 13:35

U nás na vesnici měli zapomenutý ve skladu jeden výtisk… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29628
31.5.11 13:39

Ono to ted nekdy vyslo, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
31.5.11 13:47

Jo jo, je to novinka. TeD jsem zjistila, že mám další výtisk na poště… :mrgreen:
Objednávala jsem si jí asi před dvěma týdny, tak jsem myslela, že už na to zapomněli a nezapomněli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
31.5.11 13:48

Teď řeším další dilema… Dcera skoro 15ti letá má jít na přeočkování proti tetanu.....Co mám dělat???? :nevim: :nevim: :nevim:

Na co se mám vymluvit… Kurňa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9511
31.5.11 13:56

Zrovna teď jsem četla na férovánemocnice, že rodiče zodpovídají za očkování dětí do jejich 15 let :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29628
31.5.11 13:58
peggy.sl píše:
Jo jo, je to novinka. TeD jsem zjistila, že mám další výtisk na poště… :mrgreen:
Objednávala jsem si jí asi před dvěma týdny, tak jsem myslela, že už na to zapomněli a nezapomněli…

Jee peggy, jestli nevis, co s ni a jestli se teda utrhnu na tu prednasku, prodala bys mi ji? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
31.5.11 14:02
asha píše:
peggy.sl píše:
Jee peggy, jestli nevis, co s ni a jestli se teda utrhnu na tu prednasku, prodala bys mi ji? ;)

No jasně, že ti jí prodám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29628
31.5.11 14:03
peggy.sl píše:
asha píše:
peggy.sl píše:
Jee peggy, jestli nevis, co s ni a jestli se teda utrhnu na tu prednasku, prodala bys mi ji? ;)

Super! Se mi to nechce nikde shanet. :) A doma uz jsem to oznamila, tak snad to klapne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
31.5.11 14:16
asha píše:
peggy.sl píše:
asha píše:
peggy.sl píše:
Super! Se mi to nechce nikde shanet. :) A doma uz jsem to oznamila, tak snad to klapne.

Supeeeeer! Budeme mít výlet… :mrgreen:
pošlu ti přes SZ číslo mobilu a někde se tam slezeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
31.5.11 14:17
PeBa píše:
Zrovna teď jsem četla na férovánemocnice, že rodiče zodpovídají za očkování dětí do jejich 15 let :think:

To znamená, že když počkám do října, tak si to může rozhodnout sama????? :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29628
31.5.11 14:21
peggy.sl píše:
asha píše:
peggy.sl píše:
asha píše:
peggy.sl píše:
Supeeeeer! Budeme mít výlet… :mrgreen:
pošlu ti přes SZ číslo mobilu a někde se tam slezeme.

Jasne :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12064
31.5.11 14:22

Holky, jakou knížku? Nějak mi to uniklo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9511
31.5.11 14:32
peggy.sl píše:
PeBa píše:
Zrovna teď jsem četla na férovánemocnice, že rodiče zodpovídají za očkování dětí do jejich 15 let :think:
To znamená, že když počkám do října, tak si to může rozhodnout sama????? :nevim: :nevim: :nevim:

…podle mne: tebe, jako rodiče už po těch 15tinách nemůžou úřady za to nikde popotahovat, protože dítě už má občanku a nabývá určitá práva.

:think: Myslíte doba jedová?
Je to teda dobrý, jo?
Mělo to přečtení nějaký přínos nebo nic novýho?
Mám si jí teda taky objednat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
31.5.11 14:40

Tak to musím vydržet do října a odkládat a odkládat…
Jak to zjistím, že to tak skutečně je?

Jinak kniha fakt dobrá, na český poměry nic nezakrývá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama